Şimdi Ara

★Neden Araç Kamerası Kullanmalıyız★ ( Kaza Anı Videosu ve Açıklamalar ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
39
Favori
31.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

bu konunun üst konu yapılmasını, sayın yöneticilerimizden istirham ediyorum.

çok gerekli bir konu olduğunu düşünüyorum ve tüm arkadaşlarında destek vereceğine inanıyorum.

Büyüksün hüseyin abi

böylesine önemli bir konuyu es geçemezdim,
    bu arada yaş 58

• quote:

quote:

quote:

çok gerekli bir konu olduğunu düşünüyorum ve tüm arkadaşlarında destek vereceğine inanıyorum.

Büyüksün hüseyin abi

bu arada yaş 58

Pardon hüseyin Amca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Büyüksün hüseyin abi

bu arada yaş 58

Pardon hüseyin Amca

o kadar da değil ama 58 dediysek amcanız olacak kadar değil abi ye devam. (dede de diye bilirsin 3 torun var ama demesen daha iyi) o kadar da yaşlı değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 15 Ocak 2016; 13:12:52 >

• İşte can alıcı neden geliyor :)

• Güzel konu.
  • küçük hatalar olan bir video, kaza ben değil başkası yapmış orta refüje oturmuş

• Kış lastiği şart :)

• quote:

Orijinalden alıntı: balomer

küçük hatalar olan bir video, kaza ben değil başkası yapmış orta refüje oturmuş

kamerayı cama ters koymuşlar sanırım saat tarih videoda ters duruyor, ayrıca kaza anıda video da yok mu ben mi göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Kış lastiği şart :)

şapkasız çıkmam pardon kış lastiksiz.

kar yağması bir kenara kabak lastikle bile tehlikeli hafif bir ıslaklıkta bakın araç nasıl dönüyor, beni solladı, hatta dedim ulan altındaki arabaya bak yaptığın hıza bak diye demeye kalmadı viraja girip ters döndü.

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    evet döndürmeyi unutmuşum
    kaza için değil de trafikteki bir kaç hata için koymuştum
  • Al işte forumdan arkadaşım daha dün kaza yaptı @Tecno06 , ana yola fırlıyor adam. Cana birşey olmadı allahtan. Saolsun beni dün sabah aradı detaylı anlattı. Kendisi sıkı bir blackvue marka kamera hayranıdır. Ana araç kamerası konusunda bol bol anlattı, aydınlattı bizi bu model hakkında.

★Neden Araç Kamerası Kullanmalıyız★ ( Kaza Anı Videosu ve Açıklamalar )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 26 Ocak 2016; 12:45:58 >

• ankay2 kullanıcısına yanıt
    Dikkatimi çekti de audi q3 ne hale gelmiş, şaşırdım.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum. Allah beterinden saklasın.

• kesinlikle iyisinden mümkünse gps li araç kamerası şart. şimdilik birkaç sene evvel aldığım sj4000 aksiyon kamerasıyla idare ediyorum
    en kısa zamanda araç kamerası alacağım inşaAllah.
    takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: act02

kesinlikle iyisinden mümkünse gps li araç kamerası şart. şimdilik birkaç sene evvel aldığım sj4000 aksiyon kamerasıyla idare ediyorum
    en kısa zamanda araç kamerası alacağım inşaAllah.
    takipteyim

İmzamdaki A118c Dünyanın en iyi gizlenen kamerası yeniden kampanya ya girmiş 49.9$ onu incelemenizi tavsiye ederim gerçekten;

• İşini iyi yapan
    • Net çekimlere sahip
    • Gps desteği sunan ( Extra aparat ile )
    • İyi gizlenen
    • Kapasitörlü ( sıcaklarda pil bozulması yapmıyor )
    • Tak unut bir kamera.
    Teşekkür ederim Olgu abi, bu kamerayı tüm Türkiye'ye hatta dünyaya yaymalı, dün sabah rapor sonucu geldi ve kusur %100 karşı tarafa verildi, malum adama dur tabelası var, ben ana yoldayım o tali yolda ve videoda adamın dibinde durdurduğumda kafası aşağı yani ona göre sağa bakıyor, yani bana bakmıyor haliyle beni görmüyor, neyse ki ucuz atlattık çok şükür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tecno06

Teşekkür ederim Olgu abi, bu kamerayı tüm Türkiye'ye hatta dünyaya yaymalı, dün sabah rapor sonucu geldi ve kusur %100 karşı tarafa verildi, malum adama dur tabelası var, ben ana yoldayım o tali yolda ve videoda adamın dibinde durdurduğumda kafası aşağı yani ona göre sağa bakıyor, yani bana bakmıyor haliyle beni görmüyor, neyse ki ucuz atlattık çok şükür :)

Bu olayı sakın atlama uğur değer kaybını al mutlaka

Harekete geçtim abi yeni bir eksper görevlendirdim raporu düzenleyecek ve talep edeceğim sigortadan, şayet olmazsa da dava açacağım,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tecno06

Harekete geçtim abi yeni bir eksper görevlendirdim raporu düzenleyecek ve talep edeceğim sigortadan, şayet olmazsa da dava açacağım,

Bekliyorum gelişmeleri uğur

• Bu A118C araç kamerasını almak istiyorum. Fakat sormak istediğim bir konu var. Ben cama ürünü yapıştırmak istemiyorum. Cama tutturabileceğim vantuzlu bir aparatı var mı? Varsa link atabilir misiniz? İlginize teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.