Şimdi Ara

Neden bu kadar seviyoruz ki ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CM 03-04 den beri bu oyun nasıl bağladıysa nasıl çarptıysa bırakamıyorum.Ve aşırı tepkiler gösteriyorum oyuncularla konuşuyorum falan kendi kendime.Hatta bi kere monitöre kafa attım.Hiç unutmuyorum Fenebahce kariyerim Cm 03/04 sağdan Toledo akıyo gidiyo (bilen bilir toledoyu :) ) ortasını açıyo Evandro Roncatto %100 golü aut a atıyo monitöre bişey olmadı ama çok kızmıştım sizinde böyle anlarınız olmuştur peki biz bu oyunu neden çok seviyoruz cevabı varmı ben bulamadım hayatımda age of dan başka da oyun oynamadım bu arada CM/FM hariç.

• Benimde ilk göz agrım cm 03/04 kimbilir hayat şartları belkide elimde saglam bir pc olsaydı bu oyunu denemicektim bile ama bir kere bulaşınca bu seriye birde zevk aldıysanız sizin için bir oyun olmaktan cıkıyor hayatınızın bir parçası olabiliyor tıpkı benim gibi.Hayatımıda cok büyük etkiledi tabi ilk başlarda düzenimi bozmuştu bu oyun ama sonucta oyun oldugunu anladım hayattan kopmamam lazımdı işim oldugu zaman saveleyip cıkıyorum en güzel özelligi bu olsa gerek Şahsen online oyunlarıda cok oynarım bunuda bir online oyun gibi görüyorum cunki diger oyunlardan farkı farkınızı bu oyuna yansıtabiliyorsunuz birde benim gibi futbolla haşır neşirseniz fifa - pes fasafiso kalıyor gözümde.Zamanında türkçe yama kullanmazdık ingilizce oynardım hep bu oyunu ingilizce konusamasamda yazıları artık anlıyorum

• Ben hic Türkçe kullanmadım ya zor geldi öyle
  • benimde ingilizcem pek yoktur. abim hayret eder ingilizce bi oyunu nasıl bukadar uzun yıllardır oynayabiliyorsun diye

ayrıca gerçekten hayatın içine giriyor fm sürekli taktikler oyuncu profilleri kimi alsam falan diye düşünür oluyo insan.
  • ya hatta normal maç izlerken FMdeki aldığın takım kötü oynuyosa daha kötü
  • son 1 mac yapip kapatacagim deyip 5 6 mac yaptigim cok olmustur. kendi arastirip buldugun oyuncunun gol atip maci kazandirmasi bir baska duygudur :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: London_44

son 1 mac yapip kapatacagim deyip 5 6 mac yaptigim cok olmustur. kendi arastirip buldugun oyuncunun gol atip maci kazandirmasi bir baska duygudur :-)

evet evet oğlum gibi oluyo bazen fazladan maaş veriyorum onlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: osaka13

quote:

son 1 mac yapip kapatacagim deyip 5 6 mac yaptigim cok olmustur. kendi arastirip buldugun oyuncunun gol atip maci kazandirmasi bir baska duygudur :-)

evet evet oğlum gibi oluyo bazen fazladan maaş veriyorum onlara

• 1 maç oyniycam dedim lig bitti arkadaş ders çalışsam çalışmama gerek kalmazdı valla valla ya :D
  • fm geçmişten gelen bi tutku benim için. her zaman oynadığım ve oynayacağım bi oyundur. okuduğum bölüm ve gelecekteki hedeflerim bile bu oyunu oynamam için yeterli bi sebeptir
  • cm fm oynarken kendimi mourinho fatih terim gibi tripleri sokuyordum maçı yaşıyordum adeta
  • Evdeyken deliye dönerdim kaçırdıkları zaman... evde deli gibi bağırırdım komşular noluyor buna diye kapımıza bile geldiler.Ancak millet alıştı artık kimsenin geldiği gittiği yok rahatça bağırıp çağırabiliyorum.
  • hocam bu oyun öyle bir hastalık ki, artık eşim laptopu kırmak istiyor. kendime hakim olmam gerekiyor beyler :D
  • bende onu merak ediyorum FM evlenince ne gibi reaksyonlar göstertiyo eş olan kişiye zamanla onu da sever mi acaba network kurup beraber oynarmıyız yada böyle bi öneriyle gelsem tek celsede beni boşar mı
  • hocam dün akşam 6 dan 10 bucuga kadar oynayınca biraz söylendi. dedi ki sinirli bir anıma denk gelirse sen görürsün o laptopu dedi :D

en sonunda 2. sezonun ilk macını fenerle yapmıstım hatta 1-0 yenildim. sonra bilgisayarı uykuya aldım. sonra yatmaya gittim sonra eşim geldi dedi ki fenere 1-0 yenilmişssin dedi :D sonra dedi ki oyunu kapattım dedi. bende iyi yapmıssın iyi dedim sayende fener macını yeniden oynıcam dedim.

soruna gelince bence önerme bile.
  • valla ben hafta sonu teklif ettim. seneye evleniyoruz napıyorsun diye msj attı fm oynuyorum dedim.
    sonrada sanada öğreticem falan dedim kabul etti.dahası ps3 deki diğer oyunlarıda öğretiricem beraber oynucaz.

tabi fm yi öğrenip beraber oynamayı kabul etmesi paha biçilemez benim için
  • Kabul ederse dandik oyuncularını parayla bile alırım be
  • quote:

Bir tek bende oluyor zannediyordum
  • Bu oyunu oynuyosak yanlız değilizdir dünyanın heryerinde bizim yaptığımız hareketleri yapanlar vardır yanlız değiliz
  • Çok seviyorum CM/FM serilerini çünkü çok eğlenceli diğer oyunlar gibi sıkıcıda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mackman01 -- 18 Ocak 2012; 18:42:29 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.