Şimdi Ara

Ne kadar hızlı? 'Tenda V1200 modem incelemesi' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende de aynı dert var gelen cihaz 2 3 gün dayanıyor tekrardn servise gidiyor. servisine de ulaşmak imkansız gibi birşey çÖzüm bulabildiniz mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdzhanyozusta E kullanıcısına yanıt
    Ben uzun bir uğraş sonucunda iade edebildim. Siz ürünü nereden satın aldınız bunu söyleyin ona göre ben size yardımcı olayım iade konusunda.
  • Vatan bilgisayardan aldım hocam (izmir bornova)

• quote:

Orijinalden alıntı: erdzhanyozusta

Vatan bilgisayardan aldım hocam (izmir bornova)
    Tamam. Şimdi tüm kutusuyla falan vatana götürüyorsun sorunları söylüyorsun servise gönderiyorsun. Gittikten sonra servis yeni ürün gönderecek sana. Yeni ürün geldiğinde vatan bilgisayara gidiyorsun ürünü teslim almıyorsun eline dahi alma. Gelen kapalı kutuyu direk oradaki vatan bil. personelide söyle ben bunu kabul etmiyorum iade talep ediyorum diyeceksin kutu falan hiç açılmadan sıfır ürün olduğu gibi iade talebi ile servise gidecek. Burada iş sana düşüyor şimdi ürünü vatana verdikten sonra takip etmen gerekiyor servise ürünün ulaşıp ulaşmadığını. Ulaştıktan sonra servisi arayacaksın sorununu anlatacaksın kapalı kutu ürün diyeceksin iade talep edeceksin. Eğer sen aramazsan iade falan olmadan ürün sana tekrar gelir. Ben bu şekilde 1 ayda kurtuldum bu lanet modemden. 15 gün gitti yeni sıfır ürün geldi 10 12 günde gelen kapalı kutu ürünüde iade ettirmekle uğraştım. Kolay gelsin.

• Adamlar öyle bir modem üretmişki artık savaş uçağımı robot kafası arasında bir tasarıma sahip

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.