Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

NEC 3540a CD okuma-yazma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
16
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    13 Not
    enteresan birşey oldu ve alet dvd okuyor yazıyor ancak cd okuyup yazamıyor? Neden olmuş olabilir?

|
    |
    |
    |
    |
    Intel Core Duo T2300 (2MB L2Cache,667MhzFSB, 1.66 Ghz), 2 x 1GB Kingston DUAL DDR2 533 MHz(4 4 4 12), ATI Radeon X1600 512MB,80GB Samsung MP0804H 5400RPM 8MB Cache, 15.4" WXGA "Diamond View", Realtek ALC260 Audio, Intel Pro Wireless 3945ABG 802.11, CardReader SD, MS, MS Pro, MMC - TV OUT + DVI out, Firewire(IEEE 1394), Express Card
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    13 Not
    1.04
    |
    |
    neyse sorum şu ki şimdi biz bunları garantiye verince tamir adı altında hangi parçasını değiştirecekler? tamir etseler bile bu performans düşüklüğüne yol açmaz mı? yani eski kalitesinde yazar mı? bi de hangi şartlarda yenisimi vermek zorundalar?
    |
    |
    alın işte NEC NEC NEC deyip boyle KAFA sallayıp aldınız işte nooldu .......NEC in o modelleri DVD-RAM bile yazmıyor...455x serisi yazıyor......alcaktınız bi tane philips bunlar olmucaktı......philips ben kendimi bildim bileli kalite optik suruculer çıkartır...tecrubeliler bu konuda......şimdi uğraşın işte yok garantisiydi yok efendim tamiriydi,,kargoyla yollanmasıydı.......size tekrar gelmesiydi.....tamirli surucunun adam gibi çalışıp çalışmadığıydı...........TAMAM NEC Dünyaca Ünlü bir marka ama optik suruculerde philips LG Plextor SAMSUNG kadar ii deil........bu tip sorunların olması çok normal......ben sadece vakinde NEC NEC NEC diyip milleti mağdur bırakan al bunu bilaaaaaaaader süper diyen üyelere kızıyorum.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All_Eyez_On_Me -- 20 Mart 2006; 17:40:26 >
    |
    |

• Yarbay
    11244 Mesaj
    ilginç.
    başka forumlarda da Philips ten uzak durmamı söylediler bana.
    yeni bi sürücü alacağım tavsiyeler hep Asus 1608P2S,NEC 4550,BenQ1640 gibi cihazlardı,Phlilips in esamesi bile okunmadı hiç...
    |
    |

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

ilginç.
    başka forumlarda da Philips ten uzak durmamı söylediler bana.
    yeni bi sürücü alacağım tavsiyeler hep Asus 1608P2S,NEC 4550,BenQ1640 gibi cihazlardı,Phlilips in esamesi bile okunmadı hiç...

philips cd yazıcım wardı 16x seneler önce cok da guzel makinaydı hiç sorunu yoktu..LG 52x cd rom wardı her turlu cd yi okurdu...gram sorunu olmadı..şimdi LG 52x cd writer ve LG16x DVD-Writer war ve gram sorun yok......o başka forumlarda philipsi kotuleyen uyeler bişey bilmiyomuş.... kullanmadıkları urunler hakkında atıp tutuyorlarmış gibi geldi bana......tecrubeli kaliteli markalara çamur atan çok oluyor nedense.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All_Eyez_On_Me -- 20 Mart 2006; 2:36:24 >
    |
    |

13 Not
    Philipsler daha sorunlu dostum. Biraz forumları karıştır istersen. Lg 52x cd-rom konusuna hiç girmeyelim çünkü 2 üründen 1 tanesi bozuk çıkıyordu zamanında. Sağolsun İçinde kırılan cd parçaları alnımı bile kesmişti. Lg' nin cd-writerı çok iyidir lakin. Ama her zaman denildiği gibi elektronik şans işi. Alırsın bozulmaz alırısn tak diye 2 gün sonra bozulur. İnanır mısın 8x mitsumi cd-rom' um var hala takır takır çalışır.
    |
    |
    Valla şuan çatır çatır çalışıyo senin şansızlığına sanırım.
    Bian ewel garantiye yolla
    |
    |

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Philipsler daha sorunlu dostum. Biraz forumları karıştır istersen. Lg 52x cd-rom konusuna hiç girmeyelim çünkü 2 üründen 1 tanesi bozuk çıkıyordu zamanında. Sağolsun İçinde kırılan cd parçaları alnımı bile kesmişti. Lg' nin cd-writerı çok iyidir lakin. Ama her zaman denildiği gibi elektronik şans işi. Alırsın bozulmaz alırısn tak diye 2 gün sonra bozulur. İnanır mısın 8x mitsumi cd-rom' um var hala takır takır çalışır.

Öyle Mitsumi Diye Küçümseme Ama Mitsumi De Eski Topraklardandır....
    |
    |

http://www.micheldeboer.nl/firmware her ne kadar yasal olmasada burada nec in modded firmware leri var.ben onlardan kullanıyorum hiç okuma-yazma problemi yapmıyor.
    |
    |
    Intel Core Duo T2300 (2MB L2Cache,667MhzFSB, 1.66 Ghz), 2 x 1GB Kingston DUAL DDR2 533 MHz(4 4 4 12), ATI Radeon X1600 512MB,80GB Samsung MP0804H 5400RPM 8MB Cache, 15.4" WXGA "Diamond View", Realtek ALC260 Audio, Intel Pro Wireless 3945ABG 802.11, CardReader SD, MS, MS Pro, MMC - TV OUT + DVI out, Firewire(IEEE 1394), Express Card
    13 Not
    quote:

Orjinalden alıntı: maymunkral

http://www.micheldeboer.nl/firmware her ne kadar yasal olmasada burada nec in modded firmware leri var.ben onlardan kullanıyorum hiç okuma-yazma problemi yapmıyor.

Firmware ile falan alakası yok dostum.
    |
    |

quote:

benim aklıma ilk firmware geldi çünkü aynı sorun bende de vardı sırf bu yüzden asus cd rom almıştım ama modlu firmware yükleyince bir sıkıntı kalmadı.
    |
    |

• Yarbay
    4874 Mesaj
    quote:

SKY firmware update edilmiş aletleri garanti dışı sayabiliyor. Bilginiz olsun..
    |
    |
    optik suruculerde plextor ve digerleri vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINEBACKER -- 20 Mart 2006; 15:35:21 >
    |
    |
    AMD PHENOMII X6 1090T ~ GIGABYTE GA-890GPA UD3H ~ ZOTAC 760GTX 2GB ~ KINGSTON HYPERX 2x2GB DDR3 1600 ULV ~ SANDISK ULTRA PLUS 256GB SSD ~ LG 32LW4500 3DTV MONITOR ~ CREATIVE X-FI TITANIUM FATALITY PRO ~ CREATIVE MEGAWORKS 5+1 THX ~ GIGABYTE 3D MARS FULL TOWER ~ HIGH POWER ABSOLUTE 600W ~ PLEXTOR CDRW PX-W5224A ~ ASUS DVDRW 1814BLT
    13 Not
    quote:

quote:

quote:

benim aklıma ilk firmware geldi çünkü aynı sorun bende de vardı sırf bu yüzden asus cd rom almıştım ama modlu firmware yükleyince bir sıkıntı kalmadı.

Denerim olmazsa 1.01 e indirip garantiye yollayacağım.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
son dakika
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.