Şimdi Ara

NE YESEM BOĞAZIMDA KALIYOR ! (REFLÜ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
51.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • appachii kullanıcısına yanıt
    ş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CBGM29 -- 18 Aralık 2019; 20:52:39 >
  • _Knock0uT_ kullanıcısına yanıt
    g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CBGM29 -- 18 Aralık 2019; 20:52:12 >
  • MissCavanagh M kullanıcısına yanıt
    s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CBGM29 -- 18 Aralık 2019; 20:51:54 >
  • hayalet6464 H kullanıcısına yanıt
    g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CBGM29 -- 18 Aralık 2019; 20:51:31 >
  • Gercekten cok ilginc hem reflu olması hemde gecmesi.gecmis olsun
  • hayalet6464 H kullanıcısına yanıt
    L

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CBGM29 -- 18 Aralık 2019; 20:51:16 >
    L

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CBGM29 -- 18 Aralık 2019; 20:50:50 >
  • Çay bardağının yarısına ılık süt koyup yudum yudum içmeyi deneyin 1 dakika arayla... kesinlikle rahatlatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CBGM29

g
    Psikolojikmiş boğazımda yemek kalmasıyla başlamıştı bende 3-4 ay cipralex hap kullandım yavaş yavaş bıraktım hapı şuan sorun yok 2 sene oldu herhalde

3 sene olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Knock0uT_ -- 24 Ekim 2019; 21:25:42 >
    Dostum bende aynısını yaşadım boğazımda bisküvi kaldım çok zor yutkundum ve gidiyorum sandım o gün bugündür yerken hep oraya odaklanıyorum yutamıcakmışım gibi geliyor..Yarın endoskopi yapılacak , boğazım temiz çıktı gerekli tetkikler yapıldı eğer mide ve yemek borusu temizse geriye psikoloji kalıyor.. Kullandığın hap nasıl etki gösterdi yani , ne olduda geçti bu durum?Unutturuyor mu? Yoksa düşünemiyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: luzengor

Dostum bende aynısını yaşadım boğazımda bisküvi kaldım çok zor yutkundum ve gidiyorum sandım o gün bugündür yerken hep oraya odaklanıyorum yutamıcakmışım gibi geliyor..Yarın endoskopi yapılacak , boğazım temiz çıktı gerekli tetkikler yapıldı eğer mide ve yemek borusu temizse geriye psikoloji kalıyor.. Kullandığın hap nasıl etki gösterdi yani , ne olduda geçti bu durum?Unutturuyor mu? Yoksa düşünemiyor musun?
    Seninkide psikolojik hocam boşuna vücudunu kurcalattırma valla hap napıyor tam olarak açıklanacak birşey değil ama geçiriyor zaten antibiyotik gibi 1 günde etki eden birşey değil 1 haftayı buluyor etkisi sonra bi bakıyorsun düzelmiş

Evet büyük ihtimal benimde öyle , umarım geçer gider.
    Dostum özelden mesaj atsam cevap verir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: luzengor

Dostum özelden mesaj atsam cevap verir misin?
    Veririm hocam tabiki istediğini sorabilirsin
  • hocam buralardaysan bir cevap verirsen sevinirim bende boğazımda yemekler kalıyor yerken sanki bogazıma kacıcak gibi hissediyorum öksürük tutuyor. ne kadar sürede iyileştin suan nasılsın
  • Ben gaziantepte oturuyorum toplamda dört erkek kardeşiz. İkisi çok korkak sûrekli birilerinin arkalarından geldiklerini söylüyorlardı yanlız gerçektende birşey yoktu izledikleri cin içerikli şeyler onlara bu şekilde psikolojik bir şeye mâruz bırakıyordu. En küçük kardeşim mert 14 yasinda birgün yemek yerken birden boğazdina kaldı ve ağlamaya başladı. Psikolojikmen dedik ye gitsin yani su içse boğazımda kaldı dediğini bilirim. Şeyh lere götürdük para alıyorlardı kesinlikle para alan şeyh dan uzak durun Allah için kendini adamasi şart. Her neyse bi ara baktık yedi. 3 hafta önce geri başladı yemek yiyemiyor aynı şekilde su içiyor boğazımda kaldı diyor. Her neyse şeyh e götürdük gerçek bi şeyh idi para almıyor filan 2 kere gittik etkisini gördük. Ama bi yiyor du bi yemiyordu sürekli değişiyordu yediğim zaman ölücem diyordu hep boğulucam diyordu. Herneyse bi amcam var onunla olan diğer yaşamlardan 3 kişi var söyleyemiyorum sevmiyorlarmis çünkü bahsedilmeyi. Herneyse amcam bunu karanlık odaya aldi kulağına dasim sesi geldi o ne dedik dasim kabilesi dedi 2 hayvan cin girmiş kardeşime herneyse aceleyle biz çıktık filan o iki cini gölge olarak bi fırlattı bağırma sesi sonra yok oldular

Kurtulmuştu artık bitmişti.

Hemen bakiyim dedim dasim kabilesi cinleri nedir kimdir.

Beyler bayanlar bunu iyi okuyun.

Dasim; yemek şeytanı insanın yediğinde, içtiğinde bulunur. Besmelesiz yenenlerden çalar ve yenenlere istifra ederek kirletir.bu şeytanın amacı faydalandığımız yiyeceklerden çalarak ziyana uğratmak ziyanda olan insanı psikolojik açıdan yıkmak. Maddiyatı olmayanın maneviyatı olmaz düşüncesine düşürüp itaat ve taattan alıkoyarak Rabbime ters düşürücü hallere sokmak.

Tam anlamıyla buydu kardeşimin hâli ve artık kurtuldu eğer sorunlarınızı hastahanelerde çözemiyorsaniz öbür evrenden şüphe edin bende inanmıyordum gerçekten de öyle.

• appachii kullanıcısına yanıt

hocam bu kamerayı ağıza ve buruna sokunca rahatsız ediyor mu gitmeye korkuyorum ?

• MissCavanagh M kullanıcısına yanıt

hocam burundan boğazdan kamerayla bakarken rahatsız ediyor mu ? korkudan gidemiyorum

• isokocak kullanıcısına yanıt
    Kimildamadigin surece hicbisey hissetmezsin. Saglikla ilgili konularda, ondan korkuyorum bundan korkuyorum diye ertelemeyin. Erken tani herzaman daha basit tedavi edilebilir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.