Şimdi Ara

Ne sıklıkla film seyrediyorsunuz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet gerçekten merak ettiğim bir konu ne sıklıkla film seyrediyorsunuz?

• ortalama haftada 3 film izlemeye çalışırım. o hafta vizyona girenlerle de alakalı aslında veya kaçırdıklarım arasında nete düşmesiyle alakalı
  • Bazen günde 3 film izlediğim oluyor, bazende haftada 3 film izliyorum. Tamamen ruh halime bağlı bir standart yok.
  • Bazen haftada 5 bazen bir ay izlemediğim oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hergün en az bir tane izlemeye çalışıyorum
  • Bunun bir standardı yoktur herhalde. En azından uzun süre devam ettirilemez. Benim günde 3 film izlediğim de olur , 2-3 hafta izlemediğim de ... En güzeli , izlediğini hazmedebileceği zaman izlemeli kişi. Yoksa izlemiş olmak için izlenir ki bu da bi naneye yaramaz.
  • yukarıdaki yoruma katılıyorum, bazen gunde ıkı kez bıle ızledıgım oluyor bazen de 1 ay ızlemıyorum. aslında soyle elimde cok kalıtelı fılmler varsa dırek ızlıyorum
  • Bazen günde 1, bazen haftada 1. Yapacak başka iş bulamazsam film izliyorum genelde. Evet yapacak işim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazen günde 4 tane izlediğim dahi oluyor. ama bazende 1.5 ay izlemediğim oluyor.

• okul dönemi çok az ama yazın nerededeyse günde iki tane
  • Bazen günde 2 film ama yoğun olduğum günler haftada 1 ya da 15 günde 1
  • Yoğun olduğum ve boş günlerim oluyor tabi doğal olarak ama genele vurursak 2 günde 1-2 film izliyorum diyebilirim
  • İşim yoksa hemen açar bir film izlerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okul dönemi çok az izleyebiliyorum ya zaman olarak yoğun oluyorum ya da kafam dolu oluyor izlediğim film heba oluyor. Mesela dün bir film izleyeyim dedim ama kafam çok doluydu. Başka bir filmle karıştırmışım filmi, popcorn diye açtım ağır ilerleyen ve sağlam bi filmmiş odaklanamadım hiç oldu film(Film Sicario bu arada). obili arkadaşa katılıyorum eğer izleyecek modda değilseniz çok boş bi film olmadıkça film izlemiş olmak için izlemenin anlamı yok. Tatillerde ise günde 1-2 film izliyorum genelde.
  • Ayda 3-4 film,daha çok yabancı dizi izliyorum.
  • Aşırı nadir.
    Ayda 1 anca oluyordur belki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu aralar baya boşladım ama ortalamaya vurursak günde 1 tane

• Günde 1 film izlerim .. ama LOTR Serisini 4 - 5 ayda bir tekrarlarım :)
  • Bilgisayar başında haftada 2 veya 3 film. Sinemada ise ayfa 1 film. Kaliteli film gelirse izliyoruz işte.

• Her Persembe

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.