Şimdi Ara

Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey ! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
19
Favori
34.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Batarya entegresini biz tek olarak temin edemiyoruz, anakartınızın değişmesi gerekecektir büyük olasılık ile.
    Kartı değiştirmek çok büyük bir iş değil ama fiyatı yüksek.
    satis@hespirobot.com üzerinden haberleşebiliriz.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Neato Connected ve D5 modelleri roomba 980 gibi haritalama yapıyor mu ? Haritadan kastım, temizlediği ve ulaşamadığı alanları harita çıkartıp kullanıcılara iletebiliyor mu ?
  • mygan M kullanıcısına yanıt
    Yapabiliyor tabii ki, tüm Neato modelleri haritalama yapar ve farklı medyalarda bunu gösterebilir.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Sayın Hepsirobot.
    d5 aldım.Ama uygulamasını bir türlü bulamıyorum.Yardımcı olabilir misiniz ?
  • mygan M kullanıcısına yanıt
    Özelden cevap verilmiştir.
    Kolaylıklar dileriz.
  • NEATO XV, Signature, BOTVAC ve D serisi bataryalarımız 15 Kasım'dan itibaren stoklarımızda olacaktır. Az m,ktarda ithalat yapılabilmiştir. Tüm bataryalar(XV ve Signature set olarak) 400 TLdir, ön sipariş mümkündür.
    Bilgilerinize sunarız.
    Yeni Neato Botvac modellerinin karşılaştırması
    https://youtu.be/wUf6hYP53Fo
  • @hepsirobot bir problemim var yardımcı olabilir misiniz?

Yurtdışından aldığım botvac 75 model robotum, sürekli iç tarafındaki açma kapama işlemini yapmamı istiyor, açma kapama yapıyoruz, sarj ediyor gibi görünüyor 5 dk sonra yine aynı uyarıyı veriyor. Batarya dan kaynaklandığını düşünüp yeni batarya yaptırdım ama yine aynı problem devam ediyor.

Ne yapmam gerekir?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Neato Robot Süpürgeler Hakkında Herşey !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• canerfire C kullanıcısına yanıt
    Yeni batarya yaptırdım derken?
    İçindeki dengeleyici orijinal değil ve aynı değerleri tutmuyorsa zaten şarj etmez ki?
  • afedersiniz amazondan neato d7 sipariş verdim 10 güne elimde olacak ancak bunun telefona uygulamasını nasıl indireceğiz yada uygulama üzerinden çalışmıyor mu telefondan nasıl haritalamayı izliyoruz uygulaması sizin ülkenizde yüklenmez diyor
  • karadon90 K kullanıcısına yanıt
    iPhone kullanıyorsanız ABD üzerinde iTunes uygulaması açmanız ve o ülke bazında kyıt olmanız gerekmektedi.
    D serileri ülkemizde resmi olarak satılmadığı ve garanti kapsamında da olmadığı için iTunes applikasyonları Türkiye'de çalışmamaktadır.
    Robotunuzu üzerindeki tuşlardan kullanmaya devam edebilirsiniz.
    İyi günlerde kullanınız.
  • NEATO XV, Signature, BOTVAC ve D serisi bataryalarımız stoklarımıza girmiştir.
    Tüm bataryalar (XV ve Signature set olarak, Botvac ve D tek olarak) 400 TLdir.
    Bilgilerinize sunarız.
    Android kullanıyorum resmi satılmadığı için telefonla kullanamıyoruz öylemi garanti falan isteyen yokta çok saçma o zaman amazona geri iade süreci başlatacağım satıcı firma herhangi bir şekilde şu ülkede aplikasyonu çalışmaz dememiş
  • neoto apksını bulup google play dışında yükledim iade falan gerek olmadı 110 metre karede geziniyor yavrucak Allah uzun ömürler versin
  • karadon90 K kullanıcısına yanıt
    Güzel yöntem tabii ki, iyi günlerde kullanınız.
  • Döviz kurlaındaki gevşeme sebebi ile Tüm Neato Bataryalarının fiyatı 325TL'ye indirilmiştir.
    Bilgilerinize sunar, siparişlerinizi bekleriz.
  • arkadaşlar yeni güncelleme geldi evin odalarını tanımlıyorsun istediğiniz odayı tek süpürebiliyorsunuz koridoru süpür yada otura odasını diyorsunuz gidip süpürüp şarj istasyonuna dönüyor. ben son oda olarak tüm evi tanımladım her seferinde seçmek zor olur:)
  • NEATO XV, Signature, BOTVAC ve D serisi bataryalarımız stoklarımızda tükenmektedir.
    Tüm bataryalar (XV ve Signature set olarak, Botvac ve D tek olarak) 325 TLdir.
    Bilgilerinize sunarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 19 Aralık 2018; 6:47:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadon90

arkadaşlar yeni güncelleme geldi evin odalarını tanımlıyorsun istediğiniz odayı tek süpürebiliyorsunuz koridoru süpür yada otura odasını diyorsunuz gidip süpürüp şarj istasyonuna dönüyor. ben son oda olarak tüm evi tanımladım her seferinde seçmek zor olur:)
    Merhaba. Neato D7 için Amazon'da çok kötü 1 yıldızlı yorumlar var. Siz bir sorunla karşılaştınız mı? Memnun musunuz?
  • suleymansahal S kullanıcısına yanıt
    ilkten geçemediği hiçbir yer yoktu bir güncelleme sonrası hallı püskülüne (5cm püskül eski halılardan) takılmaya başladı bir güncelleme daha geldi ama bu konu düzelmedi bende no -go özelliği ile nereden geçeceğini çizdim takılmadan oradan geçip temizliğine devam ediyor

2. bir kötü yanı diyelim ki takıldı ve kapama tuşuna bastınız şarz nerede olduğunu sapıtıyor tekrardan tüm evi temizletip bağlamanız lazım ki şarz istasyonunu görsün saçma sapan birşey bundan korunmanın yöntemi takıldığında kapamadan cihazı şarz istasyonuna taşıyıp yeniden süpürmesini söyleymek şarz istasyunu karıştırmıyor ondan sonra bu sizi soğutmuş olabilir ama okdar iyi temizliyor ki halı renkleri değişti gerekli ayarlama yapıp yerde çorap atkı bırakmazsanız hiç takılmıyor

21 kere temizlik yapmışım 4 kere takılmış oda ben huyunu öğrenesiye kadar:)

xaomi mi 5s süper haznesi neatoyla nerdeyse ama o temizlik açığını altındaki paspasıyla gideriyor halı performansı neotodan çok daha kötü

dysan ve samsung neatonun takıldığı heryede takılır çünkü emiş güçleri çok yüksek ve astonomik fiyatları var

ırobot 980 haznesi neatonun yarısı, neato 110metre kareyi temizlediğinde tüm 0.7 litreyi dolduruyor hafada 3 kere çalışmasına rağmen ırobotta hazne bunun yarısı nasıl evi temizleyecek

geri kalan robotlar ya astronomik fiyatlı yada hazneleri 0.3 litre emiş güçleri ölü

neato evi temizleyeli beri toz alerjim durdu

ıpone kullananlar alamasın tuşlara kalıyorsunuz ne no go ne oda veya alan seçip temizleme özelliğini kullanmıyorsunuz android kulanıyorsanız google playdan değil güvenliksiz sitelerden indireceksinizki ya telefona virüs bulaşsa die düşünürsüyor insan türkye için bu uygulama indirme sorunu var

başka alsaydım onlarada evi temizleyemedikten sonra ne işe yarayacak siz videolara itibar etmeyin halının üzerine bişey döküp alma olaylarını yahu kir dediğin halının içinde yere bişi dökülmediğinde toz görünmüo zati ama süpürünce hazne doluyor halının içinden söküp alıyor

hayal ettiniz gibi rahat değil ama tozunu birdafa siz boşaltacaksınız ayrıca toz filtresi 1-2 ayda bir değişmeli 10 tanesi amazonda 150 tl ancak benim hayatımı kolaylaştırdı bir maaşımı verdim cep telefonumla aynı para ceptelefonumdan daha fazla hizmet ediyor iyiki neato almışım diyorum çünkü işimi gördü

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.