Şimdi Ara

Ne zaman bu sıfır araba fiyatları düşer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya bakıyorum B sınıfı araçlara cidden uçmuş fiyatlar. Üstüne birazcık koyan 2. elde çok rahat C sınıfına binebiliyor. ÖTV indirimi de bitti kaç kişi alır ki? Neye güveniyorlarsa baktıp fiyatlara of beklemek de istemiyorum. Resmen hepsinde " bizde böyle beğenirsen alırsın" duruşu var...

• Fiyatlar çok saçmaladı gerçekten.
    ÖTV indiriminin ilk günleri 52.000 e bırakılan 1.6 Turbo Cosmo Insignia,şimdi 70.000 e satılıyor.
    Corsa desen öyle...
    Bu fiyatlarla hala iyi satış rakamları yakalıyorlar,buda cabası...

B sınıfı araç düşünüyorsun sanırım ama Astra H kasa değiştireceğinden 30.000 e kadar düşecek diyorlar yıl sonuna doğru.Aynı paraya Corsa alınabiliyor ancak.Astra daha iyi bir seçim olmazmı

Astra HB 1.6 115 Hp. N-Joy...
  • Cevap veriyorum,kolay kolay düşmez.

Sıfır araba şu dönemde alınmaz.Ocak ayındaki fiyatlara bakıyorum,bir de şimdikilere.1-2 model hariç hepsinin fiyatı uçmuş.
  • Fenerbahçe Türkiye Kupasını alınca şaka bir yana bence acelen varsa 2. ele yönel yoksa bekle belki kampanyalar başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KILIÇ -- 7 Kasım 2009; 0:08:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverDrıve

Fiyatlar çok saçmaladı gerçekten.
    ÖTV indiriminin ilk günleri 52.000 e bırakılan 1.6 Turbo Cosmo Insignia,şimdi 70.000 e satılıyor.
    Corsa desen öyle...

B sınıfı araç düşünüyorsun sanırım ama Astra H kasa değiştireceğinden 30.000 e kadar düşecek diyorlar yıl sonuna doğru.Aynı paraya Corsa alınabiliyor ancak.Astra daha iyi bir seçim olmazmı

Corsaya taktım ben ya:( ama bu gidişle onu da almayacağım. ESP opsiyonu sadece easytroniclerde alınabiliyor. Onun yerine perde hava yastığı yokuşta kalkış desteği lastik basıncın kontrol eden sistemi olan bir ibiza 30 bin TL. Astrayı istemem o kadar para verdikten 3-4 ay sonra yeni astrayı görmek cidden üzer bu gidişle 2. el alacağım

• ben düşeceyini zannetmiyorum,düşse de en fazla 1500-2000 lira.şu anda fiyatlar olması gerekenin 5000-6000 lira üstünde olduğuna göre bu indirimden ne olur ki.zaten indirimden önce kesin bindirim olur.
  • ona rağmen istanbulda kum gibi audi q7 ler görüyorum içim gidiyor
  • Genelde firmalar eylül ekim gibi çaktırmadan ufak ufak zam yaparlar ve aralık ayında istisnasız kampanya yapılır. Araca ve markaya göre 2 ile 5 bin tl ye kadar aralık indirimleri olabiliyor bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirate_1905

quote:

Orijinalden alıntı: OverDrıve

Fiyatlar çok saçmaladı gerçekten.
    Corsa desen öyle...

Corsaya taktım ben ya:( ama bu gidişle onu da almayacağım. ESP opsiyonu sadece easytroniclerde alınabiliyor. Onun yerine perde hava yastığı yokuşta kalkış desteği lastik basıncın kontrol eden sistemi olan bir ibiza 30 bin TL. Astrayı istemem o kadar para verdikten 3-4 ay sonra yeni astrayı görmek cidden üzer bu gidişle 2. el alacağım

Corsayı bende çok seviyorum.
    Ancak Ibızada çok güzel araba.

Mantık evliliği hayal kırıklığına uğratabilir diye düşünüyorum.
    Ama ESP çok önemli.Vectramı alırken ESP var demişlerdi ama yokmuş.Daha 1 yıl önce öğrendim.
    Bundan sonraki aracım kesinlikle ESP li olacak.
    Ibızada varmı ESP bilmiyorum ama Perde hava yastığıda önemli.
    Levent arkadaşımızın Aurisiyle yaptığı kazada kurtulmasına sağlayan etken perde hava yastıklarıymış.
    Neyin nerdne geleceği belli olmuyor.
    Görünüm ve donanımdan fedakarlık edip,bol güvenliği tercih etmek mantıklı olan.
    Ama dediğim gibi mantık hayal kırıklığına uğratabilir.

Astra için söylenecek birşeyim yok,tahmin ettiğim cevabı verdin

• Bakıyorum bütün markalara resmen hayattan soğudum
  • Benzinin litresi 8-9 lira olduğu zaman..

Kimse araba almayacağı için otomatikman araba fiyatları düşecektir..
  • marta lancerı 27 e bıraktılar şimdi 34 den aşagı yok ellerinde pattar bunların
  • aralık ayını bekle hatta mümkünse aralık ın son haftası gibi filan o zaman firmalar kotalarını doldurmak için indirim yapabiliyorlar
  • Sizde mantıklı olanı yapın

Örnek ;

2009 Model 8000 km'de ikinci el bir araç.Fiyatı gerçekten epey düşüyor 0'ına nazaran ve 0 ayarında

Tabi tercih meselesi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MackaLi6161

Sizde mantıklı olanı yapın

Örnek ;

2009 Model 8000 km'de ikinci el bir araç.Fiyatı gerçekten epey düşüyor 0'ına nazaran ve 0 ayarında

Tabi tercih meselesi ..

2. elde de ilginç fiyatlar var.

2008 astra CDTİ 52.000 km araca adam 31.250 yazmış, sıfırı zaten kampanyayla 35, aralıkda daha düşer, yenisi çıkınca iice iner...

7000-8000 km li arabalarını sıfırından daha pahalıya satmaya çalışan birçok değişik(söyleyecek laf bulamadım) insan var... Sorunca da sıfırını 2 ay beklicen diyor adam pişkin pişkin sırıtarak... Bklerim arkadaş, 3 ay da beklerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: hazardousmen

Benzinin litresi 8-9 lira olduğu zaman..

Kimse araba almayacağı için otomatikman araba fiyatları düşecektir..

Benzin karne ile satılmaya başlandığı zaman 0 araç satışları sağlam darbe yiyecek.
    Yakıt bulamadıktan sonra kim ne yapsın arabayı.
    İnsanlar artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını (yakıtın eskisi gibi kolay, bol ve ucuz bulunamayacağını ve hergün daha kötüye gideceğini , bunun hiçbir zaman düzelmeyeceğini) anladıklarında herkes arabasından kurtulmaya bakacak. Kaldı ki sıfır araç satın alsınlar.
  • Ellerinde stoklar birikmeye başlayınca düşer ancak :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.