Şimdi Ara

Neden ben neden neden?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir hesap açayım onunla takılayım dedim Allah belamı verdi. 20 Kill aldığım oyunları bizim takımdaki 20 kere ölen davarlar yüzünden kaybediyorum. Şimdi dersiniz ki onlar acemi çok ölmeleri normal ama kardeşim karşı taraftaki adamların da acemi olması gerekmiyor mu? Bir tek benim oyunuma bakıp benim takımı acemi diğer takıma orta derecede oyuncuları doldurursa ben nasıl 5 e 1 maç kazanayım? 1500 saat Dota oynama sürem var şu açtığım yeni hesapta geçirdiğim kriz kadar krizi bu kadar oyun süresince geçirmedim. Tavsiyem KESİNLİKLE yeni hesap falan açmayın arkadaşlar.

• Eşletirme durumu facia malesef kardeşm istersen birlikte oynayabiliriz.
  • K0rkunc kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ranked atmıyorum çünkü sinirden bilgisayarı kırmaktan korkuyorum böyle oyuncular gelirse diye.
  • biraz abartıyosun sanki :) oyun bu takma

bende yeni hesaptayım turbo atıyorum.
  • Çok doğru söylüyor kaptırdım gidiyorum 2 kişi feedlemiş. Oynuyorum tak bizim takımdan biri afk. Daha napayım ki diyorum. Sonuna kadar haklısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Valla hocam adam Anti Mage almış 15 kere ölüyor. Yani en iyi kaçış skillerinden birine sahip olan bir heroyla 15 kere ölüyorlar sonra support oynayınca biz suçlu oluyoruz delirecem. Adam 15 kere ölmüş birde noob, retard tarzı kelimelerle aşağılamıyorlar mı aşırı uyuz oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tiger

Valla hocam adam Anti Mage almış 15 kere ölüyor. Yani en iyi kaçış skillerinden birine sahip olan bir heroyla 15 kere ölüyorlar sonra support oynayınca biz suçlu oluyoruz delirecem. Adam 15 kere ölmüş birde noob, retard tarzı kelimelerle aşağılamıyorlar mı aşırı uyuz oluyorum.

Bırakacam yakındır aşırı saçma oyunlar dönüyor. Biri omni alır ultiyi tek kişiye saldırırken açar team fight sırasında ulti dersin beklemedeydi yazar. Biri sup olur tek ward almaz kasılmaya çalışır ks yapar sonra farm yapamazsın aldığı kslerden noob yazar push dersin jungle gider bırakacam yakındır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinirden kendimi kaybedecem oyunu yıkmışız adamların tarafa tek barakaları kalmış. Bizim takımdan viper gitmiş divine yapmış. Anlamıyorum niye yenen takımdan birisi gider divine yapar ki. Kaybedince divini oyunu da kaybettik. Sinir boğdu beni. Artık ciğerim soldu. Görselde riki benim. Zaten takım doğru düzgün birşey yapmamış taşımışım tüm emeğimi bi adam böyle yapınca insan ister istemez yıkılıyor.Neden ben neden neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 22 Temmuz 2018; 20:31:27 >

turbo 100 maç yapınca ranked açılıyor mu denediniz mi hocam ?
    Karşıda sniper var adam divine alıyor. Cidden şaka gibi hocam sinirden masayı kıracam birgün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rock.n.Rolla

turbo 100 maç yapınca ranked açılıyor mu denediniz mi hocam ?
    evet normal atıyorum deme sakın yıllar sürer :D
    çok smurf hesap sattım normal oynayarak hem de 150 maçtı önceden :D ama uzun zamandır smurf kasmıyordum bu turbo işi iyi olmuş
  • Rock.n.Rolla kullanıcısına yanıt
    Her zaman oynadığın hesabının rankı ne hocam ?
  • Mr.Tiger kullanıcısına yanıt
    4k ancient1
  • Bu normal maçlar ranked için önemli mi yoksa sadece smurf hesapların önüne geçmek için yapılmış bir şey mi

ilk ranked maçını atana kadar yaptığın normal maçlar gizli rankını belirliyor. Ranked attığın anda normal maçların katkısı bitiyor.
  • Rock.n.Rolla kullanıcısına yanıt
    Anladım o zaman fantezi picklerimi bırakayım hep en iyi olduğumu alayım :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burasıda ağlama duvarım oldu ama dayanamıyorum. Normalde kaybetsem koymaz ama bu sefer çok koydu karşıda meepo var adam mid gitmiş neyse 6. Dk adam triple kill aldı 1 dk sonra midden gene ses geldi double kill adama bakmaya gittim ben 7 levelken adam 14 level olmuş bumu adeletin dünya dedim resmen. Bkb bile kasamadan oyun bitti çok onur kırıcıydı

Bugün 10 dakika önce oyunu bıraktım. 1500 saat süreli hesabımda benim takıma yeni başlayan oyuncuyu koyuyor. Adam 20 kere öldü kriz geçirdim. Artık Dota falan yok. Bundan sonra single player.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim tahminimce takımını umursamıyan sadece kill peşinde koşan sürekli diğerlerini suçlayan birisin çünkü türkler genelde öyle olur ondan sonra riki ile neden carry oynuyorsun riki carrymi kaldı en kaybetmeyi zaten baştan hak etmişsin yok o feedledi yok bu geedledi diye bahane uydurma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.