Şimdi Ara

NE OLACAK BU CİZRE VE SUR'UN HALİ ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
2.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.aksam.com.tr/guncel/aihmden-turkiye-karari-basvuruyu-reddetti/haber-480321

Her zaman haklı dedikleri mahkemenin aldığı karar. Bu dakikadan sonra, temizlik devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

http://www.aksam.com.tr/guncel/aihmden-turkiye-karari-basvuruyu-reddetti/haber-480321

Her zaman haklı dedikleri mahkemenin aldığı karar. Bu dakikadan sonra, temizlik devam eder.

Devlet yine haklı çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

http://www.aksam.com.tr/guncel/aihmden-turkiye-karari-basvuruyu-reddetti/haber-480321

Devlet yine haklı çıktı

Bamlamışlar...

• UP
  • 90'lardaki gibi OHAL ilan edersin. Kusatir, askeri sokarsin biter. Sivil mudahale ile, politik taktiklerle bu is cozulmez. Evine fare girdiginde alip eline megafonu "teslim ol" mu diyorsun? Polisle falan cozulecek is degil kardesim bu teror. Polisi kahramanlastirmanin da anlami yok. Yazik olen o kadar gencecik polise. Sirf devletin bu isbilmez politikalari yuzunden arkalarinda acili ailelerini birakip sehit oluyorlar...
  • UP
  • quote:

UP

Sürekli konularını güncelleyip diğer üyelerin hakkını yiyip durma son defa uyarıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

quote:

UP

Sürekli konularını güncelleyip diğer üyelerin hakkını yiyip durma son defa uyarıyorum..

Gardaş doğru söylüyorsun pardon
  • UP
  • UP
  • quote:

UP

Yeter be kardeşim up-Up ne sayıklıyorsun ya? İlla konuna bişiler yazmak zorundamıyız da konunu gözümüze sokuyorsun? Ne olacak Sur'un haliymiş, içine ettiğiniz ülkenin sorusunu bize soruyorsun!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

UP

Yeter be kardeşim up-Up ne sayıklıyorsun ya? İlla konuna bişiler yazmak zorundamıyız da konunu gözümüze sokuyorsun? Ne olacak Sur'un haliymiş, içine ettiğiniz ülkenin sorusunu bize soruyorsun!!

Size mi soracaktım ne yapacağımı ?
  • quote:

quote:

quote:

UP

Heryerin bir kuralı vardır diğer üyelerin hakkını yiyorsun 10 dakika da bir konu güncellenmez kalkmış bir de üste çıkıyorsun ayıp ar adap...

Sana mı kaldı suru düşünmek..

Ülkenin içine ettiniz..

• quote:

quote:

quote:

UP

Sana sormayacağım-sana sormayacağım diye birşey yok, sana sormayacağım mantığı herşeyi istediğin gibi yapma hakkını vermiyor sana. Konunu sürekli gözümüzün önüne sokmaya hakkın yok. Ne olacak Sur'un halini soracaksan kendine sor, ülkenin içine ettiniz gelip bi de "nolcak Sur'un hali" diye uplayıp yüzsüzlük yapıyorsun!

• Siz zamanında analar ağlamıyor darken, biz PKK yığınak yapıyor deyince siz bizi eleştirmiştiniz. O günlerden bu günleri göremeyen basiretsiz yöneticiler bunun sorumlusudur. PKK'nın neyini eleştirelim? PKK, 20 yıl öncede 10 yıl öncede eli kanlı terror örgütüydü. PKK değişmedi ama bizim yöneticlerimiz çok güzel değişti. Bir iki yıl öncesine kadar göz yumdukları adamlar şu anda şehirlerde kahraman asker ve polisle çatışıyor. Bu durum tek sorumlusu PKK gibi alçak bir örgüte ortam sağlayan basiretsiz yöneticilerdir. Apo ya iyi şartlar sağlayıp başkanlık pazarlığı yaparken akılları nerdeydi?
  • Bence şırnak'ta sokağa çıkma yasakları kaldırılmalı. Devlet o bölgedeki halkı rahat bırakmalı ki son yemeklerini huzurla yesinler ardından ver bombayı çoşsun bütün şehir. kapa kapılarını 10 yıl dunyaya .
    50 yıl ülkende terör olmasın. Dersimi yapanların ruhu şad olsun..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

UP

Sana sormayacağım-sana sormayacağım diye birşey yok, sana sormayacağım mantığı herşeyi istediğin gibi yapma hakkını vermiyor sana. Konunu sürekli gözümüzün önüne sokmaya hakkın yok. Ne olacak Sur'un halini soracaksan kendine sor, ülkenin içine ettiniz gelip bi de "nolcak Sur'un hali" diye uplayıp yüzsüzlük yapıyorsun!

Biz böyle olmasını istermiydik ? TERÖR ve KAOS ortamı halkın teveccühünü ve milletin sevgisini kazanmış AK PARTİ'nin tek başına iktidara gelmesini çekemeyen ve istemeyen Muhalefet partileri+PKK+Paralel devlet ve dış devletlerin ortak işbirliğidir

• quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Bence şırnak'ta sokağa çıkma yasakları kaldırılmalı. Devlet o bölgedeki halkı rahat bırakmalı ki son yemeklerini huzurla yesinler ardından ver bombayı çoşsun bütün şehir. kapa kapılarını 10 yıl dunyaya .

Böyle bir anlayış olabilir mi ? DERSİM dediniz de aklıma geldi DERSİM'in Mustafa KEMAL'in emriyle yerle bir edildiğini bilhassa Kemal KILIÇDAROĞLU bildiği halde nasıl oluyorda CHP'nin başında bulunabiliyor ? bu sorunun cevabını çok merak ediyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Bence şırnak'ta sokağa çıkma yasakları kaldırılmalı. Devlet o bölgedeki halkı rahat bırakmalı ki son yemeklerini huzurla yesinler ardından ver bombayı çoşsun bütün şehir. kapa kapılarını 10 yıl dunyaya .

Böyle bir anlayış olabilir mi ? DERSİM dediniz de aklıma geldi DERSİM'in Mustafa KEMAL'in emriyle yerle bir edildiğini bilhassa Kemal KILIÇDAROĞLU bildiği halde nasıl oluyorda CHP'nin başında bulunabiliyor ? bu sorunun cevabını çok merak ediyorum

Yıllar boyunca bende sizin gibi dersim katliamını nefretle andım peki dersim gerçekleşmeseydi ne olucaktı bunu hiç düşündünüz mü??

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

UP

Biz böyle olmasını istermiydik ? TERÖR ve KAOS ortamı halkın teveccühünü ve milletin sevgisini kazanmış AK PARTİ'nin tek başına iktidara gelmesini çekemeyen ve istemeyen Muhalefet partileri+PKK+Paralel devlet ve dış devletlerin ortak işbirliğidir

Böyle olmasını istememenizi umuyorum. Lakin çözüm süreci yalanında AKP olarak böyle olacağını umduğunuz tahmin ediyorum. PKK, ülkeyi silah deposuna çevirdiğini görüp müdahale etmemek böyle olacağını planlamak düşüncesini oluşturuyor.
    "Böyle olmasını istermiydik" demek, biz bu işi bilmiyoruz, bu ülkeyi yönetemiyoruz demektir. Planlarımız işe yaramıyor demektir, planlarımız bu ülkeyi kaosa sürüklüyor demektir.

Daha hala suçu muhalefet ve cemaate atıyorsunuz. AYIP, YÜZSÜZLÜK! Bu ülkeyi yöneten onlar değil SİZSİNİZ!! Cemaat kötüyse neden işbirliği yaptınız zamanında ? Yoksa yine mi "böyle olmasını istermiydikk" diyeceksin?
    Ülkenin içine ettiğiniz her durumdan sonra "böyle olacağını istermiydik" diyorsanız, siz bu ülkeyi yöentmeyi beceremiyorsunuz demektir, bu kadar basit.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.