Şimdi Ara

neden beni kucuk goruyorlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dalga falan geçmemiş, daha cok erken düşünmen için ve teyzeninde günü eldiğinde yardımcı olacağına eminim.
    Sen hayallerinden bahsetmişsin(gerçek olabilir ama daha cok olduğu için hayal diyorum)
    teyzende o an konusmak istemiyormuş. Birşey yok bunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Dalga falan geçmemiş, daha cok erken düşünmen için ve teyzeninde günü eldiğinde yardımcı olacağına eminim.
    Sen hayallerinden bahsetmişsin(gerçek olabilir ama daha cok olduğu için hayal diyorum)
    teyzende o an konusmak istemiyormuş. Birşey yok bunda.

Demek ki teyzesi konuşmak istememe dürtüsünü veya daha doktoranın konuşulcak zaman olmadığını, dile getirecek kadar beyne sahip değilmiş ? Yani "Okumak cahilliği alıyormuş, eşeklik baki kalıyormuş"
  • quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

En tiksindiğim insan tipi. Teyze meyze dinlemez, ağzına vururdum vallahi yav. Bide anne yarısıdır derler. Hani lan destek? İnsan biraz yeğenini destekler be. Yazıklar olsun. Troycuğum sende kas biraz, teyzenin möt olsun.

• şimdiden hedef koyman iyi birşey arkadaşlara bakıpta sonraya bırakma çok çalış başarırsın
    not:uni. terk sonraya bıraka bıraka böyle oldu türk işi yumurta dayanınca olmasın birde heves yapıp bir anda saldırma çabuk bıkarsın planlı programlı iyi çalış
  • Arkadaslar yorumlar icin sagolun dun trye geri grldim 2 haftaligina biraz kafami dinlicem
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.