Şimdi Ara

ne yapmalı ne etmeli offf bi çare lütfen :D (ANTU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bi resim koymaya çalışıyorum ama olmuyor gibi

ne yapmalı ne etmeli offf  bi çare lütfen :D (ANTU)
  • Ne alaka????????????

Verilen penaltıya evet penaltıydı diyebiliyormusunuz?Adam sol elini bükerek can havliyle atlamış. Sol dirseğine çarpmış top. Sağ eline çarptı zannettim ben.İlk pozisyonda penaltıyı görmüş helal olsun demiştim. Nasıl görebildi diyordum.Ama uydurmuş meğerse hakem.Penaltıyla uzaktan yakından alakası yok. Hisleriyle penaltı vermiş.

Penaltıdan 30 saniye önce Zapo ile Serdar Topraktepenin bir pozisyonu vardı.Serdar aleyhine faul verdi. Yemin ederim o pozisyondan sonra dedim.Hakem başladı icraate diye. O pozisyon direk eyyamdı.Penaltıda görmeyerek verdi.

4 zor maçı kaldı BJK nin.Onları alırlarsa şampiyon olurlar. Bursa ve Eskişehiri yenerlerse sonra FB ve GS maçı kalıyor.İlk 2 maçı alırsa şampiyon olurlar.Ama Kocaeliye yazık oldu.Belki bu maç yüzünden düşecekler.Penaltı olmasa en az 1 puan alabilirlerdi.
  • benden antu ya gelsin o zaman

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=d6z8tsYr-0A
    ]
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferfecir06

Ne alaka????????????

Verilen penaltıya evet penaltıydı diyebiliyormusunuz?Adam sol elini bükerek can havliyle atlamış. Sol dirseğine çarpmış top. Sağ eline çarptı zannettim ben.İlk pozisyonda penaltıyı görmüş helal olsun demiştim. Nasıl görebildi diyordum.Ama uydurmuş meğerse hakem.Penaltıyla uzaktan yakından alakası yok. Hisleriyle penaltı vermiş.

Penaltıdan 30 saniye önce Zapo ile Serdar Topraktepenin bir pozisyonu vardı.Serdar aleyhine faul verdi. Yemin ederim o pozisyondan sonra dedim.Hakem başladı icraate diye. O pozisyon direk eyyamdı.Penaltıda görmeyerek verdi.

4 zor maçı kaldı BJK nin.Onları alırlarsa şampiyon olurlar. Bursa ve Eskişehiri yenerlerse sonra FB ve GS maçı kalıyor.İlk 2 maçı alırsa şampiyon olurlar.Ama Kocaeliye yazık oldu.Belki bu maç yüzünden düşecekler.Penaltı olmasa en az 1 puan alabilirlerdi.

al sende bu güzelliklerden yoksun kalmahttp://forum2007.antu.com/KonuOkuZiyaretci.aspx?gID=31&fID=17&kID=19921&sayfa=35

ve evet bence pozisyon penaltı

• quote:

Orjinalden alıntı: ferfecir06

Ne alaka????????????

bariz penaltı. top ele çarpmayıp geçse arkada bomboş adam var bariz gol şansı var buda penaltı.

• Bence de penaltı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: excerius

benden antu ya gelsin o zaman

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=d6z8tsYr-0A
    ]

http://www.youtube.com/watch?v=cE-mumNXfN0

çıkmadı galiba video

• Antu yu fenerlilerden çok beşiktaşlılar takip ediyor sanırım.
  • bi şey yapmalı

bu pozisyon penaltı değilse penaltı nedir araştırmak lazım eline çarpıyor, topu kesiyor yönünü değiştiriyor daha ne yapacak?
  • Penaltı kere penaltı.
    Top kesilmese Bobo çakacak golü..

Biraz gözlüksüz izleyin maçları.
  • Helal olsun bu kadar anlıyorsunuz demek futboldan. Bu yorumları okudukdan sonra hakemlere kabahat bulamıyorum artık. Gol olacakmış o top deymese adamın eline, o nedenle penaltıymış. Gülermisin,ağlarmısın. Bu yorumlardan sonra artık bir şey demeyeceğim. Her ele değen top cezalandırılmaz.Top gole gitse dahi.

Servetin attığı gol vardı.Eline çarpıp giren. Ona da ceza verilmeli ve gol iptal edilmeliydi o zaman. daha bir sürü örnek verilebilir.Çarpma sonucu el verilmez.Adamın sağ eli açık,ama sol dirseği yapışık vücuduna ve oraya çarpıyor top. Gerçi size anlatmaya gerek yok kuralları. Siz hala çocukken oynadığınız tek kale topun etkisi altında kalmışınız.3 korner 1 penaltıda derseniz şaşırmam.Bakalım Erman ve Çakar ne yorum yapacak. Rıdvan değil dedi.Verdiği içinde yüklenmemk gerekir dedi.Ama ben eminim pozisyonu görmeden verdi.Bende ilk gördüğümde açık olan sağ eline çarpmış zannettim ve Penaltı dedim.Sonra izleyince sol dirseğineden çıktığı açık.Ve kolu yapışık vücuduna adamın.Hakemde görmeden hisleriyle verdi penaltıyı.

• Maçın özetini izledim, beşiktaş hakkıyla kazanmış maçı, penaltı kararı da doğru. Fenerlilerin sinirden çatlamasını anlamak güç, önce kendi takımlarının kaybettiği puanlara sinir olmaları gerekiyor. Umarım beşiktaşı haftaya biz sekteye düşürürüz, büyük zevk verecektir bize.
  • Sen adam gibi 3 maç top oynama. 1 sene önce sahalarda geberecek diye dalga geçtiğin rakibinin T.D'ne misilleme yapar gibi git daha yaşlısını getir.Elde avuçtaki oyuncuları tutama gidenin yerine daha beterlerini getir sonra çıldırmamak elde değil de.Valla çıldırsanda gebersene bi taraflarınıda yırtsan bu haftadan sonra BJK şampiyonluğu kimseye vermez.Sivasla çekişir ama ondan başka bir başkasına vermez.
  • Yazık ya bu antu'dakilere, gerçekten de bir şey yapmalı.
  • Ben söylemiyorum bu sefer. Rıdvan,Toroğlu söylüyor. Okumazsınız gerçi ama ben yinede koyayım.(Bu arada bu maçtan sonra ele çarpmayla,oynamayı ayırt edersiniz inşallah.)

Yıldırım gibi yetişti

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/11410771.asp
  • Hakemler her takım için istemeyerek de olsa hata yapıyorlar
    Bunun FB - GS - BJK yok
    Dünki penaltı da adam elini saklamak için çaba harcadı gitti onu buldu.

Şansal abi iyi yazmış ama

Bu penaltı Beşiktaş aleyhine verilseydi, hiç kuşkunuz olmasın,
    Başkan Yıldırım Demirören ile arkadaşları pazartesi Ümraniye'de basın toplantısı yaparlardı...
    'Federasyon ve hakemler Beşiktaş'ın şampiyonluğunu istemiyor' diye...

Şimdi aynı işi Kocaelispor başkanı mı yapsın...
    'Kocaelispor'u küme düşürmek istiyorlar' diye...

Linkteki son mesajımı okuyun anlarsınız
    http://forum.donanimhaber.com/m_30970608/tm.htm
  • bu ne sevinç böyleee..

• Yalnız Beşiktaşlı arkadaşlar "top ele ile kesilmeyip devam etse gol olacaktı" diye bir saptama yapmışlar, evet doğru olabilir de fakat burada kriter çarpma-oynama olayı değil midir?

Aynı pozisyon orta sahada olunca devam, ceza sahasında olunca penaltı mı olacak yani?
    Kusura bakmayın ama penaltıyla falan ilgisi yok, eminim Beşiktaşın oynayacağı ilk maçta aleyhinize şu penaltı verilse başkanınız yine çıkıp konuşacaktır.
  • allah tan korkun be koskoca sezonda bu 2. penaltı.Veril(e)meyen yüzlerce penaltımıza sayın bunu.Bu arada pozisyon yüzde yüz penaltı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.