Şimdi Ara

Neden Bu Kadar Aptal Bir Millet olduk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendi anne ve babamı dahi katarak söylüyorum.Haftanın 7 günü dizileri var.Abartmıyorum her akşam mutlaka 1 bazen bir akşamda 2 diziileri var sürekli takip ettikleri.Hayır bir insan dizi izleyebilir eyvallah bende izliyorum öğlenleri trt de bir kore dizisi var tacir diye kaçırmam.Ama yani o kadar.Haftanın her günü o kadar diziyi takip etmek bana salakça geliyor akılla açıklayamıyorum.Ve biliyorum ki toplum genelinde de bu böyle.Tv den nefret ediyorum bu kadar bağımlısı bir halktan daha d anefret ediyorum.Berberimi bile bunca senelik berberimi bu yüzden değiştirdim koskoca adamlar evlilik programları izliyorlar.izlemekle kalmıyor yorum yapıyorlar.Tiksiniyorum bu ülkenin televizyonunundan da izleyicisinden de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurmelo -- 23 Aralık 2011; 23:35:24 >

• Atomu parçalamaları gerekmiyor sonuçta zararlı diziler hariç isterserle tvnin karşısında yatsınlar ne olacak
  • sadece diziler değil bi sürü konuda beğenmiyorum kimseyi
  • Haklisin okumayan beyni uyuşturulan bir toplumuz biz
  • quote:

Orijinalden alıntı: In God We Trust

Atomu parçalamaları gerekmiyor sonuçta zararlı diziler hariç isterserle tvnin karşısında yatsınlar ne olacak

bence çok önemli bi konu kimse yeni bişey üretmiyo, verilenle yetiniyo kimse farklı bişey denemiyo, bütün insanlar birbirinin aynısı ,kimse düşünmüyo bile millete düşünmeyi unutturur bu diziler
  • sikolastik düşünce araştırın
  • bende kıçını 24 saat bilgisayar koltuğundan kaldırmayan insanlardan tiksiniyorum.
  • Diziler zaten tamamen insanları cahil bırakma amacında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In God We Trust

yatsınlar ne olacak

Değil mi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.