Şimdi Ara

Ne olacak bu CS:GO Ping Sorunu? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
9.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam serverler avrupa ve amerikada olduğu için gerçekten ping farkı çok oluyor ben global seviyesinde oynuyorum rakiplerim 10 pingle oynarken ben 70-100 arası ping alıyorum onlardan 2 kat fazla dikkatli ve iyi olmam gerekiyorki ölmyeyeyim :(
  • 1 aydır 70-90arası gıdıyor bazen maca baslıyor 200-260 oluyor modeme reset atınca dusuyor steam'de Türk Oyuncular için Çevrim içi Oyunlarda Ping düşürme Yöntemleri (http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=541902268 )
    dıye rehber var onu yapıp dusuk pıngle oynayan varmıs ne kadar dogru denemeden bılınmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MentorCan -- 16 Ocak 2016; 20:35:30 >
  • bu aralar ping sorunu var
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Siz gene yenilmişsiniz gene normal bi şekilde. Ben 15 14 olan oyunda bombayı cozemedım net koptu dıye berabere kaldık tektım takımda ve karsısıda olmustu sadece bomba defuse edecektim. Ama valvemi superonlinemi hangisini bilemedim kumpasa geldim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mm server picker pingi 60 gösteriyor oyuna giriyorum yine 100 ping. E yeter be.
  • Eskisinden daha iyi durum. 150-200leri görüyorduk 120den aşağı düşmüyordu. Şimdi enazından bazen 50-60pingle oynuyorum max 110-120 oluyor. Ama çok eskiden 70i geçmezdi pingim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Eskisinden daha iyi durum. 150-200leri görüyorduk 120den aşağı düşmüyordu. Şimdi enazından bazen 50-60pingle oynuyorum max 110-120 oluyor. Ama çok eskiden 70i geçmezdi pingim

hangi iss hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jidda

quote:

Eskisinden daha iyi durum. 150-200leri görüyorduk 120den aşağı düşmüyordu. Şimdi enazından bazen 50-60pingle oynuyorum max 110-120 oluyor. Ama çok eskiden 70i geçmezdi pingim

hangi iss hocam

Uydunet
  • quote:

quote:

quote:

hangi iss hocam

Uydunet

Hocam son olarak sizce kablolu bağlantı ile wifi arasında ping fark eder mi şuan wifi ile kullanıyorum da.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hangi iss hocam

Uydunet

Hocam son olarak sizce kablolu bağlantı ile wifi arasında ping fark eder mi şuan wifi ile kullanıyorum da.

Fark eder. Wifi sonuçta. Kablolu bağlamakta yarar var en iyi performansı almak için

• 2 ay önce 95-120 ping arası oynuyordum Le ye kadar yükseldim pingim 120 lere çıkınca dm ye düştüm sinirlenip bıraktım oyunu.Bu ay tekrar girdim oyuna bi baktım nova 1 neyse 160 pingle mg ye çıktım şu an sürünüyorum :)Pingi ne yapsam düşüremedim. Yüksek pingle oynamayı çözüyorum yavaştan.Taktik verecek olursam: Awp ile adamın çıkacağı yeri 1 sn önceden tahmin edip vurmak gerekiyor yoksa ölüyorsun. Awp alırken 1 sn lik farkı bilmen çok önemli :).Ak 47 ile adamın hareket yönüne doğru tam kafanın biraz yanına sıkarsan head shot. Vuramazsan karşıdaki adamın insafına kalıyorsun.Bazen öyle anlar oluyor ki sanki karşıdaki adam ölümsüz.p90 bile fayda etmiyor.İyi oynayıpta bu şekilde pingle sınırlanmak oldukça sıkıcı bir şey.Düzeltmek için her şeyi denedim ama sonuç alamadım umarım server kaynaklı bir sorundur çözülme umudum olur, sorun ttnet ise bu ping düzelmez.

• ping sorununu aşan var mı? 3 4 aydır oynamıyodum rekabetçi, bf4 e yöneldim ama sıktı artık cs gibisi yok. Gene ping 80 90 dan aşağıya inmiyo gene eskisine göre iyi ama yetersiz. 60 olması lazım normal oynayabilmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

ping sorununu aşan var mı? 3 4 aydır oynamıyodum rekabetçi, bf4 e yöneldim ama sıktı artık cs gibisi yok. Gene ping 80 90 dan aşağıya inmiyo gene eskisine göre iyi ama yetersiz. 60 olması lazım normal oynayabilmek için.

uydunet olarak kullaıyorum dengesiz valla faceit giriyorum 45 alıyorum mm serverlarında ping cumbusu benim ile aynı altyapıyı kullanan arkadasım aynı bina içinde 200 ben 65 ile oynuyorum cocuk sonunda baslarım diyerek oyunu sildi dün

• Az önce gelen update ile Şili için orjinal server eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: monarchisoliders

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

ping sorununu aşan var mı? 3 4 aydır oynamıyodum rekabetçi, bf4 e yöneldim ama sıktı artık cs gibisi yok. Gene ping 80 90 dan aşağıya inmiyo gene eskisine göre iyi ama yetersiz. 60 olması lazım normal oynayabilmek için.

uydunet olarak kullaıyorum dengesiz valla faceit giriyorum 45 alıyorum mm serverlarında ping cumbusu benim ile aynı altyapıyı kullanan arkadasım aynı bina içinde 200 ben 65 ile oynuyorum cocuk sonunda baslarım diyerek oyunu sildi dün

ben bide tabdakini söylüyorum net_graph 1 yazınca sağ altta 100 110 yazıyo. Gerçekten oynanmaz halde oyun. Mermiyi boşaltıyorum üstüne adamın yok ölmüyo noob oyuncuya dönüştüm baya. P90 dan başka silah kullanamaz oldum oda hareketli olduğumdan ping sorunu dezavantaj olmuyo.

Durarak ateş edilen silahlarda adamın üstüne mermiyi boşaltmama rağmen karşı tarafta armut gibi duruyo gözüküyorum hemen ölüyorum ondan sonra. Topluluk sunucularında 10 20 fps alıyorum valla bal kaymak gibi.

• Benimde akk yi aşmayınca 70-90 arası değişiyor
    geceleri ise 50-60 arası değişiyor

akk yi aşınca 90-110 arası
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.