Şimdi Ara

Neden Akp seçmeni Akp nin cemaat yapılanmasına müsaade etmesini konuşmuyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeus_1907

çünkü yarın rte çıkıp fetoyla barıştık özür diledi dese hepsi feto posteriyle sokaklara çıkar alkışlar.

- Ey Küfeli, dinle! Sen de ben de biliyoruz ki, bu deve senindir ve dişi değil, erkektir. Ama sen Küfe'ye dönünce gördüklerini Ali'ye anlat ve de ki: "Ey Ali, Muaviye'nin, dişi deveyi erkekten ayırt edemeyen, o ne derse evet diyen 10 bin adamı var! Ayağını denk al!"

fetö özür dilesin bu iyi olur, tövbe kapısı açık,

fetö özür dilemekle birlikte topladığı 500 milyar dolar gibi parayı hazineye verirse

yargılanmak üzere ülkeye gelirse, affedilir, bu şartlarla cezasını çeker, ama gelecekte hem dünyası hem ahireti kurtulur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden Akp seçmeni  Akp nin cemaat yapılanmasına müsaade etmesini konuşmuyor ?
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Adam burda haklı, dincilerden kasıt fetö, bu oldu gerçekleşti, ama bunu dindar masum insanlarla karıştırmayalım, dindar masum insanlar ülkemizi kuranlardı, şimdide her yerde vazife alsınlar.

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    90lı yıllardan beri biliniyordu bunların ne olduğu,hapishaneden kim çıkarttı bu insanı biliyorsun değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geranimo486 -- 13 Temmuz 2017; 20:30:6 >
  • geranimo486 kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum kim ?

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    ana yasayı değiştirip fikirler yüzünden silah sıkmadıkça terorist olunamaz diyen şahıs,biliyorsun kim.

ironiktir;bunlar yüzünüzden fikir özgürlüğü diye bir şey kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geranimo486 -- 13 Temmuz 2017; 20:32:11 >
  • Yardım yapılanmasını geçtim açık açık fetöyü öven, söz söylettirmeyen, fetö diyene özür diletenler var. Bu oy veren insanların hiç mi aklı yok acaba. Dün toz kondurmadıkları adama bugün neler diyorlar bunlar nasıl yalancı, diyemiyorlar mı? Gerçeği böylesine inkar etmeleri çok yanlış.

Din temelinde düşünerek akpnin devlet başında olmasına müsaade eden halkın dinin en temel değer yargılarını hiçe sayması saçmalıktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Fetö cemaati kurarken Erdoğandanmı izin almış, hayır,

40 yıllık cemaat sanılan fetöye dönüştüğü halde, yasaklanmasına karşı niye oluyorsunuz,

Ha FETÖ ha CEMAAT sanki çok farklı bir haltın malı mı sanıyorsunuz halen bunları. Din işi Çapulcu tayfasına düşen bir görev değildir İlahiyatçı ve özellik o alanda eğitim almış olan din adamlarının görevidir aslında tüm cemaatlerin yok edilmesi lazım hiç birisine gerek yok. İmamhatip okullarında elma armut mu öğretiliyor sanıyorsunuz acaba diye sormak hep aklımdadır bu topluma bu okullardaki insanlar yada yüksek lisans yapıp ilahiyat okuyanlardan çok mu iyi biliyor bu dalkavuklar ordusundan oluşan cemiyet.

Saçma salak bir olay CEMAAT işi ötesi yok.

• Sormadıklarını nereden biliyorsunuz? Kastınız bunların ekmeğini yiyen troller ise onlar nemasına bakar.

Kör olmayanlar bu soruları soruyorlar, sormuyor olmaları AKP nin temennisi..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Henry Huxley

quote:

Erdoğan düşmanlığının haklı bir nedeni yok olamaz,

olsa olsa Hz Muhammede Musaya İsaya düşman iblisin tayfası olur

Erdoğan şahsında ülkemize saldırılar söz konusu.

Putperest deyince de ağlamayın sonra. Müslüman diye de gezinmeyin ortalarda.

Müslümanız, her Müslümanın peygamberi olur, peygamberin yolundan gitmeyenide yüceltmez, peygamberlik bitti peygamber gitti ama halifelik devam ediyor.

Kim kimin halifesi

• quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

quote:

quote:

Müslümanız, her Müslümanın peygamberi olur, peygamberin yolundan gitmeyenide yüceltmez, peygamberlik bitti peygamber gitti ama halifelik devam ediyor.

Kim kimin halifesi

O kendini ilan etmez, ama nişanları vardır, Kur'an ve peygamber istikametinde gittiği için biz biliriz O Uzun adam Allahın Halifesidir.

Peygamberimizin dünyadan ayrılmasından sonra, Ebubekir, Ömer, Osman, Ali, son tarihde Abdülhamit, gibidir, halen Abdülhamit adına Hindistan Müslümanları dua etmektedir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

quote:

quote:

Kim kimin halifesi

O kendini ilan etmez, ama nişanları vardır, Kur'an ve peygamber istikametinde gittiği için biz biliriz O Uzun adam Allahın Halifesidir.

Peygamberimizin dünyadan ayrılmasından sonra, Ebubekir, Ömer, Osman, Ali, son tarihde Abdülhamit, gibidir, halen Abdülhamit adına Hindistan Müslümanları dua etmektedir.

Halifelik tw aranan 4 sart

İlim

Adalet

kiyafet

A za ve havasta selamet

Adaletten bahsedelim.Gecen dedi ki Biz geldigimiz de grevler vardi hepsini bitirdik artim kimse grev yapamaz bizim oldugumuz yere grev giremez dedi Yabanci yatırımcilar icin yaptigi konusmada.

Kardesim bir insan neden greve cikar hakki icin. Hadis var degil mi Calisanin hakkini teri kurumadan teslim edin diye.Gecen hakkımızı istedik ama vermediler grev dedik devlet grevi engelledi.Hani kardesim nerde adalet yaz cevabini bekliyorum

• sacma sapan sorular soruyorsunuz

adamlar eline seker verince kandirilan cocuk gibi zirt pirt kandiriliyor. kandirmasalar konusacaklar ama kandiriyorlar.
  • Konuşmaz mı? Bak mesela az önce Haber Türk'teki bir AKP'li eleman kalktı 2007 - 2012 arası Fetö kurumlara sızmıştır dedi. Devamı gelmedi tabii. Millet alenen salak yerine konuyor artık.
  • O zaman gerçekler görmeye başlarlar ama onlar hayallerde yaşamak istiyor.
  • şartlar mevcut,

Peygamberimiz iş işçi hakkı diye, işi yapmayana, grev adı altında, karşısındaki vatandaşı mağdur etme hakkı vermedi,

örnek taşıma çalışmıyor, insanlar işine gidip gelemiyor, niye, grev , ücretini beğenmeyen işi bırakır, işi yapmak isteyen gelir yapar buna mani olma hakkı yok

Bize iş yaptıracakların arabasını bağlayamayız, istediğim fiyatı vermez, yapmıyorum ama arabayıda alamazsın bağladım insafıma kalmış 2 ay vermiyorum diyemeyiz, yapmıyorum dedimmi götürür yapana. bunun gibi.

• quote:

Adam burda haklı, dincilerden kasıt fetö, bu oldu gerçekleşti, ama bunu dindar masum insanlarla karıştırmayalım, dindar masum insanlar ülkemizi kuranlardı, şimdide her yerde vazife alsınlar.

• 2 tarafta tek taraflı bakıyor..Akp seçmeni demiyorki kardeşim bunları siz getirdiniz başımıza hesap verin..Muhalif seçmende sadece bunları siz getirdiniz diyor fetoculara suçlusunuz demiyor..17 aralıktan önce diyorlardı ama şimdi demiyorlar..Kim ne derse desin Akp nin bunlarla kavgalı olması ileri ki başkana hükümete faydalı olacaktır..(Akp sonrası)

• quote:

şartlar mevcut,

Peygamberimiz iş işçi hakkı diye, işi yapmayana, grev adı altında, karşısındaki vatandaşı mağdur etme hakkı vermedi,

örnek taşıma çalışmıyor, insanlar işine gidip gelemiyor, niye, grev , ücretini beğenmeyen işi bırakır, işi yapmak isteyen gelir yapar buna mani olma hakkı yok

Bize iş yaptıracakların arabasını bağlayamayız, istediğim fiyatı vermez, yapmıyorum ama arabayıda alamazsın bağladım insafıma kalmış 2 ay vermiyorum diyemeyiz, yapmıyorum dedimmi götürür yapana. bunun gibi.

Grev anayasal bir haktir.İsveren rahat edecek cok kazanacak diye ben hakkimdan feragat edemem Kamu da calisan her turlu zammi alicak rahat calisacak ozel sektor de ki calisan kole olucak Yok oyle bir dunya Bal gibi de haksizlik yapiliyor.Gelir vergisin de yuzde 25 olan dilimi yuzde 27 ye cektiler isverenden 2 puan kirdilar Nerde adalet Benim ocak ta aldigim maas ile aralik ta aldigim maas arasin da 400 lira oynuyor Nerde adalet Ben fazla mi kazaniyorum da benden fazla kesiliyor Haksizlik yapiliyor ama sen baska yerlere cekiyorsun kabul etmiyorsun.Bak Erbakan zamanin da ne guzel zam aldik Allah bin kere razi olsun Herkese hakkini verdiydi

• Bence sorulması gereken halk 15 yıl önce adalete ne kadar güveniyor du şimdi ne kadar ?

Cemaatçilere yapılanlara müyesser yıldız bile tepki veriyor. Adaletin düştüğü duruma bakın.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.