Şimdi Ara

Neden bütün Amerikan Filmlerde kullanıcılar, apple notebook kullanıyor ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
4.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iyi bir konuya değindiğin için + rep veriyorum sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

Neden bütün Amerikan Filmlerde kullanıcılar, apple notebook  kullanıyor ?

acaba işletim sistemi mac midir?
    o kadar işletim sistemi yap sonra git mac kullan

• http://store.apple.com/us
    alım gücü yüksek bir ülkede bu kadar uygun fiyata satılırsa tabi ki de piyasayı kasıp kavurur, ayrıca işletim sistemleri kendilerine özel(isteyen windows da kurabiliyor artık),tasarımı ve malzeme kalitesi de iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lémon

http://store.apple.com/us
    alım gücü yüksek bir ülkede bu kadar uygun fiyata satılırsa tabi ki de piyasayı kasıp kavurur, ayrıca işletim sistemleri kendilerine özel(isteyen windows da kurabiliyor artık),tasarımı ve malzeme kalitesi de iyi.

bir şey daha dikkatimi çekti mac book satın al a tıkladım hemen aşağıda eğitim indirimi var eğer eğitim görüyorsan belli bir indirim de yapıyorlar.fiyatlar ise dolar ile yaşayan bir ülkeye göre çok uygun hatta türkiyeye göre de.sadece türkiyede böyle pahalı apple ürünleri.

• Dikat ederseniz filmlerde veya kliplerdede hep Xbox360 kullnıyorlar çünkü kendi malları adamların
  • quote:

Orijinalden alıntı: cefucsa

Geçende de chuck ve dexter dizilerini izledim baştan sonra

ordada durum aynı

Chuckta herkesin telefonu iphone, kullanılan bütün bilgisayarlar apple

Dexterda telefonların çoğu motorolanın kapaklı sade telefonları, İşyerindeki bilgisayarlar dahil hepsi yine apple apple

Dostum sadece o mu? Chuck'ta, Dexter'da, Supernatural'da vb.vb.

Tüm tüm dizilerde Apple kullanılıyor. iPhone, macbook vb. vb.

Dikkatinizi çekerim 2008 den önceki her türlü diziye bakın hepsindede kapaklı telefonlar kullanılıyor. Acayip yaygındı çünkü. Aynı dizilerin şimdiki bölümlerine bakın, yarısından fazlası iPhone kullanıyor. Yaygın çünkü, ünlü ve kaliteli...
  • 3 seneye yakindir Amerikada yasiyorum ve son 2.5 senedirde New York dayim. Cok rahat soyleyebilirim ki Apple Amerikan pazarini elinde tutuyor. En azindan kampuste bir goz attigimda 10 kisiden cok rahat 7-8 i apple kullaniyor ve yayilmaya hizla devam ediyor. Filmlerde de tutup compaq toshiba gostermiyorlar haliyle. Ayrica yukarda bir arkadas starbucks benzeri bise demis onada aciklik getireyim hemen. bende dahil olmak uzere New York da yasayanlarin cogu sabah 8 de kalkar islerinin guclerinin basina giderler ve inanin sabahlari o saatlerde 'deli' diye tabir edilen marketlerde kahve sirasina girerler. Bu bir sure sonra aliskanlik haline geliyor bende bu gruptan birisi haline geldim bu surec icinde Delinin yani sira starbucks vb yerlerde de ayni durum soz konusu tabiiki. umarim aciklayici olmusumdur

• peki bu amerikalılar bilgisayarda oyun oynamıyor mu mac destekli kaç tane oyun var ki
  • dikkat ederseniz acer kullananı dışlamıslar gibi biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

Alım gücü yüksek bir ülkede Mac Pro bile 4000$ olursa ne olur?

gol olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

peki bu amerikalılar bilgisayarda oyun oynamıyor mu mac destekli kaç tane oyun var ki

konsol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

peki bu amerikalılar bilgisayarda oyun oynamıyor mu mac destekli kaç tane oyun var ki

konsol

ee wow filan konsolda olurmuki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dewil_may_cry

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

konsol

ee wow filan konsolda olurmuki?

WoW zaten Mac'ler için var. Gerisini de konsollarda oynuyorlar. Artık PC'ye fazla exc. oyunlar çıkmıyor.
  • bu durum türk dizilerine de yansımaya başladı sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Amerika ve Kanada ülkesinde cogu aslinda cogu az olur yüzde 99 iş yerleri ve ev kullanicilar Apple secer..
    Microsoft'un grafik tasarim departmani bile Apple kullanir ama bunu aciklamaz asla
    (Johonwayni sen nerden biliyorsun diyen kişilere yanit; Dayımın damati Microsoft genel merkezinde Program Departman müdürü)

Benimde dayimin babasinin oglunun kardesi bill gates misss. Sordum yok biz linux kullaniyoruz dediler. Napak simdi ?
  • abd deki üniversitelerle anlaşma yapıyor apple. 30 bin öğrencin mi var, al sana 30 bin tane apple bilgisayar, üstüne de okul işletmesine şu kadar bağış yapıyorum diyor. el attığı okullara başka markanın girmesine izin vermiyor. bütün eğitim süresince apple bilgisayarı kullanan birisine de, windows kullanmak çok ağır geleceği için (tıpkı benim mac kullanırken felç geçirmem gibi) artık ömür boyu sadık bir apple müşterisi oluyor haliyle.
  • quote:

abd deki üniversitelerle anlaşma yapıyor apple. 30 bin öğrencin mi var, al sana 30 bin tane apple bilgisayar, üstüne de okul işletmesine şu kadar bağış yapıyorum diyor. el attığı okullara başka markanın girmesine izin vermiyor. bütün eğitim süresince apple bilgisayarı kullanan birisine de, windows kullanmak çok ağır geleceği için (tıpkı benim mac kullanırken felç geçirmem gibi) artık ömür boyu sadık bir apple müşterisi oluyor haliyle.

Konuyu hortlatmak eğlenceli mi?
  • quote:

abd deki üniversitelerle anlaşma yapıyor apple. 30 bin öğrencin mi var, al sana 30 bin tane apple bilgisayar, üstüne de okul işletmesine şu kadar bağış yapıyorum diyor. el attığı okullara başka markanın girmesine izin vermiyor. bütün eğitim süresince apple bilgisayarı kullanan birisine de, windows kullanmak çok ağır geleceği için (tıpkı benim mac kullanırken felç geçirmem gibi) artık ömür boyu sadık bir apple müşterisi oluyor haliyle.

Konuyu hortlatmak eğlenceli mi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.