Şimdi Ara

Ne olacak bu CS:GO Ping Sorunu? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
9.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam yine faciaydı ping 130 dan aşağı düşmedi.
  • bu araların 60 ı geçmedi benim istanbul ttnet.Memnun değilim ttnetden kotalardan ve hızdan dolayı ama pingi uydunete göre daha iyi

uydunette ise 250 gb akk ve 50 megabit internet şuanda benim ttnete ödediğim fiyatla aynı ve ttnette 20 megabit 75 gb akk alıyorum....
  • bize yakın 5 ping alan ülkeler İsveç ve Vienna[avusturya] bura da steam serverları oldugu için 5ping alıyorlar adamların dibinde :D
  • ping sorunu iss ile alakalı değil steam kaynaklı cs serverlerında sorun var... genel kanı o yönde...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahdemir56 -- 26 Haziran 2018; 22:11:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav bu nasıl bir iştir anasını satayım... Düzeleceğine beter oluyor... Bugün level atladı ping resmen.

Bu nedir allah aşkına?!

Ne olacak bu CS:GO Ping Sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Yav bu nasıl bir iştir anasını satayım... Düzeleceğine beter oluyor... Bugün level atladı ping resmen.

Bu nedir allah aşkına?!

Ne olacak bu CS:GO Ping Sorunu?

Daha düne kadar 70-100 ping alırken şimdiki durum resimdekiyle tıpatıp aynı 12 saat içinde ne değiştide 2-3 katına çıktı çok merak ediyorum
  • 24 mbit paket hızı, kullandığım kadarı 17-18 mbit. Ping 90dan aşağı hiç düşmüyor rekabetçide. Oyundan soğumaya başladım. Yüksek pingle karşılıklı çatışmalarda hep bir mermi geridesin bu oyunda.

Edit: Ttneti bu sorunla ilgili aradım bana söyledikleri modeme gelen hattın durumu %90. Altyapınızda hiçbir sorun yok.

Gerçekten de internetin tarayıcıdaki hızı harika. Aynı şekilde download hızı ve video açma hızı da çok iyi. Ama bu oyunda ping hep yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al-Yeleli Arslan -- 11 Aralık 2015; 20:29:04 >
  • Ping çok sıkıntılı ya normal hazır serverlarda ping 8 den başlıyor ama oyun bul dediğimde 75-100 arası ping alıyorum bazen 110-120 ye çıkıyor oyunun tadı iyice kaçıyor
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Türkiyede yaşadığımız müddetçe yok
  • azıttı yine ping, önde götürdüğümüz maçı ping azınca berabere zor bitirdik
  • Benim ping düzeldi gibi dün 5-6 maç attım en fazla 61 ms gördüm. Server picker kullanmıyorum mm_dedicated pingde 350.
  • basit vadofoneden alicaksin limitsiz keyfine bakıcaksın ttnet vardi 16mPS 100 ping aliyordum vadofone sınırsız net aldim pingim 1 aydır 46 gecmiyor :) şerefsizim adamlar yapmış süper herşeyi
  • Rubarmajian06 kullanıcısına yanıt
    Ahaha onlarda ttnetten port alıyor ikisinin yurtdışı çıkışı aynı boşuna seviniyorsun.
  • 16MB adsl dsmart net. 50-60 ping civarı alıyorum.
  • biri port cıkışı 2640 birinin port cıkışı 3690 Port cıkışları ve dns uplar farklı ise lag ping olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

24 mbit paket hızı, kullandığım kadarı 17-18 mbit. Ping 90dan aşağı hiç düşmüyor rekabetçide. Oyundan soğumaya başladım. Yüksek pingle karşılıklı çatışmalarda hep bir mermi geridesin bu oyunda.

Edit: Ttneti bu sorunla ilgili aradım bana söyledikleri modeme gelen hattın durumu %90. Altyapınızda hiçbir sorun yok.

Gerçekten de internetin tarayıcıdaki hızı harika. Aynı şekilde download hızı ve video açma hızı da çok iyi. Ama bu oyunda ping hep yüksek.

her şeye download hızı olarak bakmayın, upload hızı da çok önemlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

quote:

24 mbit paket hızı, kullandığım kadarı 17-18 mbit. Ping 90dan aşağı hiç düşmüyor rekabetçide. Oyundan soğumaya başladım. Yüksek pingle karşılıklı çatışmalarda hep bir mermi geridesin bu oyunda.

benim internetim ttnet adsl 16 mbpsye kadar hız testi yaptığımda dow.14-15 arası alıyorum upload hep 0.7-ile 0.8 arasında oluyor ama dosya indirirken 1.7-1.9 mb arası indirme yapabiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oGShan1905 -- 12 Ocak 2016; 17:48:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGShan1905

quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

quote:

benim internetim ttnet adsl 16 mbpsye kadar hız testi yaptığımda dow.14-15 arası alıyorum upload hep 0.7-ile 0.8 arasında oluyor ama dosya indirirken 1.7-1.9 mb arası indirme yapabiliyorum

değerler normal dostum. adsl bağlantı ile zaten kimse 20 30 ping alamz bu oyunda.

en kötü ihtimal ile vdsl bağlantı kullansanız upload hızını 1.5 - 2 megabit civarı download da 20-22 civarı olsa max 50 ping ile oynarsınız.

benim ttnet taahhütüm var lanet olası adsl kampanyasına. bittiği anda superonline vdsl e geçicem
  • 2 haftadır ping benim açımdan berbat seviyede Öncesinde 70-80 arasında değişirken şimdi çift haneli görürsem seviniyorum. Bugün öğlen 140 ping ile oynadım daha doğrusu oynayamadım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.