Şimdi Ara

Ne Nokia nede Sony Ercs. | Alcatel 2005-06'ya damgasını vuracak (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
0
Favori
4.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalinden alıntı: CANKUTSAL

cewabını biliyosun

ya bişiy dicem..Alacatel ot-s853 çıktığında bu ilk hangi ülkede olur acaba..Uzak doğu da sanırım.Ya da Fransa da.Eğer fransa ilk önce çıkarsa türkiye ye gelme tarihini de öne aldırır.Doğubanka gelir ama spot olayı bitti.Gerçi halen spot satanlar üstüne birde bunları alanlar var ama onları allaha havale etmek lazım.neyse..

Alcatelin fransa daki resmi sitesine ingilizce mail atsam cevap alırmıyım acaba..

Not : ingilizcem advance dir ona göre

• Orijinalinden alıntı: gren

Orijinalinden alıntı: xantia

bizim insanımız değilmi yan sanayisi çok, parçası ucuz, ikinci el piyasası derin diye yıllarca şahin doğan kullanan? Kusura bakmayın ama Nokia bana sürü psikolojisini hatırlatıyor. Sırf millette görüyom çok reklamını izliyom heryerde buluyom diye hemde fazladan bi dolu para bağlayamam! Farklı olmak en iyi faydayı en iyi fiyata almak benim önceliklerimdir. Bu Alcatel olmuş vs olmuş sorun değil ama Nokia olamaz!!!

bitliste sürü psikolojisi ile peşpeşe dağlardan atlayan koyunlar gibi

çünkü dünyasda nokia ................................%30 satıyor
    türkiyede ise nokia......................................%70 satıyor

burda bir tuhaflık var zaten

ama yakında uyanırlar umarım
    [/quot
    türkiyede nokıa kullananı başka marka kullanamya kimse razı edemz kış uykusu kolay gecmez

• quote:

Orijinalinden alıntı: utkansertkaya

quote:

cewabını biliyosun

ya bişiy dicem..Alacatel ot-s853 çıktığında bu ilk hangi ülkede olur acaba..Uzak doğu da sanırım.Ya da Fransa da.Eğer fransa ilk önce çıkarsa türkiye ye gelme tarihini de öne aldırır.Doğubanka gelir ama spot olayı bitti.Gerçi halen spot satanlar üstüne birde bunları alanlar var ama onları allaha havale etmek lazım.neyse..

Alcatelin fransa daki resmi sitesine ingilizce mail atsam cevap alırmıyım acaba..

abi ingilizcen iyise bana biras yardimci olursun ozamn. oh bi ingilizcesi iyi olnai bulduk nihayet. bundan sonra yazismalariz iyi olcak. biktim zu cevirici sozluklerden

• quote:

Orijinalinden alıntı: telefonumabak

quote:

quote:

cewabını biliyosun

abi ingilizcen iyise bana biras yardimci olursun ozamn. oh bi ingilizcesi iyi olnai bulduk nihayet. bundan sonra yazismalariz iyi olcak. biktim zu cevirici sozluklerden

söyle.istersen pm at.msn den hallederiz..ama önce şu alcatel lerimizin ne zaman geleceğini öğrenelim değilmi

• yaw atışmak yerine şöyle ne güzel birbirimize sürekli yardım etsek ne iyi olur. Ama işte bazıları varki onlar kendilerini biliyor. (Sanki babalarının fabrikası. Onlardan iyisi yok.) İşte onlar yüzüne forum konunun dışına çıkıyor. Tamam tartışmak güzel ama bunlar tartışmıyoki. İlla benimki en iyi, yok kamerası 1.3, yok sesi daha iyi. Ne yapalım. Sen onu kullan bizde ALCATEL'i.

• XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:30:35 >
  • en güzel cevabı alcatel kendisi vericek zaten...
  • quote:

en güzel cevabı alcatel kendisi vericek zaten...

bunlara cevap versende anlamslar. onlara aslinda regal cevabi lasim.
  • abi size çok objektif bi şekilde sammiyetinize güvenerek şunu söliim bu tel 2005 06 ya damgasını VURMAZ...

alcatel türkiyede tutulmaaazzz
    sokağa çık bak bakalım kaç kişi kullanıyo alcatel...

abi damgasını vuracak bitel diil 2+1 dışında damgavuracak bişi yok ortada hem bu çıkana kdr dierleri kimbilir ne yapar

bu sadece bi eleştiri tartışma yapmak istemiyorum ama allah için söyleyin türkiyede alcatel tutarmı
  • quote:

Orijinalinden alıntı: dr.A.G

abi size çok objektif bi şekilde sammiyetinize güvenerek şunu söliim bu tel 2005 06 ya damgasını VURMAZ...

alcatel türkiyede tutulmaaazzz
    sokağa çık bak bakalım kaç kişi kullanıyo alcatel...

abi damgasını vuracak bitel diil 2+1 dışında damgavuracak bişi yok ortada hem bu çıkana kdr dierleri kimbilir ne yapar

bu sadece bi eleştiri tartışma yapmak istemiyorum ama allah için söyleyin türkiyede alcatel tutarmı

yahu bize ne tutarsa tutsun tutmssa tutmasin. alcatelin malisubesi deilizki.
    biz cihazimiz almaya veya menun kalmaya bakariz.
  • XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nisyan -- 27 Aralık 2006; 16:30:58 >
  • abi siemens C55 kullanıyorum. Harika bi telefon. Küçük dizaynı güzel. Bana yetiyo. Kamerası yok. Çünkü kodak marka dijital fotoğraf makinem var. Yetiyor. Eee işletim sistemi yok. Evimde bilgisayarım var. Herşeyi onla yapıyorum. Java oyun yok. Tomb raider ve Commandos gibi oyunlar duruyoken javayla uğraşamam. Alın size cevap.

Sonuç. Bu telefonla konuşabiliyorum, mesajda çekiyorum. Bi telefondan daha ne bekliyorsunuz. Unutmadan harici radyosuda var yani
  • quote:

bu sorunun da cewabını defalarca werdik .. aynı tas aynı hamam.. (aynı sorular) türkiyede alcatelin tutulup tutulmaması ne alcatelin ne de bizim umrumuzda..yineliyorum biz sadece bizim gibi düşünen farklı insanlarla bilgilerimizi ve düşüncelerimizi paylaşıyoruz.. Forumu okuyup da bizim gibi düşünmeyenlere bi şey demiyoruz.. herkes nasıl isterse öyle düşünür kendi istediği telefonu alır....(Çünkü herkes kendi sirkinin sahibidir ve kendi oyununu nasıl isterse öyle kurar öyle oynar..) ha nokia ya hiç mi laf atmıyoruz.. atıyoruz tabi bize göre olan eksilerinizi sayıyoruz.. ama bunu yaparken insanların onurunu kırmıyoruz.. olayı şahsiyete dökmüyoruz.. ama bazı arkadaşlar sürekli bunları yapıyor.. cewap weriyoz onu da anlamıyorlar.. Ayrıca telefona gelince.. ona bakarsan 1 sene sonra w800 le dalga geçcez belki.. ya da n91 mi neydi yaw herneyse basit bi şey olacak .. ama benim gözüm öle yüksek modellerde, dehşet özelliklerde diil.. ayrıca sokakta 10 milyona muhtaç, kimi fakir ülkelerde bir lokma ekmeğe muhtaç insanlar varken(bu türkiye de vardır mutlaka) ben cebimde 1 milyarlık tel. taşıyamam... (taşıyanlar yanlış anlamasın kendi düşüncem) bana dokunur.. gerek yok öle dehşet özzelliklere..VE BENİM GİBİ DÜŞÜNEN Bİ ÇOK İNSAN VARDIR EMİNİM. nasıl hala 3310 kullananlar varsa bu telefonda bana bi 5 yıl yeter ondan sonra biter mi?? hayır tabiki bunu zaman gösterir..

• abi adamlarda teknoloji varda adamlar uğraşmıyolarki

ama adamlar gerçekten sağlam telefon yapıyolar
    2sene kadar önce bende bi modeli vardı çok büyük ama kullanışlı ve çok sağlamdı
  • küçük kafalı dar görüşlü insanlar maalesef ülkemizde çok fazla...Bi şey tuttumu daha kimse bırakmıyor.Yeniliklere tamamen kapatıyor kendisini insanımız...At gözlüklerini çıkarmak bi türlü aklına gelmiyor maalesef...

Burda diyolarki çık sokağa bak alcatel varmı kimsede...Ne gereksiz bi cümle...Önce mantığını ufkunu geniş tutucaksın..Dünya ya bakıcaksın..ne olıuyor neler gelişiyor...diye..Ama yok...
  • bizde zaten kimsede olmasin tek bizde olsun diyozya.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: telefonumabak

bizde zaten kimsede olmasin tek bizde olsun diyozya.

hiç
  • evet bende sagem x-7var kimsede yok acayip havalı oluyor şöle bi alo diyorum millet bakıyor o tell ne ya nerden aldın gibi
  • İşte size Sagem & Alcatel kardeşliği...Biz farklıyız...Biz at gözlüğü takmadık..Biz tek düze değiliz...Kısacası biz FARKLIYIZ....

SAgem myx8

Kaynak ve Diğer resimler için SAGEM MYX 8

Alcatel ots853

KAynak ve Diğer resimler için Alcatel OTS853

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Varmı daha başka söylecek lafı olan.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Red Fox -- 25 Ağustos 2005, 23:25:20 >

• Alcatel ots853 resimleri için

www.hardspell.com/news/showcont.asp?news_id=11721

Sagem MYX 8 resimleri için

http://www.siamphone.com/review/sagem/myx8/page.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Red Fox -- 25 Ağustos 2005, 23:31:17 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.