Şimdi Ara

NE YAPAYIM BEN BU KOMŞUYA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
3.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 74
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • anilxx92 (9 mesaj) R4V3N (2 mesaj) Ottoman_PoweR (2 mesaj) Cannibalz (2 mesaj) IORI (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> NE YAPAYIM BEN BU KOMŞUYA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2441 Mesaj
    Başlık sakat.
    |
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    camlarına taş at camları kır sonra kapılarına sprey at ya da 2-3 arkadaşını al yollarını kes.
    |
    |
  • Yarbay
    3881 Mesaj
    Sopayla değil. Sandalye ile vur tavana. Sandalyenin 4 ayağı birden vurduğu için daha tok bi ses elde edersin.
    |
    |
  • Yarbay
    2612 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: LiveForSpeed

Başlık sakat.

BENCE AZ BİLE
    |
    |
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    hacı adamı uyardıysan, polisi araya soktuysan yine değişiklik olmadıysa .. dışarda yakala iyi bi döv olsun bitsin. öylelerine insan gibi davranmıcaksın. O nası hayvan gibi hareket ediyosa sende hayvan gibi davran
    |
    |
  • Yarbay
    3499 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: IwillBe

Benim komşularda benim için aynı şeyi düşünüyorlarmıdır acaba..

Son ses Metallica, Megadeth, Iron Maiden..

benim komşum olsaydın...
    |
    |
  • Yarbay
    2612 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilxx92 -- 18 Kasım 2010; 2:45:18 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1786 Mesaj
    Sistemin varsa tavana bağla bir şekilde amon amarth aç
    |
    |
  • Yarbay
    2986 Mesaj
    Bizde de var bu sorun...Üst katta ev sahibini "yalnızınım" diye kandırıp erkek arkadaşıyla kalan bir kadın var...Gece 2'de 3'te yerlere birşeyler düşüyor,ardından dış kapı açılıyor biri iniyor,bir yere gidiyor,geri dönüyor,10-15 dk. sonra...Çok merak ediyorum ne yapıyorlar.
    |
    |
  • Binbaşı
    1222 Mesaj
    Bizimde üstte bi ayı yandada garip bi kız var.Üstteki gece gündüz evde ve sürekli geğirme-böğürme-sıçma sıvama işlerini yapıyor.Yandaki kızda her duşa girdiğinde son ses müzik açıyor.biz dinliyoruz.
    |
    |
  • Yarbay
    2612 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: TaMaM MaRiQuAnTe

Bizimde üstte bi ayı yandada garip bi kız var.Üstteki gece gündüz evde ve sürekli geğirme-böğürme-sıçma sıvama işlerini yapıyor.Yandaki kızda her duşa girdiğinde son ses müzik açıyor.biz dinliyoruz.

MANYAKMI ARARSIN
    |
    |

• Yarbay
    3323 Mesaj
    üst komşum devlette torpil ile mevki yapmış birisidir,yüksek bir mevkide bu nedenle ne attırabildik ne de başka bir şey...

gece 2 de makina açılır mı ya
    |
    |

• Yarbay
    2280 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: O.Bora

hacı adamı uyardıysan, polisi araya soktuysan yine değişiklik olmadıysa .. dışarda yakala iyi bi döv olsun bitsin. öylelerine insan gibi davranmıcaksın. O nası hayvan gibi hareket ediyosa sende hayvan gibi davran

+1
    |
    |
  • Binbaşı
    1154 Mesaj
    bizim yan apartmanda her gün birini öldürüyolar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj
    tavana c4 döşe ateşle fünyeyi

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    anilxx92
    aynısı bızdede var,ama bızdekı 3 cocuklu ve akrabalarıda var,15 kısı toplanıyorlar
    gümm patt kapı carpma ve son ses konusma bunlardada var butun apartman bıktı
    apartman kulturunu bılmıyorlar
    memleketlerını dıyemıcem ama anlarsınız işte,o tahmın ettıgınız
    |
    |
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj
    Odun odun kesin çözüm..
    |
    |
  • Yarbay
    4435 Mesaj
    bende konyada okurken 40 daireli bir apartmanda arkadaşımla beraber evde kalıyordum.
    aparmanın 35 dairesi öğrenci evi ancak 5 dairesi falan aileydi. bilen bilir bosna mahallesi.
    neyse bizim üst katımızdada 4 tane kız kalıyordu kızların maşallahı vardı en hafifi 120 kilo dana gibiydiler
    her adım attıklarında beynim zonkluyordu

bide bir kapıcımız vardı adam sabah 7 de dayanır kapıya zile parmağını çekmeden basar ekmek istermisiniz diye sorardı.
    ben zaten 2. öğretimdim sabah ezanıyla beraber yatardım. kapıcı abiye derdim zile basma yeni yatıyoruz o vakit te diye anlamazdı.
    bende en sonunda zili sökmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kritios -- 1 Temmuz 2009; 23:03:18 >
    |
    |

• Yarbay
    10188 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: :::KR@L:::

tavana c4 döşe ateşle fünyeyi

Bu patlayıcıları arkadaş kapıya da döşeyebilir aslında...

Sonrası malum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acharad -- 1 Temmuz 2009; 23:09:03 >
    |
    |

• Yarbay
    2612 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: kentaur

bende konyada okurken 40 daireli bir apartmanda arkadaşımla beraber evde kalıyordum.
    aparmanın 35 dairesi öğrenci evi ancak 5 dairesi falan aileydi. bilen bilir bosna mahallesi.
    neyse bizim üst katımızdada 4 tane kız kalıyordu kızların maşallahı vardı en hafifi 120 kilo dana gibiydiler
    her adım attıklarında beynim zonkluyordu

bide bir kapıcımız vardı adam sabah 7 de dayanır kapıya zile parmağını çekmeden basar ekmek istermisiniz diye sorardı.
    ben zaten 2. öğretimdim sabah ezanıyla beraber yatardım. kapıcı abiye derdim zile basma yeni yatıyoruz o vakit te diye anlamazdı.
    bende en sonunda zili sökmüştüm

YA İŞİN GARİBİDE O KADINI Bİ GÖRSEN BİR BUÇUK METRE BİLE ÇIKMAZ 40-45 KİLO CILIZ BİŞEY ÇACUK ZATEN ZAYIF ULLAN SEN NERENLE YÜRÜYOSUN YA
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.