Şimdi Ara

NE YAPAYIM BEN BU KOMŞUYA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • camlarına taş at camları kır sonra kapılarına sprey at ya da 2-3 arkadaşını al yollarını kes.
  • Sopayla değil. Sandalye ile vur tavana. Sandalyenin 4 ayağı birden vurduğu için daha tok bi ses elde edersin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LiveForSpeed

Başlık sakat.

BENCE AZ BİLE
  • hacı adamı uyardıysan, polisi araya soktuysan yine değişiklik olmadıysa .. dışarda yakala iyi bi döv olsun bitsin. öylelerine insan gibi davranmıcaksın. O nası hayvan gibi hareket ediyosa sende hayvan gibi davran
  • quote:

Orjinalden alıntı: IwillBe

Benim komşularda benim için aynı şeyi düşünüyorlarmıdır acaba..

Son ses Metallica, Megadeth, Iron Maiden..

benim komşum olsaydın...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilxx92 -- 18 Kasım 2010; 2:45:18 >
  • Sistemin varsa tavana bağla bir şekilde amon amarth aç
  • Bizde de var bu sorun...Üst katta ev sahibini "yalnızınım" diye kandırıp erkek arkadaşıyla kalan bir kadın var...Gece 2'de 3'te yerlere birşeyler düşüyor,ardından dış kapı açılıyor biri iniyor,bir yere gidiyor,geri dönüyor,10-15 dk. sonra...Çok merak ediyorum ne yapıyorlar.
  • Bizimde üstte bi ayı yandada garip bi kız var.Üstteki gece gündüz evde ve sürekli geğirme-böğürme-sıçma sıvama işlerini yapıyor.Yandaki kızda her duşa girdiğinde son ses müzik açıyor.biz dinliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TaMaM MaRiQuAnTe

Bizimde üstte bi ayı yandada garip bi kız var.Üstteki gece gündüz evde ve sürekli geğirme-böğürme-sıçma sıvama işlerini yapıyor.Yandaki kızda her duşa girdiğinde son ses müzik açıyor.biz dinliyoruz.

MANYAKMI ARARSIN

• üst komşum devlette torpil ile mevki yapmış birisidir,yüksek bir mevkide bu nedenle ne attırabildik ne de başka bir şey...

gece 2 de makina açılır mı ya

• quote:

Orjinalden alıntı: O.Bora

hacı adamı uyardıysan, polisi araya soktuysan yine değişiklik olmadıysa .. dışarda yakala iyi bi döv olsun bitsin. öylelerine insan gibi davranmıcaksın. O nası hayvan gibi hareket ediyosa sende hayvan gibi davran

+1
  • bizim yan apartmanda her gün birini öldürüyolar
  • tavana c4 döşe ateşle fünyeyi

NE YAPAYIM BEN BU KOMŞUYA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • anilxx92
    aynısı bızdede var,ama bızdekı 3 cocuklu ve akrabalarıda var,15 kısı toplanıyorlar
    gümm patt kapı carpma ve son ses konusma bunlardada var butun apartman bıktı
    apartman kulturunu bılmıyorlar
    memleketlerını dıyemıcem ama anlarsınız işte,o tahmın ettıgınız
  • Odun odun kesin çözüm..
  • bende konyada okurken 40 daireli bir apartmanda arkadaşımla beraber evde kalıyordum.
    aparmanın 35 dairesi öğrenci evi ancak 5 dairesi falan aileydi. bilen bilir bosna mahallesi.
    neyse bizim üst katımızdada 4 tane kız kalıyordu kızların maşallahı vardı en hafifi 120 kilo dana gibiydiler
    her adım attıklarında beynim zonkluyordu

bide bir kapıcımız vardı adam sabah 7 de dayanır kapıya zile parmağını çekmeden basar ekmek istermisiniz diye sorardı.
    ben zaten 2. öğretimdim sabah ezanıyla beraber yatardım. kapıcı abiye derdim zile basma yeni yatıyoruz o vakit te diye anlamazdı.
    bende en sonunda zili sökmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kritios -- 1 Temmuz 2009; 23:03:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: :::KR@L:::

tavana c4 döşe ateşle fünyeyi

Bu patlayıcıları arkadaş kapıya da döşeyebilir aslında...

Sonrası malum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acharad -- 1 Temmuz 2009; 23:09:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kentaur

bende konyada okurken 40 daireli bir apartmanda arkadaşımla beraber evde kalıyordum.
    aparmanın 35 dairesi öğrenci evi ancak 5 dairesi falan aileydi. bilen bilir bosna mahallesi.
    neyse bizim üst katımızdada 4 tane kız kalıyordu kızların maşallahı vardı en hafifi 120 kilo dana gibiydiler
    her adım attıklarında beynim zonkluyordu

bide bir kapıcımız vardı adam sabah 7 de dayanır kapıya zile parmağını çekmeden basar ekmek istermisiniz diye sorardı.
    ben zaten 2. öğretimdim sabah ezanıyla beraber yatardım. kapıcı abiye derdim zile basma yeni yatıyoruz o vakit te diye anlamazdı.
    bende en sonunda zili sökmüştüm

YA İŞİN GARİBİDE O KADINI Bİ GÖRSEN BİR BUÇUK METRE BİLE ÇIKMAZ 40-45 KİLO CILIZ BİŞEY ÇACUK ZATEN ZAYIF ULLAN SEN NERENLE YÜRÜYOSUN YA

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.