Şimdi Ara

Ne Nokia nede Sony Ercs. | Alcatel 2005-06'ya damgasını vuracak (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
0
Favori
4.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sagemin tipi hoşmuş yaw nedir bunun özellikleri fln galiba 262k ii ise özellikler alınabilir sade bitel
  • quote:

Orijinalinden alıntı: dr.A.G

bu sagemin tipi hoşmuş yaw nedir bunun özellikleri fln galiba 262k ii ise özellikler alınabilir sade bitel

bu sagemle ilgili azmi topic actiydik. ama gelmeyince tr ye biktik pesinde kosmaktan. urt sdisindan getirrtik. ama bilindigi usere sagemler turkiyede ucusken urt disinda pahali. o yusden bize cok pahaliya geldi. bizde biraktk pesini. cunku biz bu markalari ayni kaliyeti cok ucusa ve daha saglam oldugu icin seviyoruz. 752 ytl geldikten sonra sagemi sevmeninb geregi kalmasski.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telefonumabak -- 26 Ağustos 2005, 10:39:52 >
  • bende çok bekledim x-8i ama malesef gelmedi ama şu an gene alınabilecek bi tel x-8 yanına bide alcateli al oh gel keyfim gel bi tel parasına 2 tel kullan
  • Zaten sadece şu alcatel bence bütün telefonlara bedel şahsi görüşüm. Ne nokia, ne SE, ne motorola bu telefonun eline su dökemez çünkü eli yok
  • alcatel çıksa deseki "artık altyapımı sadece kendim için kullanıcam" hepsi ölür....
  • quote:

Orijinalinden alıntı: utkansertkaya

alcatel çıksa deseki "artık altyapımı sadece kendim için kullanıcam" hepsi ölür....

COK DORU TESPİT FALLA
  • quote:

Orijinalinden alıntı: telefonumabak

quote:

alcatel çıksa deseki "artık altyapımı sadece kendim için kullanıcam" hepsi ölür....

COK DORU TESPİT FALLA

alcatel çıksa deseki " netaş ile olan anlaşmamı fesh ettim." türktelekom ölür...
  • Şu tasarımdaki elite liğe bir bakın..Her kim bunu satın alırsa başı çok ağricak..Herkes bu nekadar güzel bi telefon dicek ,bakmak isticek..:)

Ne Nokia nede Sony Ercs. | Alcatel 2005-06'ya damgasını vuracak

• XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:31:58 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: CANKUTSAL

yeni heberlerle geldim.. telefonun türkiyeye gelme-gelmeme oranı %50 ye 50.. netcell den sonra getirebilecek firmalar düşünülüyo.. eğer şirketler anlaşabilirlerse gelecek.. ama şirketlerin şartları birbirine uymazsa gelmeyecek.. sanırım anlaşsalar bile biraz geç gelebilir.. ama geç gelirse de fiyatı düşerek gelir.. bi kaç firma getirmeyi düşünüyo.. ama sadece düşünüyo.. kesin bi şey söölemek için şu an erken. bu arada telefon awrupada eylülde piyasada.. şimdilik bu kadar.. ama devamı gelecek..

Hemen bu topici alcatel türkiye ye gönderelim.görsünler...onlarda alcatel merkeze iletirler...böylece distrübitör sorununu çözermek için biraz daha gayretli olurlar..

• tel biraz büyükmü ya?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: volkan_gs

tel biraz büyükmü ya?

Size Dimensions 103 x 47 x 20 mm

sence....
  • quote:

Bu resime hasta oldum.Her şeyi ile kalite.

------------------

R ve L işretlerine bakın.Hoparlörlerin yönleri.vayy beee.

Tek eksiği kamerasını 2 mp olmaması bence.

Ayrıca piyasa ya çıkış tarihi Eylül ayı içerinsinde

bu resimde telefon çok büyük gözüküyo

• tahmini fiyatı ne olur?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: minikhacker

tahmini fiyatı ne olur?

350€ deniyor...gelmeden tam bilemeyiz.....

boyutlarına gelince..resimlerden bazılarında elde tutulurken resimler var..ordan fikir edinebilirsin..
  • yaptığım alıntıya dikkat edersen zaten o yorumu elde tutulurken çekilen foto için yaptım
  • boyutları gayet iyi...
  • peki arkadaşım iyice alcatel fan olmuşsun he
  • quote:

Orijinalinden alıntı: volkan_gs

peki arkadaşım iyice alcatel fan olmuşsun he

ilgilenmiyorsan kulp bulmaya çalışma o zaman..boyutlarını 6680 e göre değerlendir bakalım veya n90 a ...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.