Şimdi Ara

Necip Uysal Beşiktaş'a Veda Ediyor. Anadolu Yolcusu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Necip Uysal'ın Uşakspor'a transfer olacağına dair haberler dolaşmaya başladı.

Gitse de kurtulsak diyordum ama alt lige gider mi bilemiyorum... Haber şu şekilde...

Uşakspor'dan taraftarlarını heyecanlandıran bir transfer hamlesi geliyor!..

2009 yılından bu yana Beşiktaş forması giyen ve yıllardır Beşiktaş'ın kaptanlığını yapan Necip Uysal'ın transferi için Uşaksporlu yöneticiler transferi planı yapmaya başladı...

Alt yapısından yetiştiği Beşiktaş'ta 2009/2010 sezonundan bu yana A Takım'da forma giyen ve takımının kaptanlığına kadar yükselen Necip Uysal'ın transferi için Uşakspor yönetimi harekete geçti.
    Necip Uysal Beşiktaş'a Veda Ediyor. Anadolu Yolcusu!

Gerek performansı gerekse de piyasa değeri geçen her yılda gerileyen ve Beşiktaş taraftarının tepkisini toplayan Necip Uysal'ın Uşakspor'a bonservis bedeli olmaksızın transfer edilmesi için Uşakspor yönetimi hazırlık yapmaya başladı.

29 yaşındaki deneyimli orta saha oyuncusunun Beşiktaş ile olan sözleşmesinin Haziran 2021'de sona ereceği, ekonomik sıkıntıları olan Beşiktaş'ın yüksek maaş yükünden kurtulmak amacıyla ses getiren iddialı bir takım oluşturmak isteyen Uşakspor yönetiminin girişimine sıcak bakacağı ön görülüyor...

Haber Kaynağı: Uşak Haber

• Uşakspor Necip'in maaşını ödeyemez, hayır ödeyebilecekse de Necip değil daha iyi birisini alsın, hayır daha az maaş ödeyecekse bizde kalsın Necip, gitmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem ersin hem Rıdvan hatta kartal, necipden daha fazla katkı sağlar, alt yapı kontenjanından duruyordu. Artık gidebilir. Yolu açık olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uşakspor Necip'in maaşını karşılayamaz.

Necip Uşak'ta yaşamaz. İstanbul'da 2.lig takımlarında bile oynar ya da Beşiktaş'ta yarı maaşla oynar ama Uşak'ta oynamaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hemen Tolgay'ın yerine alalım. 3-4 milyon bonservisle kapatırız.
  • keşke gitse ama sanmıyorum altyapınında önünü tıkadı Beşiktaşın altyapıya daha çok yönelmesi ve şans vermesi lazım 6 7 tecrübeli ve ne verdiği kesin bilinen adamdan başka altyapı olmalı tabi altyapı derken dışarıdan yetenekler bulunup kaılmalı torpilli kısmı demiyorum
  • Necip Uysal Beşiktaş'a Veda Ediyor. Anadolu Yolcusu!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beşiktaş'ta emekli edilir bu yemlemeye devam benç kaptanı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.