Şimdi Ara

Neden 3 Guünlük Yas İlan Edilmiyor?? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
2.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
287 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neden olsun ki dostum. Onlar bir Rabia değil,Suriyeli yada Filistinli değil. Onlar bu ülkeyi vergileri ile kalkındıran TC Vatandaşı.
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Kardeş Allah razı olsun iyiki bana kendini bir an önce gösterip bloklattın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertokus

Bu mesaj silindi.
    üzülerek söylüyorum siz artık türk kimliğinizi kaybetmişsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: heidinindedesi

üzülerek söylüyorum siz artık türk kimliğinizi kaybetmişsiniz

Alıntıları Göster
    Ama önce insanlığını kaybetmemek önemli Türklükten önce orası kesin

Sonuçta biraz daha doğuda doğsam kürt, biraz daha batıda doğsam bir yunan olabilirdim.

türk kimliğimi mi kaybettiğime dair herhangi bir davranışta bulunmadım.
    Ne bileyim hiç bir zaman hdp yi savunmadım ve ya arapları sevdiğim söylenemez de.
    Suriyelilerin de artık evlerine dönmesi taraftarıyım.
    Eminim sizin ile bir çok noktada ortak davranışlarımız da vardır.
    Ben sadece sizin olaya aşırı muhalif yaklaştığınızı düşünüyorum.
    Oradaki insanlara gö... bo..lu demeniz moralimi bozdu. Onlar orada vardı unutmayın.
    Toprakları işgal edilen filistinliler. Yazdığmın neresini yanlış gördünüz ki.
    Bende kendimi ona göre savunayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Ahh senin gibiler neden dışarıda karşıma çıkmıyorsunuz ki o ateist lafını yedirteyim sana. Götü boklu arap dedim diye ateistmişim kafaya bak anasını satayım , arap kutsal varlık Türk sıradan bir varlık o zaman senin o kafana göre. Burada yahudilere sövsem baş üstünde tutarsın ama değil mi? Ahh ulan sizin gibileri toplayacan bir araya neysee hadi ikile beni daha da alıntılama.

Alıntıları Göster
    Asıl cevap vereceğin yere cevap vermemişsin.

İşgalci kim.

Gerisi laf.

Tüm yazdıklarımın özeti sadece bunu savunmaktı.

Ben arap sevici değilim ve sevmemde. Ama senin gibi doğruyu ve yanlışı ayıramayan adamdan ne TÜRKE ne de dünyaya hayır gelir.

Sen hep orada olan ve vatanını savunan adama g.. bo.. dersen. Senin doğru ile yanlışı ayırt edebilme bilincinde olduğuna tereddüt eder. Bırak delidir der geçerim.

Gerek dışardı gerek içerde her türlü senin gibiler karışımda 1 dakikadan fazla konuşamadılar. Konuşamazlar da.
    Şimdi sen ikile bakalım. Forum tarihimin bugüne kadar ki atarını yaptırdın bana.

• quote:

Ama önce insanlığını kaybetmemek önemli Türklükten önce orası kesin

Sonuçta biraz daha doğuda doğsam kürt, biraz daha batıda doğsam bir yunan olabilirdim.

türk kimliğimi mi kaybettiğime dair herhangi bir davranışta bulunmadım.
    Ne bileyim hiç bir zaman hdp yi savunmadım ve ya arapları sevdiğim söylenemez de.
    Suriyelilerin de artık evlerine dönmesi taraftarıyım.
    Eminim sizin ile bir çok noktada ortak davranışlarımız da vardır.
    Ben sadece sizin olaya aşırı muhalif yaklaştığınızı düşünüyorum.
    Oradaki insanlara gö... bo..lu demeniz moralimi bozdu. Onlar orada vardı unutmayın.
    Toprakları işgal edilen filistinliler. Yazdığmın neresini yanlış gördünüz ki.
    Bende kendimi ona göre savunayım.

Alıntıları Göster
    hocam yazdığınızı yanlış okuyup farklı algılamışım kusura bakmayın. bu arada kimseye gö... b. demedim. ama yine de mevcut durumu yorumlayacak olursam, eğer bu ülkede bir arap için ulusal yas ilan ediliyorsa, bırakın bu olayı, ışidin askerlerimizi yaktığı zaman bile ulusal yas ilan edilmeliydi. mesele şehitlikse o yanarak ölen askerler şehitliğin kralını yaptılar. ama herkesten gizlendi medyada yer bulamadı bu olay. bu en basit örnek. ülkemizde yıllardır gerek kolluk güçlerimiz şehit oldular, gerek sivil vatandaşlarımız terör kurbanı oldu, 300 maden işçisi sorumsuzluktan öldü hiçbirinde ulusal yas ilan edilmezken elin arabı için yas ilan edilmesi kanıma dokunuyor.

• quote:

hocam yazdığınızı yanlış okuyup farklı algılamışım kusura bakmayın. bu arada kimseye gö... b. demedim. ama yine de mevcut durumu yorumlayacak olursam, eğer bu ülkede bir arap için ulusal yas ilan ediliyorsa, bırakın bu olayı, ışidin askerlerimizi yaktığı zaman bile ulusal yas ilan edilmeliydi. mesele şehitlikse o yanarak ölen askerler şehitliğin kralını yaptılar. ama herkesten gizlendi medyada yer bulamadı bu olay. bu en basit örnek. ülkemizde yıllardır gerek kolluk güçlerimiz şehit oldular, gerek sivil vatandaşlarımız terör kurbanı oldu, 300 maden işçisi sorumsuzluktan öldü hiçbirinde ulusal yas ilan edilmezken elin arabı için yas ilan edilmesi kanıma dokunuyor.

Alıntıları Göster
    yazdığınız bazı olaylarda yas ilan edildi diye hatırlıyorum.
    mesela soma maden de 3 gündü sanırım.

sizi kıracak bişey yazdıysam ben de özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertokus -- 12 Temmuz 2018; 21:5:9 >

• quote:

yazdığınız bazı olaylarda yas ilan edildi diye hatırlıyorum.
    mesela soma maden de 3 gündü sanırım.

sizi kıracak bişey yazdıysam ben de özür dilerim

Alıntıları Göster
    evet soma da 3 günlük yas ilan edilmiş ben farklı hatırlıyormuşum. ama ışid saldırılarının çoğunda ilan edilmedi, her birinde de onlarca, yüzlerce insan öldü. pkk kaç tane karakola roketsavarla saldırdı polisler şehit oldu, ben yas ilan edildiğini hatırlamıyorum. keşke türklük müslümanlık edebiyatı yapanlar türklere de araplara olduğu kadar duyarlı olabilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooeto

Hatalari ortpas etmek unutturmak icin yas ilan etmiyorlar
    Korkak tavukcuk. Hani gelecektin. Okadar artistlik tasladin?

• quote:

evet soma da 3 günlük yas ilan edilmiş ben farklı hatırlıyormuşum. ama ışid saldırılarının çoğunda ilan edilmedi, her birinde de onlarca, yüzlerce insan öldü. pkk kaç tane karakola roketsavarla saldırdı polisler şehit oldu, ben yas ilan edildiğini hatırlamıyorum. keşke türklük müslümanlık edebiyatı yapanlar türklere de araplara olduğu kadar duyarlı olabilse.

Alıntıları Göster
    Haklısın kardeş. Ama her şehit haberinde yas ilan edilse her halde bayrağımız gönderde yarıdan yukarı hiç kalkmazdı.
    Ben öğretmenim mesela. Her sene 24 kasım öğretmenler gününde eğlence düzenlenecek diyorlar. Tam 4 senedir arka arkaya senlikler iptal oldu. Neden yas oluyor. Şehit oluyor. Filistin dir vs vs.

• quote:

Haklısın kardeş. Ama her şehit haberinde yas ilan edilse her halde bayrağımız gönderde yarıdan yukarı hiç kalkmazdı.
    Ben öğretmenim mesela. Her sene 24 kasım öğretmenler gününde eğlence düzenlenecek diyorlar. Tam 4 senedir arka arkaya senlikler iptal oldu. Neden yas oluyor. Şehit oluyor. Filistin dir vs vs.

Alıntıları Göster
    Bir olayın sürekli gerçekleşiyor olması o olayın vahametini değiştirmiyor. O zaman arap için de ilan etmemeleri lazım. Şehit haberlerine alıştırılmak en kötüsü.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.