Şimdi Ara

Nec DVDRW lardan birini alıcam. Bu modellerin arasında bi fark varmıdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kutulusunu alma ben sana NEC ND-3540A 16x16x8x6 DVD+/- 8.5GB DL Yazıcı (Siyah Kutusuz) öneririm. Gerçekten güzel NEC markası bende alacam fakat ben biraz bekliyecem çünkü yeni ürünler geliyomuş 2 ay içerisinde o yüzden bunların fiyatları 50$ kadar düşecek......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarraKarrtal -- 1 Temmuz 2005, 14:00:31 >
  • Dostum ikiside aynı mal.Ürün modeline bakarsan aynı olduklarını görürsün...
  • kutulu nedir; kutusuz nedir; desem :) daha doğru olurdu aslında
  • Kutulunun yanında bazı şeyler veriyorlar. Bende bilmiyom ne geliyo içinde.... hiç almadım ki kutululardan....
  • KUTUNUN İÇİNDEN fazladan bir ide kablosu çıkıyor+bir de nero cdsi..ben kutusuz aldım..cdyi verdiler ama kabloyu vermediler..yani bir kablo için 20 ytl vermeye değmez....

(aynı topici bende açmıştım..sonuçta kutusuzunu aldım..memnunum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p@l@ -- 1 Temmuz 2005, 18:02:57 >
  • bende kutusuzunu aldım ,bi problem yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öz gür -- 1 Temmuz 2005, 18:21:22 >
  • valla bende yeni aldım geldim daha takmadım bile. 65+kdv bayıldık neyse iyi oldu hdd'de yer yok divxten. fiyat iyimi izmirden aldım da kazık yemişmiyim??
  • quote:

Orjinalden alıntı: zion_turk

KUTUNUN İÇİNDEN fazladan bir ide kablosu çıkıyor+bir de nero cdsi..ben kutusuz aldım..cdyi verdiler ama kabloyu vermediler..yani bir kablo için 20 ytl vermeye değmez....

aynen dediği gibi sadece kablolar kitapcıgı kopyalama yazılımı veriliyor. CD'yi oemlerde veriyorlar . Ben bir arkadaşıma yaklaşk 2 ay once Nec 3520 almıştım. OEM. orijinal CD'sini de verdiler.

KUTU GEREKSİZ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.