Şimdi Ara

ne marka hardisk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw ben de gecen 40gb maxtor 7200 rpm aldim sanki biraz gürültülü calisiyo. evdeki harddiskim 20 gb seagate ıv cok sessiz ve güsel calisio o da 7200 rpm. yaw acaba değişsem mi seagate ile..?!? sizce normal mi. cünkü evde hic hd sesi duymuyorum ama burada yeni bilgisayar üstelik ici de bos cok ses yapio sanki bi de cok inceden tingirdiyo galiba normal mi???
  • kardeş konya ya gideceksen ordan al. İstersen. Bilirsin Bilsan bilgisayar var ( casper bayisi ( hazım uluşahindeydi ) Orda taner adında bi eleman var. Ona benim gönderdiğimi söyle . Bayi fiyatıyla sana vermeye çalışır. İstersen beni ara ayrıntılı bilgi veriyim. 05332654238

kayayı delen damlaların gücü değil devamlılığıdır...
  • <BLOCKQUOTE id=quote<font size=1 face='Verdana, Arial, Helvetica' id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
    yaw ben de gecen 40gb maxtor 7200 rpm aldim sanki biraz gürültülü calisiyo. evdeki harddiskim 20 gb seagate ıv cok sessiz ve güsel calisio o da 7200 rpm. yaw acaba değişsem mi seagate ile..?!? sizce normal mi. cünkü evde hic hd sesi duymuyorum ama burada yeni bilgisayar üstelik ici de bos cok ses yapio sanki bi de cok inceden tingirdiyo galiba normal mi???

<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face='Verdana, Arial, Helvetica' size=2 id=quote>

En sessiz çalışan seagate 7200 ler. Ama onlarda belli bir süreden sonra ses yapıyolar. Maxtor lar ilk aldığın andan itibaren ses yapar. İstersen değiştir.

• Konya'yı pek bilmiyorum ama bi araştırayım o zaman
    bulamazsam seni arar ayrıntılı bilgi alırım teşekkür ederim

Edited by - mewluth on 11 April 2002 04:36:47
  • Deli_balta bende hd almak istiyordum yardımcı olman mümkün mü?

Fatih'in Yeri
    http://www.fatihin.forumu.com
  • ben ıcq kullanmıyorum. Ara konuşalım. 05332654238 ankaradaysan bayi fiyatıyla sana verebilirim. İstersen bir firma 20 gb seagate 7200 leri kdv siz satıyor. 80 $ civarı . ama kredi kartı filan istemiyor. Peşin. İstersen normal bir yerden alırız. kredi kartında %5,5 komisyon alıyolar.

• western digiral öneririm 0 ses ama 7200 hdd ler marka ne olursa olsun en geç biray da ses yapmaya başlar

Eğer Çekemezsen Gülün Nazını
    Ne Dikene Dokun Ne Gülü İncit
  • Maxtor Lar çok mu gürültülü ?

(18 yaşından küçükler bu imzayı okuyamaz ! )
  • <BLOCKQUOTE id=quote<font size=1 face='Verdana, Arial, Helvetica' id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
    merhaba arkadaşlar ben yeni bir harddisk alacam da sizce hangi markayı tercih edeyim? Bende birtane 6.4'lük seagate var biraz gürültülü bunların hepsi böyle mi?
    Ayrıca 40 gb hardiskin 95+kdv'den daha ucuz olduğu biyer var mı
    Teşekkürler

Edited by - mewluth on 11 April 2002 04:08:46
    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face='Verdana, Arial, Helvetica' size=2 id=quote>eksene bir bakın kadıköy yazıcıoğlu karşısı.

tr

merhaba arkadaşlar ben yeni bir harddisk alacam da sizce hangi markayı tercih edeyim? Bende birtane 6.4'lük seagate var biraz gürültülü bunların hepsi böyle mi?
    Teşekkürler

<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face='Verdana, Arial, Helvetica' size=2 id=quote>eksene bir bakın kadıköy yazıcıoğlu karşısı.

trözür dilerim formun tamamını okumadan yazdığım için konyada olduğunuzu görmemişim, biz ıstanbuldakiler bu konuda çok şanslıyız herhalde; o zaman hiç değilse site adresini vereyim ben de direkt fiyat alma imkanınız olsaydı listedekilerden daha düşük olduğunu görebilirdiniz saygılar. (www.eksencomputer.com)

tr

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face='Verdana, Arial, Helvetica' id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

Teşekkürler

trözür dilerim formun tamamını okumadan yazdığım için konyada olduğunuzu görmemişim, biz ıstanbuldakiler bu konuda çok şanslıyız herhalde; o zaman hiç değilse site adresini vereyim ben de direkt fiyat alma imkanınız olsaydı listedekilerden daha düşük olduğunu görebilirdiniz saygılar. (www.eksencomputer.com)

tr
    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face='Verdana, Arial, Helvetica' size=2 id=quote>linki yanlış yazmışım.www.eksencomputer.com

tr

• http://www.aybilgisayar.com.tr/
    Seagate 40GB 7200 rpm-Barracuda IV 86$+KDV
    Kaliteli bir hdd tavsiye ederim

Bilgi Paylaşılarak Büyür
  • 60gb baraquda mı 40 lık ı daha fazla performans verir yoksa fark etmez mi(diski ikiye bölmeyi düşünüyorum)
  • maxtor cok ses yapıyo
  • göreceli olarak ses yapıyor ben rahatsız değilim mesela fan sesleri daha çok rahatsız ediyor iki tane eski 7200 rpm'e göre hatta daha sesiz geldi. HEm maxtor seagate'e göre daha hızlı zaten onun için aldım.

<font color=orange><font size=1>______________________________
    Duron 1000 Mhz @1113 Mhz, 133Mhz FSB
    nForce Msi K7n420Pro
    2x128 MB DDR-Sdram Cas 2
    Maxtor 740DX-6L 60 Gb
    Samsung 950p+
    Pioneer 16X DVD 106S (Slot)
    Surf Board 3100 Kablo Modem</font id=size1>
    </font id=orange>
  • selam ben iki gün önce samsung 40 gb 7200 aldım çok sessiz daha önce seageta vardı çok gürültülüymüş.86$+kdv aldım

izmir
  • bende bu ay sonu bir hdd almayı düşünüyorum. bana göre tomshardware gerçek bir referanstır arkadaşlar. incelediğimizde maxtor'lar ses hariç diğer tüm açılardan seagate hdd.lerden üstün. özelliklede erişim süresi bakımından. tabi eğer benim param var diyorsan western digitalin 8 mb cacheli hdd.lerini alabilirsin. bunlar özel üretim olup 100 GB.tan başlıyor. daha detaylı bilgiyiwww.tomshardware.com'dan öğrenebilirsin.

umarım 80 gblar hızlı giriş yaparlar. böylece 60 gb hddlerin fiyatları 100$lar seviyesine gelir.

HÜRGENERAL
  • 40GB 7200 rpm 89$+kdv ye ankarada gigatek bilgisayardan alabilirsin 1 ay önce ben aldım.
  • seagate barracuda 7200 ata 4 40 gb
    89 dolar + kdv.
    andromeda bilgisayar/bakırköy.sahibi ercan bey iyi bir insandır.aynı zamandada amd cidir he:))
    linke tıklayıp bakabilirsiniz

http://www.andromeda.com.tr/
  • 40 gb zor 80gb Sata alın ,

Sata ne mi ?

daha çıkmadı çıkacak alırsınız

nereye takacaz mı ?

bulunur takacak bi yer

ben ilk forum hortlatma mesajımı buldum işte bu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.