Şimdi Ara

Ne İzlesem? 256 harika film önerisi. [Güncel: 14 Mayıs 2020] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
515
Favori
512.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam öncelikle konunuz çok iyi onu söyleyeyim. Emeğiniz için teşekkürler :)

ama bi hint filmleri hayranı olarak listede sadece 5 tane hint filmi gördüm ve bana göre en güzel olanlar yoktu bile. En azından şu 4 film de bu listeye girmeyi hak ediyor benden söylemesi.

Taare zameen par

Bajrangi bhaijaan

3 idiots

my name is khan

izlemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim. Benim en sevdiğim 4 film oluyor bunlar. Tekrardan teşekkürler bu arada. Bu liste beni uzun süre götürür :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum eline sağlık. Bir sorun olacak bu filmlerin İmdb puanı nasıl ? Genelde 7 puan altı filmler iyi olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasoy -- 11 Mart 2017; 18:19:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasoy

Dostum eline sağlık. Bir sorun olacak bu filmlerin İmdb puanı nasıl ? Genelde 7 puan altı filmler iyi olmuyor

İmdb genelde popüler filmlere yüksek puan verir. Kıyıda köşede kalmış bir film önerildiğinde IMDB puanı düşükse :

- " Rotten Tomatoes " sitesine girip bir de ordan bak. Genelde değeri bilinememiş ve sanatsal filmlerin en iyi derecelendirmesini burası yapar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zevk senin zevkin tabi ki bir şey diyemem ama onlarca Jim Carry filmi arasından sadece The Number 23'i koymuşsun (eğer gözden kaçırdığım olmadıysa). En sevdiğim aktör olduğu için belki bana öyle geliyor ama en azından bir iki filmi olmalıydı bu başarılı arşivde.

• Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim

3 adet güzel yeni film ekledim. İyi seyirler dilerim.

188- La Cara Oculta (Şehirden uzakta sakin bir hayat süren çiftimizi, genç kadının aniden ortadan kaybolması sarsar. Son derece gizemli bir gerçekliği göz önüne koyan film; sonunda gizem perdesinin kalkmasıyla sizi sarsacaktır)

Ne İzlesem? 256 harika film önerisi. [Güncel: 14 Mayıs 2020]

189- The Sunset Limited (Birbirine siyah ile beyaz kadar zıt iki adam, biri intihar etmek istiyor, diğeri onu vazgeçirmek. Zekice sohbetler ile Tommy Lee Jones ve Samuel L. Jackson'ın harika oyunculukları)

190- Le Tout Nouveau Testament (Bu ilginç filme göre Tanrı gerçektir ve Belçika'da yaşamaktadır. Bir gün Tanrı'nın kızı onun zalimliklerinden bunalır ve tüm Dünya'yı kontrol eden bilgisayarı bozup evden kaçar. Ha tabii kaçmadan da tüm fanilere ölüm tarihlerini mesaj atmayı unutmaz. Güzel göndermeleri olan bir film)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dersah. -- 24 Mart 2017; 8:51:39 >

• Captain Philips

Bir kaptanın denizde korsanlarla olan mücadelesini anlatıyor. Aksiyon arayanlar için güzel bir film.
  • Listeye son sıradan giriş yapan Türkçesiyle "Yeni Ahit" filmini farklı bakış açılarıyla bakabilen kişilere ben de öneririm. İzlerken eğlenecek ve birçok mesaj yakalayacaksınız filmden.

• Tabiki tüm arşivi gözden geçirmedim ama bir iki mesajda denk geldiğim, değeri bilinmeyen düşük puanlı filmler klasmanında kalan bir filmi mutlaka izlemenizi öneririm. Dünyalı.
  • Listeyi olmayı hak eden filmlerden ilk aklıma gelenler ;

As good as it gets
    Big fish
    Truman show

• HAFTASONU "PASSENGERS" FİLMİNİ İZLEDİM GAYET İLGİ ÇEKİCİYDİ TAVSİYELER ÜZERİNE TÜRÜ PEK SEVMESEMDE "SİNG STREET" FİLMİNİ İZLEDİM BENCE HARİKAYDI FİLM İZLEMEYİ SEVEN HERKEZİN İZLEMESİ GEREK HARİKA Bİ FİLM.
  • Herkese mutlu bir Pazar diliyorum, 5 minnoş film daha ekledim. İyi seyirler

191- Rear Window (Geçirdiği kaza sonucu uzunca bir süre pencere kenarında tekerlekli sandalyede oturmaya mahkum kalan bir fotoğrafçı, mesleği gereği çevreyi gözlemlerken, hemen karşısındaki binada bir cinayet işlendiğini düşünür. Hiç yerinden kıpırdamadan bu gizem perdesini kaldırabilmek kolay olmayacak. Alfred Hitchcock imzalı)

192- 21 (6 süper zeki MIT öğrencisi, yegâne amacı blackjack oyununda kart saymak olan bir kulübe dahil olurlar. Hedefleri ise basittir; zengin olmak. Gerçek ve bilimsel bir temele dayanan keyifli bir film)

193- Phone Booth (Genç bir adam çalan telefon kulübesine girip telefona cevap vererek hayatının en büyük hatasını yapar. Telefondaki adam ona bazı yasaklar koyar ve emirler verir. Örneğin kesinlikle kulübeden çıkması yasaktır. Bir keskin nişancı ise bu emir ve yasaklara uyulduğunu denetlemektedir)

194- Dial M for Murder (Kendisini aldatan ve oldukça da zengin karısını öldürtmek için mükemmel cinayeti planladığını sanan Tony Wendice, işler tam olarak planladığı gibi gitmeyince doğaçlama yapmaya karar verir ve fark eder ki, kusursuz cinayet diye bir şey yoktur)

195- Zootopia (İnsanların yerini hayvanların aldığı bir ütopyada geçen Zootopia, her yaş grubundan seyirciye hitap eden son derece keyifli bir animasyon. Türünün en iyi örneklerinden biri ve yılın En İyi Animasyonu Oscar'ının da sahibi)

• Forum da ki en faydalı konular dan biri güncellemeler için teşekkürler

• Filmleri izledikçe zevklerimizin ayni olduguna emin oluyorum.

• Birkaç kötü filme denk geldim artık şüphe ile yaklaşıyorum. Aşırı ahlaksız olan filmleri belirtsen iyi olurdu.

• Bende filmleri izleyebileceğiniz güncel tutulan bir site önereyim;
    www.tvhanesi.net
  • Çok mutlu oldum, teşekkür ederim
  • Dersah. kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, hatırlarsanız uzun zaman öncesinden konuya gönderi paylaşmıştım. Favorilerdeydi konu, bildirim gelince şaşırdım. Hala devam ediyor olmanız ne kadar sevindirici. Tebrik ederim, film zevklerimi neredeyse aynı ve listenizi bitirmeye çalışıyorum az kaldı sayılır. Büyük emek var ortada. Devamını dilerim kolay gelsin

• Listeye 4 harika yeni film ekledim. İyi seyirler dilerim

196- The Shining (Kendi çaplarında mutlu bir hayat geçiren Torrance ailesi kışın kapalı olan bir otelin bakımını üstlenirler. Kısa süre geçmiştir ki ailenin babası ruhsal dalgalanmalar yaşamaya, küçük erkek çocuğu ise tuhaf imgeler görmeye başlar. Gerilim türünün kült ve kaliteli eserlerinden)

197- Unthinkable (İşinde usta bir sorgulayıcı ve bir FBI ajanı ile birden fazla nükleer bombanın yerini gizlediğinden şüphelenilen bir terörist arasında geçen psikolojik mücadeleyi konu alan filmimiz, insanların inandıkları için ne kadar ileri gidebileceğini gözler önüne seriyor)

198- K-PAX (PROT isimli bir akıl hastanesi sakini, farklı bir gezegenden geldiğine o kadar emindir ki çevresindeki diğer hastalar ve hatta hasta bakıcılar zamanla kendi doğrularını sorgulamaya başlar. Keyifli bir aile filmi)

199- Premonition (Genç bir kadın kasvetli bir sonbahar günü kocasının trafik kazasında öldüğü haberini alır. Zor geçen bir günün ardından uyur ve uyandığında kocasının sapasağlam evde olduğunu görüp şaşırır. Kısa sonra fark edecektir ki dünya artık alıştığı şekilde işlememektedir. Merak uyandıran bir gizem filmi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dersah. -- 7 Haziran 2017; 17:21:59 >

• BaBoFaTaL11 kullanıcısına yanıt
    Devam eden desteğin çok mutlu etti dostum, teşekkür ederim
  • Konu açıldığında John Wick yeni yeni popüler olmaya başlamıştı. Şimdi neredeyse Chapter 3 çekilmek üzere. Zaman ne çabuk geçiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.