Şimdi Ara

Ne Kadar Nikon'cusun?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • “Ne Kadar Nikon’cusun?-2” Testine Katılın Bilginizi Ölçün ve Hediyelerimizi Kazanma Fırsatı Yakalayın!

Büyük ilgi gören “Ne Kadar Nikon’cusun?” testimizin bu ay 2.’sini sizler için hazırladık. Tamamen Nikon ürünleri ve özelliklerinden oluşturduğumuz bu test sonucunda Nikon’u ve çıkardığı ürünleri ne kadar iyi tanıdığınızı ölçüyor olacaksınız. Çoktan seçmeli 10 sorudan oluşan test sonucunda kendi başarınızı ölçtüğünüz gibi genel katılımcılar arasındaki başarınızı da görüyor olacaksınız.

Bu aydan başlamak üzere testimizde başarılı olacak takipçilerimize hediyelerimiz olacak. Test sonucunda 10 sorundan en çok doğru cevabı veren üç takipçimize yapacağımız çekiliş sonucunda, bir kişiye Türk Nikon T-Shirt,
     Ne Kadar Nikon'cusun?

diğer iki kişiye ise makinenizi kolay taşımanızı sağlayan, darbelere dayanıklı su geçirmez Neopren Koruyucu Kılıf hediye edeceğiz.

Ne Kadar Nikon'cusun?

Kazanmak için yapmanız gereken tek şey soruları cevapladıktan sonra sizinle irtibata geçebileceğimiz e-mail adresinizi yazmak. “Ne Kadar Nikon’cusun?” testine katılmak içinhttp://www.turknikon.com/soru-cevap linkini takip edebilirsiniz.

• 10 tanede bi tane bildim galiba tam emin değilim...
  • 7/10
  • pazara kadar degil mezara kadar nikoncuyuz

yalniz su kilifin el hareketi yapiyormus gibi bir durusu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben o t-shirtten istiyorum
  • Bu T-shirt'ün sahibi olarak kesinlikle tavsiye ederim tavsiye ederim

@ozeba

Sağ üstteki kılıf değilmi
  • @sharks
    evet
    alirsin! der gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parası neyse verim o t-shirt ten yollayın bana çok hoşuma gitti cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERSAN

Parası neyse verim o t-shirt ten yollayın bana çok hoşuma gitti cidden

info@turknikon.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  • 8 doğru 2 yanlış
  • 9 doğru 1 yanlış
    o kompakt makina sorusu yanlış bir tek
  • quote:

Orijinalden alıntı: scylla_des

9 doğru 1 yanlış

+1
  • D800 fiyatını yanlış bilmişim sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

quote:

9 doğru 1 yanlış

+1

seninde o di mi hocam
  • quote:

9 doğru 1 yanlış

Bende de P7100 diye tahmin etmiştim.
  • Bence sorularda hatalar var:
    D3200'de AF var, AF motoru yok.
    D80 orta seviye.
    Eger 14-24mm tank degilse, hicbir lens tank degil
    PC ****or cok kotu bir karar vermis. PC dergileri neden fotograf makinesi secer anlamam
  • 7/10

d800 fiyatı

kompakt makineyi

tankı bilemedim, d3200 sorusu da yanlış af motoru olsa gerek af yapamayın giriş seviyesi mi olurmuş :D
  • 17-55 de pek tank değil, gayet narin bilgim dahilinde; 24-70 de aynı şekilde.

EDIT:

Narin derken bi tamron 17-50 veya nikon 18-55 gibi değil; mesela nikon 28-70 ile yan yana koyalım tank görsünler Darbelere açık değil narin derken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlutosDaddy -- 7 Haziran 2012; 2:34:14 >
  • Eleştirileriniz ve yorumlarınız için öncelikle hepinize çok teşekkür ederim. 3.sorudaki kelime hatasını düzeltiyoruz. 6. soruda Alman,İngiliz ve Sovyet gibi farklı tanklar var Bu nedenle bu soruya verilen yanlış diye düşündüğümüz cevapları da dikkate almadan değerlendirmemizi yapıyor olacağız.

Önümüzdeki testler içinde tavsiyelerde bulunmanızı bekliyoruz. Hep birlikte hem daha eğlenceli hem de bilgimizi arttırıcı bir hal aldırabiliriz. Hatta sizlerin hazırlayacağı soruları da memnuniyetle kullanabiliriz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.