Şimdi Ara

Ne olacak bu CS:GO Ping Sorunu? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
9.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün 2-3 maçta 55-60 ms ile oynadım. son 1 aydır 100 altına inmiyordu. yavaş yavaş düzeltiyorlar galiba bilmiyorum
  • Beyler şu g20 bittiğinden beri pingler rahatladı fark ettiniz mi bilmiyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayadır 100 - 160 ping arasındaydı bırakmıştım oynamayı. Bu hafta başladım tekrar 80-120 arası alıyorum pingi var bir düzelme ama tam değil.
  • Adamlar 12 pingle oynuyor biz 90-100. Herife ateş ediyorum sanirsin ölümsuz birine vurur gibi hic bir şey olmuyor.

• az önce ilk defa 79 pingle oynadım sabit kaldı hep kaymak gibi akıyordu valla oyun
  • Redditte bunun hakkinda bi konu acilmis. Ozetle bi arkadas valvea Londra cevresinde ping sorunu yasiyoruz, en azindan uzerinde calistiginizi bilmek istiyoruz vs. diye bir mail atiyor. Valve bu maile geri donus yapiyor ve o andan itibaren ping sorunu tum Londra cevresinde cozuluyor. Yorumlardan anladigim kadariyla pingi 100 olan kisiler 30a dustu tesekkur ederiz falan diyolar, adami peygamber ilan edicekler bu arada bu olay 1 saat once gerceklesti. Mobilde oldugum icin ben deneyemedim. Eger boyle bir sey varsa biz de bu tur mailler atip bizim sunucularimizin sorununu kaldirabiliriz. Link:https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3t88hs/emailed_gabe_about_eu_servers_today_and/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mellebymelle -- 18 Kasım 2015; 4:11:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mellebymelle

Redditte bunun hakkinda bi konu acilmis. Ozetle bi arkadas valvea Londra cevresinde ping sorunu yasiyoruz, en azindan uzerinde calistiginizi bilmek istiyoruz vs. diye bir mail atiyor. Valve bu maile geri donus yapiyor ve o andan itibaren ping sorunu tum Londra cevresinde cozuluyor. Yorumlardan anladigim kadariyla pingi 100 olan kisiler 30a dustu tesekkur ederiz falan diyolar, adami peygamber ilan edicekler bu arada bu olay 1 saat once gerceklesti. Mobilde oldugum icin ben deneyemedim. Eger boyle bir sey varsa biz de bu tur mailler atip bizim sunucularimizin sorununu kaldirabiliriz. Link:https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3t88hs/emailed_gabe_about_eu_servers_today_and/

redditten anlıyosan sen yaz bizde destekleyelim benimde vardı reddit üyeliği. 30 ping ile hiç oynamadım valla acayip bir şey olur herhalde

• mellebymelle kullanıcısına yanıt
    lutfen biri ilgilensin bunla yaa

• Hafta sonu ping yoktu ve uzun aradan sonra bolca biraz rekabetçi attım ve 10/8 yaptık hafta sonu. Bir ara ping yüzünden 6-7 maç kaybetmiştik arka arkaya uzun zamandır düzenli atmıyordum bu hafta sonu iyi oldu ama arada 100 üstüne çıkıyor yine.

Not: İyi ping dediğim 70-80 :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 18 Kasım 2015; 8:58:53 >
  • ø kullanıcısına yanıt
    sorunlar baslamadan once kac ping aliyordun

• quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

sorunlar baslamadan once kac ping aliyordun

Bu yüksek ping sorunları olmadan önce 50-70 alıyordum, sonra bu genel ping sorunu çıkınca 180-250 arası değerleri sürekli görmeye başladım. Bir kaç gündür 70-80 gibi değerleri görüyorum. Skor tablosunda görünen değil, net_graph tablosunda çıkan değerlerden bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

karşısı 23 pingle oynarken biz 120 ile oynuyoruz.

hocam 23 ping yine iyi geçen karşıma bi takım geldi 5 ila 12 ping arasındaydı 5ide ben nasıl onlarla aynı oyuna düştüm oda ayrı bi dava 110 pingim vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mellebymelle

Redditte bunun hakkinda bi konu acilmis. Ozetle bi arkadas valvea Londra cevresinde ping sorunu yasiyoruz, en azindan uzerinde calistiginizi bilmek istiyoruz vs. diye bir mail atiyor. Valve bu maile geri donus yapiyor ve o andan itibaren ping sorunu tum Londra cevresinde cozuluyor. Yorumlardan anladigim kadariyla pingi 100 olan kisiler 30a dustu tesekkur ederiz falan diyolar, adami peygamber ilan edicekler bu arada bu olay 1 saat once gerceklesti. Mobilde oldugum icin ben deneyemedim. Eger boyle bir sey varsa biz de bu tur mailler atip bizim sunucularimizin sorununu kaldirabiliriz. Link:https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3t88hs/emailed_gabe_about_eu_servers_today_and/

O zaman 2 gun sonra bununla ilgili gerekli duzenlemeyi yapmak adina bir organizasyon kurabilirim. Bilginiz olsun. Destek verirseniz. Benim icinde cok iyi olur.

Hatta hep birlikte uzerinde calisabilriz bu konu hakkinda.

• Sorunun kaynağı valve değil.Trnin yurtdışı hat çıkışları berbat durumda şuanda..Dolaylı olarak ttnet diyebiliriz.Sağolsunlar adamlar o kadar şeyi engelliyor ki hat değerleri düşüyor.Yurtdışı internet çıkışlarımız ne zaman düzelir pinglerde o zaman adam olur.Şu mbt hızınında pinge etkisi o kadar fazla yok..3 mbte düşüp üstüne 200 kb indirme sınırı ile torrentten dosya indirirken pingim 24 mbt hız ile aynı oluyor.
    Ama atıyorum sürekli ping sorunu yaşayanlar.Ttnet yada yetkilisini arayın ve port değişimi istediğinizi söyleyin.Hattınızı farklı bir porta atasınlar.O sayede pinginizin düzelme ihtimali var..Elemanların çoğu bunu bilmeyebilir onun için tepeden bir adamı isteyin bu işlerden anlayan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Wayne -- 18 Kasım 2015; 11:03:53 >
  • Mr. Wayne kullanıcısına yanıt
    ttneti savunmuyorum kesinlikle ama dünya çapında bi sorun bu. Londrada ttnet kullanıldığını düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Wayne

Sorunun kaynağı valve değil.Trnin yurtdışı hat çıkışları berbat durumda şuanda..Dolaylı olarak ttnet diyebiliriz.Sağolsunlar adamlar o kadar şeyi engelliyor ki hat değerleri düşüyor.Yurtdışı internet çıkışlarımız ne zaman düzelir pinglerde o zaman adam olur.Şu mbt hızınında pinge etkisi o kadar fazla yok..3 mbte düşüp üstüne 200 kb indirme sınırı ile torrentten dosya indirirken pingim 24 mbt hız ile aynı oluyor.
    Ama atıyorum sürekli ping sorunu yaşayanlar.Ttnet yada yetkilisini arayın ve port değişimi istediğinizi söyleyin.Hattınızı farklı bir porta atasınlar.O sayede pinginizin düzelme ihtimali var..Elemanların çoğu bunu bilmeyebilir onun için tepeden bir adamı isteyin bu işlerden anlayan..

Alakasi yok baska oyunlarda ping sorunu yok bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 18 Kasım 2015; 11:26:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Wayne

Sorunun kaynağı valve değil.Trnin yurtdışı hat çıkışları berbat durumda şuanda..Dolaylı olarak ttnet diyebiliriz.Sağolsunlar adamlar o kadar şeyi engelliyor ki hat değerleri düşüyor.Yurtdışı internet çıkışlarımız ne zaman düzelir pinglerde o zaman adam olur.Şu mbt hızınında pinge etkisi o kadar fazla yok..3 mbte düşüp üstüne 200 kb indirme sınırı ile torrentten dosya indirirken pingim 24 mbt hız ile aynı oluyor.

Alakasi yok baska oyunlarda ping sorunu yok bende

Ben diğer oyunlarda da yaşıyorum bu sorunu son 1 aydır..Diğer yabancı ülkelerden tanıdığım cs go oyuncularının pingleri maçlara girdiğimizde aynıydı..O zaman bölgesel bir sorun var..

• Ben elimden geleni yapmaya hazırım. Haber bekliyorum. Hep beraber trace route değeri çıkartıp sorunu kanıtlarsak yardım edebileceklerini düşünüyorum. Konu hakkında teknik bilgim yok ama uygulamada yardımcı olurum.
  • mellebymelle kullanıcısına yanıt
    bu konuda veya diger ping konusunda bir arkadas trace route yapmisti diye hatirliyorum acik bir sekilde goruluyordu. ama benim de bilgim yok maalesef

• Vallahi bende konu açmayı planlıyordum. Kafayı yiyeceğim artık bu pingden. Globalden kartala düştüm
    Benim nette problem yok 1.5mbit le download yapabiliyorum. Ama cse geldiğinde ping ne yaparsam yapayım 100 msden düşmüyor. Üstüne üstelik saat kaçta girersem gireyim rusların içine düşüyorum. Ya arkadaş 1 aydır rustan başka adam denk gelmiyor hangi serverlara yönlendiriyorlar bizi anlamıyorum ki.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.