Şimdi Ara

Ne İzlesem? 256 harika film önerisi. [Güncel: 14 Mayıs 2020] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
515
Favori
512.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kral Arthur gerçekten vasat bir yapımdı ama Passengers filmi gayet iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sag ol dostum liste icin

-Ayrica guzel filmleri oneren, duzgun bi site var mi? Bir suru vardir ama iyi olanini bulamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Dersah. Bu iki filmi de eklemeni rica edeceğim.

Hodejegerne - Headhunters - Kafa Avcıları (2011)
    https://forum.donanimhaber.com/hodejegerne-headhunters-2011--66440076

Jagten - The Hunt - Onur Savaşı (2012)
    https://forum.donanimhaber.com/jagten-the-hunt-2012-thomas-vinterberg--66693668

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 16 Ekim 2017; 20:0:9 >

• Takip

• equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler gerçekten güzel bir filmdi. Tam canım sıkılmış film ararken bu iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: madrush x

Sag ol dostum liste icin

-Ayrica guzel filmleri oneren, duzgun bi site var mi? Bir suru vardir ama iyi olanini bulamadim

https://seyler.eksisozluk.com/izleyecek-iyi-film-bulmakta-sikinti-yasayanlar-icin-kapsamli-bir-imdb-kullanma-rehberi

• sihirli mantar
  • güzel liste. monte kristo kontu'nu göremedim.
  • bu konuyu güncel tutalım.
  • Arkadaşlar çok eski olmayan, (mümkünse 2008/09 sonrası) güzel bir ''yol filmi'' önerebilecek var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

Arkadaşlar çok eski olmayan, (mümkünse 2008/09 sonrası) güzel bir ''yol filmi'' önerebilecek var mıdır?

Büyük Yolculuk

Biraz dini bir film ama filmin %90ı yolda geçtiği için bunaltmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark is the Sunlight -- 3 Aralık 2017; 2:48:16 >
  • The hunt Eskidir ama Candır :)
  • Tekrar merhaba, gecikme için kusuruma bakmayın. 8 harika film daha

203- Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (Süper ünlü bir Broadway müzikaline dayanan hikayesine göre; kaybettiği hayatının intikamını almak için eski şehrine dönen Sweeney Todd oldukça tuhaf bir yol izleyip görülmüş en sevimli seri katil olacaktır)

Ne İzlesem? 256 harika film önerisi. [Güncel: 14 Mayıs 2020]

204- Contratiempo (Tüm giriş çıkışları kapalı olan bir otel odasında ölü bir kadın, baygın bir erkek, bir silah ve bir sürü para bulunur. Adam suçsuz olduunu iddia etse de tüm deliller aksini göstermektedir. Adamın savunma hazırlamak için sınırlı bir zamanı vardır. Filmin insanı şok eden noktaları var)

205- Demolition (Eşinin ölümüyle sarsılan başarılı bir bankacı; yaşamı, ölümü, yıkımı ve yeniden inşa etmeyi öğrenir. Gyllenhaal'ın başarılı oyunculuğuyla renklenen, yavaş bir film)

206- Arrival (Uzaylıların ilk ziyareti sırasında nasıl iletişim kurulacağını hiç düşündünüz mü? Görünüşe göre bu süreç sandığınız kadar kolay geçmeyecek. Oldukça bilimsel bir bakış açısıyla çekile film, daha kaliteli bir sona sahip olsa kuşkusuz ilk 10'a girerdi)

207- Big Fish (Genç bir adam babasının ölüme yaklaşmasıyla geçmişe dönüş yapar, bir yandan da masalsı bir dille bize anlattığı geçmişi keyifle izlenecek bir aile filmine dönüşür)

208- Derailed (İkisi de hem iş hem de aile hayatlarında oldukça mutlu bir erkek ve bir kadın, eşlerini aldatmak isterler. Başta sorunsuz ilerleyen bu süreç ikisinin de hayatını karartacak bir hataya dönüşmek üzeredir. Gibi anlatsam da aslında film sürekli sizi şaşırtmaya devam edecek sürprizlerle dolu. Siz izleyin en iyisi)

209- Teo-neol (Dağın altından geçişi sağlayan uzunca bir tünelin içinden geçerken tünelin çökmesiyle arabasının içinde sıkışan genç bir adamın kurtarılma mücüadelesini anlatan filmimiz, başroldeki beyefendinin harika oyunculuğuyla adeta o çaresizliği yaşatıyor)

210- Er ist wieder da (Hitler tuhaf bir biçimde 2015 yılında uyanıyor. Başlarda komedi filmi gibi işlense de, filmin özellikle 2. yarısında harika sosyolojik tespitler yaparak kaliteli bir film olmayı başarıyor)

• Var mı bilmiyorum ama, Hayata Röveşata Çeken Adam. Güzeldir.

• Liste güzel daha eklemek gereken çok önemli filmleree var liste 300 ü bulur içinde izlediklerimde vardı dikkatimi çeken +20 film ekledim listeye.

• Çok yararlı ve kültür kokan bir konu olmuş. Teşekkürler.
  • Hocam izledimde güzel değil, kişiye göre değilde genelin izleyebileceği tavsiyeler söylesek güzel olur zaman kaybettim :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: lori2

Hocam izledimde güzel değil, kişiye göre değilde genelin izleyebileceği tavsiyeler söylesek güzel olur zaman kaybettim :S

7.7 aldığı için genele göre tavsiye verdim zaten. :)
    Wıyyy :)
    Oy verenlere selamlar :)
    Hocam, adam baby driver'ı beğenmemiş bi de üstüne sitem etmiş. Sen de gitmişsin adama cevap vermişsin

Boşver salla gitsin film cahillerini

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.