Şimdi Ara

Neden evleneyim ki? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
6
Favori
32.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Filmlerde ve tebrik kartlarında...

...bize sadece evlenmemizi,

çocuk sahibi olmamızı...

...ve ekonomiyi devam ettirmemizi

empoze ediyorlar.

Evlilik ekonomide sadece

bir kilit noktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen gençsin bunu fark etmezsin ama yaşlaninca yanlizligin ne kadar agir ve zor geldigini anlarsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 den 4 e kadar okudum. Aslinda tüm bu maddelerin sebepleri bilincaltinda yatan tek bir kaynaktan geliyor oda Kadinlari guvenilir bulmaman. Bircogumuz ayni endiseleri tasimaktayiz, ama olumsuz olaylar yuzunden boyle bir genelleme yapmak yanlistir. Evlilik yemek, seks, cocuk veya yalnizliktan kacmak icin olmamalidir zaten. Hayatboyu birlikte bir yasam surdurebileceginiz bir arkadas bir es bir dostla hayatin engebeli yollarini birlikte yurumek icin olmalidir.

Heleki 3 numarali madde cok sacma. Seks Robotlariyla ancak ergenler tatmin olur. Boyle bir cinsellik icin Robot beklemeye gerek yok, duz duvarda ayni isi görür
    Zaten toplum dayatiyor diye evlenilecekse hic evlenmeyin.
  • Sex robotuyla evliliği bir tutuyorlar ya

Yeminle komiksiniz, biraz olgunlaşın anasını satayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Prestige -- 10 Ekim 2018; 9:50:16 >
  • Evliliğe bir şey katan insanlar vardır bir de evliliğin bir şey kattığı insanlar vardır.
    Hiç evlenmem diyenlerin (örn: DJ Cem Aslan) bile evleneceği gerçeğiyle yüzleşin artık ve evliliğin size bir şeyler kattığı insanlardan olun. Vakit kaybetmeye devam ederseniz, hem çocuk kakası ya da mutfak tezgahı temizleyip hem mesleğinizde harikalar yaratıp hem de ona sunacağınız rahat hayatı reddemeyen ama seks teklifinizi kolayca reddeden eşinize yalvarırken bulursunuz kendinizi.

WARNING:Erken evlenin, karınız sizinle yaşlansın, başkasıyla yaşlanmış kadından size hayır gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DooD_Rox

Evlenmezsen evlenme birader, bunu foruma yazma ihtiyacı neden hissettin.?
    Okumak zorunda değilsin.bos yapma

• 20 yıldır kim görse evlenmiyor musun diyor. Sanki mecburuz.
  • yeni nesil kadınlar erkekleri evlilikten soğuttu.gelecekte evlenmeyen sayısı artacak.boşanmalar artacak.birde kanunlar hep kadından yana nafakadır vb gibi.birde masraflar gecinmek zorlaştı.birde kadınların dırdırları mızmızları o bu derken insanların evlenmeme tercihine saygı duyuyorum.mutlu huzurlu bir hayat yaşatacak bayanlar cok olsa zaten herkes evlenir .malasef gitgide bunu yaşatacak bayan sayısı cok azaldı ve dahada azlacak.cok az kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abba sever

Okumak zorunda değilsin.bos yapma

Alıntıları Göster
    Boş yapan sensin birader sen de benim yazdigimi okumak zorunda degilsin.

• Sonuna kadar katılıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seninle, aynı fikirdeyim karşı yorumlara bakıyorum da evlenip, kendini tatmin etmeye çalıyorlar. Neden evleneyim? Bu devirde babana bile güvenemiycekken, çocuk yapmak zaten ayrı bi boyut. Kendi rahatlığını sağlayamadan, çocuk yapanları görüyoruz mesela; ben. Evlenip bi ton borç yapıcaksın, kocaman bi sorumluluğa gireceksin. Bu devirde gerçekten evli kalmak zor, boşanıp nafaka ödeme derdi var, piskolojik etkileri var, Akraba dertleri var. ya ben demiyorum gidin, oyuncak alın, yok paralı askerlere gidin. Abi tamam karşına sevdiğin biri çıkar, sevgili kalırsın aynı çatıda yaşarsın, ne gerek var haybeye evlenmeye? ilerde illaki soğuyacaksınız, ayırılacaksınız. Evlenen lerdede aynı durum mevcut asla birbiriniz den soğumayacağınızı mı sanıyorsunuz?

• 37debdeb37 kullanıcısına yanıt
    quote:

10 seneye seks robotları çıkacakmış,gerçeğinden daha iyi olacakmış. :ASDQWEASDQWE

Zaten bunu okudum ve dedimki kesin bu konu trolldür.

• Sana katılmakla beraber eskilerin vakti bolmuş yanlızlıktan sıkılıp evleniyormuş heralde.

Bide neslin sürmesi olayı var. Çoğu ülke çocuk yap sana bukadar para diyip teşvik ediyor artık.

Robotada gerek yok zaten bi eskortlar var 100-200 e iş tamam. Sevgili peşinde koşmaya, naz çekmeye, masraf yapmaya deymez

Bi sıkıntı ilerde malın mülkün olunca kime bırakçan.
  • Böyle düşünen arkadaşlar hepiniz evleneceksiniz.

• PacTyson P kullanıcısına yanıt
    tmm knk sen evlenme.Seks robotunla mutluluklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

Günümüzde zaten bakire kız kalmadı ki niye evleneyim?

Sevişmek için düğün masrafı gelinin kardeşine altın takı vs kaldı ki evlendikten sonra bile aldatmalar oluyor.

Evlenmeden bu kadar masrafa girmeden de sevişebiliyorum zaten ne gerek var evlenmeye?

Tüm kızlar temiz olsaydı o zaman evlenirdim ve ben de o zaman bakir kalırdım ama günümüzde evlilik dışı cinsellik "gayet normal" karşılanmaya başadığı için evlilik oranları iyice düşecek.
    Nereden biliyorsun bakire kız kalmadığını? Tüm ülkenin kızlarını soyup vajinalarına mı baktın?

Çevreni değiş,herkese bok atacağına..

• Bundan yaklaşık 10 sene önce çok yakından tanıdığım bir abi vardı,aynı senin gibi düşünüyordu.evlilik mi o da ne kafasındaydı.biraz kendi hayvanlığından,biraz rahatına düşkünlüğünden evlenmedi.istediği kişiyle evlenebilirdi imkanı vardı.

Şuan 40 yaşını geçti ve halen bekar.çevresinde hiç bir arkadaşı kalmadı.ve evlenemiyor,bak evlenmiyor değil evlenemiyor çünkü yalnızlıktan akıl sağlığı yerinde değil.memur olarak çalıştığı kurumda bazen tuvaletleri temizlerken buluyorlarmış,kendi akrabalarından öğrendim.geçen gördüm kendisini,10 sene önce saçları simsiyah olan adamın saçları bembeyaz olmuş,derviş olmuş kendini köy hayatına adamış tek başına.elinde sigara gördüm,

evlenemediğim için sigaraya başladım dedi.

Sözün özü,hep genç kalmayacaksın,yarın ne yaşayacaksan,bugün temelini kendin atacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: PantheraPardus

Nereden biliyorsun bakire kız kalmadığını? Tüm ülkenin kızlarını soyup vajinalarına mı baktın?

Çevreni değiş,herkese bok atacağına..

Alıntıları Göster
    Kardeşim ciddi soruyorum eline kız eli değdi mi hiç
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Bu bakire kalmayan kızlar arasında bekar varsa ablan kız kardeşin teyzelerin vs vs vs daha doğrusu sülalende bekar tüm kızlar bakire değil o zaman bu deyişine göre

Hemen balıklama atlama onları ne karıştırıyorsun diye
    Karıştırır ve de eklerim o akrabalarını da bu söylediğin cümlenin içine hiç kusura bakma boş boş konuşma yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.