Şimdi Ara

Neden Evet Neden Hayır !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hala karar vermiş değilim yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendim için konuşursak hayır çünkü ülkemin son 15 senede geldiği yeri görüyorum , Petkim , Telekom, Tüpraş, Ereğli Demirçelik özelleştirildi , yerine ne konuldu hiç , yapılan köprülere , tünellere bakıyorsun hep yandaşa garantili peşkeş , Havaalanında yolcu garantisi , Şehir hastanelerinde Hasta garantisi var , yapanlara hiç risk yok.Devlet sürekli borçlandırılıyor, işsizlikte özellikle genç işsizlikte rekor var.Ülke Sadece yandaşlara çalışıyor.Ülke Darbe yapılabilir hale getirildi , bu adamlara ortamı bu hükümet hazırladı.Şaban Dişli'nin kardeşi darbeci General , Berat Albayrak Cemaat okulu Mezunu , Melih Gökçek'in oğlu öyle.Hukuk , Adalet ortada.

Ve bütün bunlara rağmen halen korkup , tek adam olmak istiyorlar , neyi yapamıyorlar , yapamadıkları hiç birşey yok.Geleceğimi düşünüyorum ve hayır diyorum.

Geleceğini düşünen Hayır der , öyle hedef 2071 gelince yonca yiyeceksin gibi yalanlara inananda inanır.

(Adamların tek argümanı ise falanca hayır diyor ben evet diyorum , savunamıyorlar çünkü)
  • 550 tane haram yiyen yetmezmi gibi 50 arttırıp 600 e çıkarmaları hayır demeye fazlasıyla artar.. İşe bak lan ben işsiz dolaşcam sabah aksam işverenlere yalvarcam akyalamalar torpille çuk en sağlam işlere girecek adamlar beleşten yiyip içcek yok oyle.

Gerisini karıştırmaya gerek bile yok

• irandaki islam devrimine bakıp ders çıkarın (evet diyecek olanlara)

• Neden Evet Neden Hayır !

Adam kendini denetleyenleri bile kendi atıyor.Niteliksiz olarak...

Hayır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusyunus -- 19 Şubat 2017; 19:36:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.