Şimdi Ara

Neden hep süper kahraman okuyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben de çizgi romana ilgi duyuyorum ama ne zaman bu bölüme girsem hep hulktur , spidermandir , ucan kacan adamlardir. Arkadaslar neden sadece super kahraman okuyorsunuz . Başka çizgi romanlarda okuyun ya. Sizin yuzunuzden bu bölüme girdiğim gibi cikiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesela hocam ne okuyalım ? Engin bilgilerinizden demeç ve tavsiyeler alabilir miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Mesela hocam ne okuyalım ? Engin bilgilerinizden demeç ve tavsiyeler alabilir miyiz ?

• günümüzde sinemada süper kahramanlardan geçilmiyor ve bizler yapamadığımız şeyleri yaptıkları için kendimizi daha rahat şekilde süper kahramanların yerine koymak istiyoruz. birde artık süper kahraman içermeyen çizgi roman çıkmaz oldu çizgi roman piyasasını domine eden Dc ve Marvel süper kahraman haricinde roman çıkarmıyor neredeyse artık diğer firmalarda bu kısımlara kaymaya başladılar. ama eski serilerde bulunan teksas tommiks mister no gibi çizgi romanlarda güzel mesela bir ara şuan ki süper kahraman furyasında olduğu gibi. süper olmayan kahraman furyası vardı her yerde vahşi batı çizgi romanları vardı. amaç sen ne okumak istiyorsun, yani süper kahraman konusu içermeyen çok güzel romanlar var, haa konu bu forum ise az önce dediğim gibi yeni jenerasyonun eski romanları tercih etmemesi ve süper kahraman furyası içerisinde büyümesi, bu sebeple konuların bir çoğu kim daha güçlü kim kimi tenhada öper ile başlıyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Mesela hocam ne okuyalım ? Engin bilgilerinizden demeç ve tavsiyeler alabilir miyiz ?

Mesela şunlarla başlayabilirsin;
    http://www.hurriyet.com.tr/cizgisini-bozmayan-zimba-gibi-romanlar-40633055

EK:

Ben de çok bizarım bu durumdan. Çizgi roman zaten Türkçede kıt bir alan. Bir de olanlar hep gözünden ışın dibacesinden yeşil ışın vs çıkaran adamlar.

O yüzden süper kahraman dışı okuyorum ve kaliteli bir şey çevrilirse mümkün mertebe kaçırmamaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E-Nazmi -- 3 Kasım 2017; 18:48:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.