Şimdi Ara

Ne yaptıysam kurulamayan Windows

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar dün satın aldığım ve bugün elime geçen Monster Abra A5 V9.2.3 laptop a ne yaptıysam windows kuramadım. Bios ayarları rufus ile dosya yazdırmaları tamamen doğru yaptım. Fakat Windows yükleme sırasında veya yükleme ekranına gelene kadar mavi ekran verip kapatıyor. Vermediği zaman 0x000005 tarzı hatalar veriyor. Hepsine eyvallah dedim ve portable windows u rufus ile usb belleğe yazdırıp bilgisayarı açmaya çalıştığımda tekrar mavi ekran alınca kendi kendime düşünmeye başladım Monster bozuk bilgisayar mı satıyor ? Ram - hdd - işlemci - grafik - herhangi birşey bozuk olduğu için mi bu hataları alıyorum ? Laptop saat 13 de elime geçti . Şuan saat 22:03 ve ben hala parasını verdiğim ürünü kullanamıyorum. Sebebi bozuk donanım değildir umarım. Umarım değildir. ..

• mavi ekran sonradan geliyorsa muhtemelen sorun windows sürümündedir. tekrar indirip başka bi flaşa yazdırmayı deneyin. bios ayarlarından uefini açık olduğuna da emin olun. ha bi ihtimal bilgisayarda da olabilir aam öyle olsa hiçbir şey açılmazdı gibime geliyor. sorun ya bios ayarlarında ya elinizdeki usb-windows sürümünde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.