Şimdi Ara

Neden Facebook Kullanmıyorsunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Neden Facebook Kullanmıyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 29.1.2014)
Giriş

Orijinalden alıntı: LiesOfFear

quote:

Orijinalden alıntı: Black Wreath

quote:

Orijinalden alıntı: EtkisizEtken

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Gereksiz buluyorum, uğraşmak istemiyorum. Üstüne bir yerlere yorumlar yazarak diyalog içine girmek istemiyorum.

ben senin yerine cevap vereyim. şişmansın, yeterince arkadşın yok, asosyalsin, tipsiz olduğunu düşünüyorsun, anime izliyorum havalıyım ayaklarındasın kendini kandırmaya devam et. hayat sokaklarda.

Face açınca sosyal oluyosunuz evet gençler.

evet oluyorsunuz. ilk okul arkadaşıydı lise arkadaşıydı. tabii sizin gibi liseliler için bu geçerli olmaya bilir afedersin genç adam.

dogru feysden hepsini buluyoruz..ee sonra?

gerisi sana kalmış goççum

• dotten bi cafede her hafta resim cektirip onu koyanlara kil oluyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gereksiz buluyorum, uğraşmak istemiyorum. Üstüne bir yerlere yorumlar yazarak diyalog içine girmek istemiyorum.

ben senin yerine cevap vereyim. şişmansın, yeterince arkadşın yok, asosyalsin, tipsiz olduğunu düşünüyorsun, anime izliyorum havalıyım ayaklarındasın kendini kandırmaya devam et. hayat sokaklarda.

evet oluyorsunuz. ilk okul arkadaşıydı lise arkadaşıydı. tabii sizin gibi liseliler için bu geçerli olmaya bilir afedersin genç adam.

tartışılmaya değmez birisin

• bu şişman asosyal lafını da ben anlamam.ben ne kadar şişman tanıdıysam hepsi çok komik çok esprili tiplerdi.her asosyal şişman olacak diye bişe mı var? ya da eli yüzü düzgün insanlar,psikolojik durumlarından ya da insanların şerefsiz olmasından dolayı asosyal olamaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buff R+

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tartışılmaya değmez birisin

çok haklısınız bence zaten insan görüşmek istediği bir kişiyle irtibatı asla koparmazki zaten sen sevdiğin değer verdiklerinle görüşüyorsundur iplemediğini aramazsın sormazsın

• - yönlerine bakın bide
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet oluyorsunuz. ilk okul arkadaşıydı lise arkadaşıydı. tabii sizin gibi liseliler için bu geçerli olmayabilir afedersin genç adam.

Neden Facebook Kullanmıyorsunuz?

veya yaşlı sosyalliği facebookta arayan ezik alert
    banane kardeşim ilkokul arkadaşımdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi life19 -- 31 Ekim 2010; 0:56:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akik

delikanlı adamı bozar facebook.biz konuşacağımız adamla çay içer, muhabbet ederiz

ağır abi alert
  • up
  • ANTİ FACEBOOK
  • Para tuzağı ne ya?
  • - Eski arkadaşlarımı hiç merak etmiyor olmam
    - Şunu beğen, bunu paylaş gibi saçmalıklar
    - Açılan saçmasapan gruplar
    - Düzgün Türkçe kullanmaktan aciz yaratıklar
    - Fotoğraflarla ego tatmin yeri olması...
    diye sebeplerimi uzatabilirim.
  • Saçma salak insanlarla diyaloğa girmek zorunda kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Saçma salak insanlarla diyaloğa girmek zorunda kalırım.

Burdada kalıyosun zaten bro.
  • full gereksiz bişey hayatta işim olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vector x-31 -- 31 Ekim 2010; 1:35:03 >
  • Facebook hesabım var; ama Starbucks'a gidip kafenin logosu altında veya kafenin logosunun olduğu bardakları özellikle göstererek fotoğraf çektirip çektirip yükleyenlere sinir oluyorum. Hatta oraya gidip bir şey yapma ve sırf fotoğraf çektir; ama yeter ki o Starbucks logosu orada olsun.
  • gereksiz..
  • Facebook' a üye olan kaç kişi eski arkadaşlarını buluyor. Buluyorda sonra ne oluyor... Eskiden yurtta kalıyordum 100 kişi vardı sanırım içlerindende belki 40 kişiyle muhabbetim vardı. Bu 40 kişinin içinde özellikle Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerinde oturanlar adult sitelere girmek yerine arkadaş listesindeki kızların fotoğraflarına bakıyorlardı. Bunun dışında kaldığım yerde gördüğüm kadarıyla insanlar bu sitede balık baktılar, tarla ekip biçtiler, okey oynadılar, poker oynadılar, onlar gibi üniversiteyi yeni kazanan yada okumakta olan kızlara yazmaya başladılar, saçma sapan videolar paylaştılar, her yaptıkları şeyin resmini çekip eklediler, kendileri gibi her yaptıkları şeyin resmini çeken kişilerin resimlerinin altına saçma sapan yorumlar yazdılar. Beni sorarsanız ben Facebook' a üye olmak zorunda kaldım çünkü üyesi olduğum kulübün 100 civarında üyesi var ve herkese aynı anda ulaşmanın en kolay yolu şimdilik bu olduğu için kullanmak zorundayım. Bana soracak olursanız bu siteyi günde 10dk dan fazla kullanan asosyaldir. Eski arkadaşını buldun diyelim tamam ekle, birbirinize msn yada telefon verin mesajlaşın konuşun bir kafede oturup çay için. Şu bir gerçek bizim memleketimizde her ne olursa olsun birşey çok yaygınlaştığı zaman cılkı çıkıyor en basit örnek: Knight Online

• kullanıyorum. çünkü ergenler gereksiz, saçma, gösteriş gibi bahaneler bulduklarından gelmiyorlar
  • gereksiz.twitter çok daha eğlenceli bence
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.