Şimdi Ara

Ne egeayı seviyosunuz ne civici ne talismanı. Sizi ne tatmin eder ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tuplu cıvıka 90k verecek kadar siyirdiysan git bin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi güzel diyorsun da, bu insanlara egeayı, civic veya talismanı aldırabilecek bir sistemin bile yok, bırakta iyi kötü yorumunu yapsınlar bir o hakları kalmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • %100 Yerli üretim, tamamen yerli sermaye ile araba yaptılar da biz mi almadık? tamamı ülkemde kalacaksa kar sermaye vs hacı murat gibi bile olsa ben alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

quote:

Yarın bi aksilik olmaz ise egea ve çok övülen yeni megane testi yapacağım. Ben de çok merak ediyorum bu iki aracı.

Egeadan pek birşey bekleme ama yeni Megane C sınıfı araçlar içinde en iyisi bence.Hatta civici satıp Megane bile alabilirsiniz.

O derece yani.

Hem 1.2 130 bg motor da var. Lpg de uygulanıyor.

Bu arada Civic den memnunmusunuz şuana kadar hiç arada hız denemesi falan yaptınız mı ayrıca foruma bir kaç resim atında gözümüz bayram etsin

Bugün yaklaşık 4 saat istanbul içinde kullandım aracı. Hiç of pof dedirtmedi. Çok memnunum. Bir kere 200 km/s gördüm.

Tüketim konusunda bir kaç resim koymuştum.

• Ne egeayı seviyosunuz ne civici ne talismanı. Sizi ne tatmin eder ?

Derdin nedir kardeş?

• bizim insanımıza değer vermiyor bu modeller
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yarın bi aksilik olmaz ise egea ve çok övülen yeni megane testi yapacağım. Ben de çok merak ediyorum bu iki aracı.

Egeadan pek birşey bekleme ama yeni Megane C sınıfı araçlar içinde en iyisi bence.Hatta civici satıp Megane bile alabilirsiniz.

O derece yani.

Hem 1.2 130 bg motor da var. Lpg de uygulanıyor.

Bu arada Civic den memnunmusunuz şuana kadar hiç arada hız denemesi falan yaptınız mı ayrıca foruma bir kaç resim atında gözümüz bayram etsin

Bugün yaklaşık 4 saat istanbul içinde kullandım aracı. Hiç of pof dedirtmedi. Çok memnunum. Bir kere 200 km/s gördüm.

Tüketim konusunda bir kaç resim koymuştum.

Tekrar hayırlı olsun.Allah nazardan korusun.Araçda seramik kaplama varmı?

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Araçta ojinalin haricinde,

Köpekbalığı anten var.

17 jant

Kaput koruma filmi

Yan ve arka camlarda lumar marka 2 numara cam filmi

Ve tabiki prins lpg kiti.

Boya koruma ve seramik yaptırmadım hocam.

• Talisman gibi bir aracın Egea ve Civic ile aynı cümle ve kategoride kullanılması çok talihsiz bir beyan olmuş..EuroNcap dan 3 yıldızı zor almış Egea ile 50 yıllık atmosferik motorlu, yokuş çıkamayan, yakıt içen Civic i tabi ki beğenmez millet..
  • quote:

Araçta ojinalin haricinde,

Köpekbalığı anten var.

17 jant

Kaput koruma filmi

Yan ve arka camlarda lumar marka 2 numara cam filmi

Ve tabiki prins lpg kiti.

Boya koruma ve seramik yaptırmadım hocam.

Bence seramik yaptırmayı bir düşünün araçınız çizilir yada özellikle çizilirse çok üzülürsünüz.Seramik araçı çizilmelere karşı koruyor.Seramik kaplamada yaptırırsanız araçınız 10 numara olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Talisman gibi bir aracın Egea ve Civic ile aynı cümle ve kategoride kullanılması çok talihsiz bir beyan olmuş..EuroNcap dan 3 yıldızı zor almış Egea ile 50 yıllık atmosferik motorlu, yokuş çıkamayan, yakıt içen Civic i tabi ki beğenmez millet..

Hocam Civic konusundaki sözlerinin bence umut beye ayıp oluyor.

• Bu ülkede ne arabalar harcandı boşver

Gerçekler acıdır...Talisman ın tekeri etmez Civic..gerçek bu ..ancak Civic RS hariç..o da genç oyuncağı..konforda asalette yakalayamaz Talsman'ı..
    Benden sonraki sahibine yarayacak şeyler yaptırmak istemiyorum aslında. Tartekin üstadım ironi yapmıştır rampa çıkamıyor diye

• quote:

Benden sonraki sahibine yarayacak şeyler yaptırmak istemiyorum aslında. Tartekin üstadım ironi yapmıştır rampa çıkamıyor diye

Sonraki sahibi derken sizin yerinizde olsam araçı en az 10 yıl satmazdım o kadar para ve emek vermişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 22 Mart 2017; 22:23:37 >
  • umutsirvan kullanıcısına yanıt
    Ooo hocam uzun zamandır görmüyorduk sizi..Moueson ..Umut bey deyince anlayamadım...Sizin Honda Civic hariç konuştum elbet
  • quote:

Hocam sen bayağıdır forumda yoktun, bu bay mouseno forumun yeni yükselen yıldızı haberin olsun, eline koluna yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Ooo hocam uzun zamandır görmüyorduk sizi..Moueson ..Umut bey deyince anlayamadım...Sizin Honda Civic hariç konuştum elbet

Zevkler ve renkler hocam.

Bana göre on numara araç olmuş civic.

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Hocam sen bayağıdır forumda yoktun, bu bay mouseno forumun yeni yükselen yıldızı haberin olsun, eline koluna yazık.

Farkındayım hocam. Megane çok seviyor bu arkadaş. Olabilir tabi. Zevk meselesi. Güzel araç olmuş yeni megane.

• Civic arka profilden bakınca garip duruyor.egea ise c segmenti bi araç gibi durmuyor b + gibi.talismanın ise isminin bu iki araçla yanyana yazılması bile talihsizlik.talisman beğeniliyor ancak fiyatlar yüksek

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.