Şimdi Ara

Ne tutuyorsunuz, 100 milyarlı araba gitti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
6.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "Çarpışmanın şiddetiyle devrilip park halindeki bir TIR’ın dorsesine çarparak durabildi. Kazada yaralanan ve araçta sıkışan Doğan, itfaiye ve sağlık görevlilerinin müdahalesiyle sıkıştığı yerden kurtarıldı" deniyor...

Yorumlar dikkatimi çekti, hiç değinilmemiş, karşı taraf hangi oranda kusurlu yada kusursuz bilemiyoruz ama uğradığı zarar tüm bu olaya yansıyan ve konuşulanlardan daha fazla bence, bazı şeylerin telafisi olmayabiliyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam oğlunun kurtulduğuna sevinmiyor, arabanın zararına üzülüyor, oğluna bir şey olsa herhalde

pazardan gidip bir oğul alacak utanmaz adam, şu delikanlının düştüğü duruma bak, bundan sonra

nasıl bir psikolojide olacak, ondan sonra niye böyle bir toplum olduk ,
  • Nihihihi... Beter olsun...

1) Arabanı verdiğin ister oğlun olsun, ister arkadaşın, anahtarı verdiğin an kaza yapmasını peşinen kabul etmişsindir.

2) Özellikle çocuğuna araç veren ebeveyn kaza yapmasını zaten göze almış demektir. Biz de kaza yaparak öğrendik. Ama küçük, ama büyük, hepimiz kaza yaptık. Onlar da öyle öğrenecek. Dolayısı ile arabayı verince seni arayıp "buba ben arabayı sürttüm buba" diye aradığında kızmayacaksın. Anahtarı verirken bunu kabul ettin zaten.

3) Çocuğun tipinde meymenet yok. Şu tipteki adama araba mı verilir? Bence bu eleman da vermiyormuş zaten. "Anneyi hastaneye götüreceğim" ayağına babayı kandırıp almış arabayı. Bence barzo baba buna sinirlendi. "Oğlum burası hastahane mi?" diye saldırması bu yüzden. Ancak tabi, iletişebilse zopaya gerek kalmaz, yılışık oğlunun da tipinde iki tükürümlük meymenet olurdu.

4) Aracın kaskosu yoksa o da senin sorunun. Daha da komik hatta o zaman. Kaskosuz arabayı oğlana vermiş hıyar.

Neyse, bu tipler kafalarını duvara vurmadan akıllanmaz. Normaldir.

• daha yüzbin ve yüzmilyar farkını kavrayaman cahil insanlar keşke ölseler.
  • Adam haklı beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    Şener abi otur bir çay iç kendine gel...
    Şener abime bir çaaayyyy tavşan kanı olsunnnn!!!
  • By_Android B kullanıcısına yanıt
    Tipik civic sahibi tepkisi

Hepsi icin demiyorum ama bi tanidigimda var o da ayni seyleri yapar tahminimce. Cok kiymet veriyolar japon harikalarina(!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By_Android B kullanıcısına yanıt
    2013 model bu. 2014'te jantlar siyahlı metalik oluyor. Daha yeni kayınpedere aldık premium donanımını. Piyasasını iyi biliyorum. 2013 Elegance Tüplü otomatik taş çatlasa 65.000TL eder. O da kaza boya yoksa yoksa ve km'si 50.000km altındaysa.
    Çocuğunun değeri o kadar yokmuş demekki.
  • ok5800 O kullanıcısına yanıt
    2012-13 model Honda Civic Elegance.
  • saygı duyuyorum görüşünüze ama ben astra olduğu konusunda ısrarcıyım biraz.araca yandan bakarsanız bagaj kısmının honda markasına benzemediği anlaşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ok5800 -- 12 Nisan 2017; 14:55:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuzluSoğan

Yok hocam, çocuğu yapmadan önce düşüncektin, hangimiz arabayı gece yarısı kaçırmadık ki lisedeyken kanımız kaynarken. Şahsen annemler tatile vs, bir yere gittiğinde gece 3-4 gibi çıkar arabayla dolaşırdım sokak aralarında falan caddeye çıkamazdım polis vs. Olur çevirir beni diye. Onun heyecanı ayrıdır.

Kardesim ne yapsin adam testislerine mi sorsun sizden cikacak oglan ilerde kaza mi yapacak diye? Ben kacirmadim abi. Babamin haberi olmadan anahtara elimi surmedim bu gune kadar. Bu dayimizin tepkisi tamam normal degil ama haksizda degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuğun babası burada çocuğa yalan söylediği kendisini kandırdığı için kızıyor+ araba da bunun yanında tuz biber oluyor bence...Zaten yalan söylüyorsun kandırmışsın adamı+üzerine kaza yapmışsın karşıdaki adamı arabayı parçalamışsın+ eldeki arabayı da pert etmişsin..O sinirle hepsini birden toplamış.Çocuk arabayı ağac çarpmış olsaydı böyle tepki vereceğini sanmıyorum.Dİğer yandan herif arabada sopayı hazır tutuyormuş...
  • Belli ki elemanın ilk vukuatı değil bu. Adam "bir bu kalmıştı yapmadığın" falan diyor. Sopayı çıkarmasa iyiydi yalnız
  • Eleman fazlasıyla hetmiş. 22 yaşında koca adam dövülürmü diyenler var. Madem koca adam yalan söyleyip babasının arabasını çarpmasın, yetişkin gibi davransın. Çocuğa çocuk gibi ceza verlir.
    Bu arada gençken bende otopark'tan çıkarken babamın yepyeni arabasını çarpmıştım. Hiç kızmamıştı rahmetli, halbuki gözü gibi bakıyordu. Ben izin almıştım ama.
  • konuda çoğunluk babaya kızdığına göre kendileri de o kafadalar :)
    adam sadece aracın pert olduğuna kızmamış ,yalan söylediğine de kızmış
    yalancılık kadar kötü bir hastalık yoktur ,kim bilir daha ne yalanlar söyledi diye düşünür insan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.