Şimdi Ara

ne yapmam gerek???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar elime bi c55 geçti. yanlış bilmiyosam bu telefonla bilgisayardan internete bağlanabiliyoz.
    şimdi bi data kablosu alıcam ya sonra?????
    üşenmeyip tek-tek , adım adım yazan arkadaş olursa çok sevinicem zira bukonuda hiçbir bilgim yok..
    şimdiden saolun....

• Önce data kablosu alacağın yere sorsan.. :=)
    Takıldığın yerde yardım edebilirim.
    Bu arada bir de FATURALI TELSIM HAT alıyorsun...
  • okadarını bende düşünüyom ama adam bilmezki hızlandırıcısı-potunu-modemini
    -kablo
    -al sana kablo
    muhabbeti olacak kesin....
  • yaa ne yap et ama kesinlikle orjinal kablo al orjinal olmayanda cok sorun yaşadım ben ..... orjinal kablo üzerinde düğme olması gerekiyor bi tane şarjı açıp kapamak için .. sen al yine sorunlarını yazarsın ..
  • Öncelikle bir tane usb kablosu alıyorsun.Nerden alırım dersen eskişehir teb'in karşısında hakiki iletişim diye bir yer var orada yan sanayisini bulursun.Fiyatı 30 dan yukarysa git hepsiburada.comdan alırsın.Aldığın kablonun içinden bir cd çıkar modem driver for c55 diye exe içerikli bir dosya vardır.onu bilgisayarına kur ve denetim masasndan modemleri tıkla c55 modemi modemlerin içinde gör.Öncelikle bu işlemleri tamamladıktan sonra elinde mevcut bir turkcell ya da aria hattı ile bağlanmayı dene.Eğer turkcelle sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyorsan telsim hat alabilirsin.Bağlantı konusunda bir hata ile karşılaşıyorsan driveri kurmada bir problem çıkmış olabilir.Şimdi sorunsuz bir şekilde tukcellden bağlıysan git hamamyolu eldem ticarete oradan bir telsim hat al.Orası her konuda sana yardımcı olur ki istediğin numrayı da alabilirsin.Telsim hattını aldığında hattın aktive olduğunda bana bir mail çek. webmaster@cengizurkmez.com mail adresimde bir sorun var onun yerine cen83@yahoo.com a mail at.sana numaramı veririm.Aklına takılan her türlü soru için yardımcı olurum.

• saol.. dün 31 yüroya bi siparişverdim, bonus puanımla ;) ledli medli orjinal bişi..
    elime geçince yazarım direk..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.