Şimdi Ara

Ne olacak bu CS:GO Ping Sorunu? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
9.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnanılmaz ama dün 4 maçın 2'sinde çok iyi, diğer ikisinde ise eh işte denebilecek pinglerle oynadım.

35, 55, 75, 80 ... şansa mı denk geldi nedir. Ondan önceki gün gene 90 küsür pingle oynamıştım çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100-120 Ping arası oynarken Dün 70-80 ping arası oynadım arada çok nadir 200-300 e fırladı ama kısa sürdü inşallah günlük bir şey değildir
  • Gece ping sorunu yok diye bir el atayım dedim, 3. elde elektrikler kesildi şans yok ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr_rammstein_tr

Gece ping sorunu yok diye bir el atayım dedim, 3. elde elektrikler kesildi şans yok ki.

Gerçekten yokmuydu peki ping kaçlardaydı ?
  • 50-60 civarıydı.
  • 120 pingle oynuyorum.
  • 80 pinge inince yağ gibi akıyo gibi geliyo oyun. Dün işte 2 tane arka arkaya 100-120 ping geldi ara ara 200 e çıkıyodu. Tam awp açıyorum adamı vurmak üzereyim bi anda fırlıyo 200 e adam çıkmış vurmuş göremiyorum bile. İnanmazsınız global olmak üzereyim 5 galibiyet aldım arka arkaya ama son 2 maçı kaybettim ping yüzünden. Bi global olsam rahatlayacam daha da oynamam zaten bi süre.
  • An itibariyle pingler.2 saat önce 101 ms idi.24 mbit Fiber.

Ne olacak bu CS:GO Ping Sorunu?
  • bu arada pingtest.net den ölçtüğünüzde sizin kaç çıkıyor? dün ölçtüğümde 90 çıkıyodu şimdi 115 civarı.

Acaba valve kaynaklı sorun diyoruzda sorun bizde herhalde.
  • Şu an baktım 95 ms düşmüş yine..
  • en son 2-3 hafta once girmistim samsunda 130dan asagi dusmuyordu. bugun 3 oyun attim 70 pingle. duzelme mi var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 19 Kasım 2015; 21:00:23 >
  • Sorun bizde.Speedtestten almanya testi yapın.Yurtiçi serverlerde sorun yok.

• Uydunet 120 ping sabit. Arada 400lere cikiyor. Artik alistim boyle oynamaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım 70 ping sınırı koyduğum ayara rağmen beni nasıl 130-140 pingli svye sokuyor.Normalde ping eğer belirlediğimiz sınırdan fazla geliyorsa uyarı veriyordu ping ayarlarınıza uygun server bulunamadı,ping ayarlarını yükseltin diye.Normal basit eğlence sunucularında 130-140 ping nedir.Pingler yüksek olabilir ama belirlediğim sınırın 2 katı ping olan svye atmaması lazım.
  • Bugun ilk macimi 60-70 arasi oynadimm son maci da 110 pingle oynadim. Ilk macta 38 kill aldim.

• İki gündür sorun yoktu ama bugün maçın ortasında 120 ping oldu adam vuramadım. Şu rekabetçiye ara vermek lazım.
  • demin bir maçta 45-50 idi bende şaşırdım çok az diye
  • Bakın bu bir dramdır:

Bir yerlerde serverdan oyuna girenler var. Hiç de sekmedi yav, sabit 5 ping alıyor adamlar. Tamam bu oyunu iyi oynamıyorum ama 100 - 110 pingle de zevk alınmıyor ki bu oyundan. İstersen 500 fps al, pingin yüksekse hiç zevki kalmıyor oyunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Bakın bu bir dramdır:

Bir yerlerde serverdan oyuna girenler var. Hiç de sekmedi yav, sabit 5 ping alıyor adamlar. Tamam bu oyunu iyi oynamıyorum ama 100 - 110 pingle de zevk alınmıyor ki bu oyundan. İstersen 500 fps al, pingin yüksekse hiç zevki kalmıyor oyunun.

bunun aynısı olmuştu bak tıpa tıp aynısı. Karşı tarafta 4 tane 5 ping bende 100 120 arası ping.

Karşı takım isveçlimiydi? bide orta avrupada inanılmaz düşük pingler.

Ne zaman düzelecek bu sorun merak ediyorum bu kadar kişide bu sorun varken hala çözülmemesi inanılır gibi değil. Senin gene 50 ping iyiymiş 99 pingli sandım seni 50 pingle oynasam 5 ping falan affetmem ama 100 olunca oynanılır gibi olmuyo oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 26 Kasım 2015; 3:53:44 >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Benim pingim 79, kardeşiminki de 99. Keşke 50 olsa, öp de başına koy. :) 5 pinglilerden biri İsveçli gözüküyor, diğerleri Rusya'dan ve Bosna Hersek'ten. 79 da sabit kalmıyor bu arada. Oynuyor sürekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 26 Kasım 2015; 4:16:56 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.