Şimdi Ara

Ne düşünüyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bittimkalmadım (9 mesaj) Guest-89F03B04A (3 mesaj) mbayediagne10 (3 mesaj) diğerize (2 mesaj) obivankenobi04 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20 mesaj) Mobil (9 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş

|
    |
  • bütün konuların olması , iyi sınayıcı sınav yapılması çalışan-çalışmayanı daha iyi ayırır

durumu olmayanları gerçekten saymıyorum

fakat bu arkadaş bgyye girip şunu paylaşıyorsa gayet de imkanı var demek bunun ağlamaya hakkı yok

he internetten anlamıyorum diyorsanız ileride size allah kolay versin dünya kayıyor internete

türev integralin neden bu kadar abartıldığını GERÇEKTEN anlamıyorum kazanımlar zaten kırpılacağı kadar kırpılmış adamın öğreneceği üç beş tane formül ve ezber var bitti mis gibi 10 net. mağdur edebiyatı yapmak için herrrr fırsatı değerlendiriyorlar matematikte bi konuya ağlayacaksak pkob’a ağlayabiliriz

Ayrıca öğrenci tayfası mağdur edebiyatı sever.
    "Bakın biz nelerle uğraşıyoruz." Demek ister her fırsatta. Twitter'da atılan tweetlerde bunu görebilirsiniz. Herkes fav peşinde, kimsenin umurunda değil esasında konuların kalkmamış olması.

Birde Türev-İntegral kadar abartılan başka bir konu daha var mı bilmiyorum. Kavranması daha zor trilyon tane konu var.
  • bütün bgylerde varım şurada yokum awk olsam çocuğu s*kerdim

• mbayediagne10 kullanıcısına yanıt
    Neden böyle düşünüyorsun hocam
  • bittimkalmadım kullanıcısına yanıt

bütün konuların olması , iyi sınayıcı sınav yapılması çalışan-çalışmayanı daha iyi ayırır

durumu olmayanları gerçekten saymıyorum

fakat bu arkadaş bgyye girip şunu paylaşıyorsa gayet de imkanı var demek bunun ağlamaya hakkı yok

he internetten anlamıyorum diyorsanız ileride size allah kolay versin dünya kayıyor internete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbayediagne10 -- 2 Aralık 2020; 18:48:24 >
    Adamlar 11. Sınıfta tork denge entalpi duyu organları görüp bitirdiler belki trigonometri bile tam olarak işlemediler. Böyle asalakları sırf konuşmak için konuşanları saymayarak gerçekten çok etkilenicek gerçek öğrenciler yok değil bence göz ardı da edilemez.
  • Kendisine göre mantıklı geliyor olabilir ama ayt'nin sadece 11in ilk dönem olması facia bile olabilir. Ayrıca youtube üzerinden kat kat daha verimli çalışabilir
  • Eğer 11in ilk dönemiyse biz 11lerde girsek sınava 2 senelik öğrenciyi tek yılda yerleştirip geçsinler
  • Bugün bakan 11 in 2.döneminden itibaren soru çıkmayacak dese bunlr yine ağlardı

yine söylüyorum durumu olmayanları saymıyorum* (ki kaç kişi etkileniyor vs. biz bilemeyiz bakanlığın bileceği iş artık)

sanki virüs 3 ay önce hayatımıza bulaşmış gibi bir hava var. 2 dönem geçirdiler kardeşim bomboş mu geçti ? Sen dersi beğenmeyip katılmadıysan o konular işlenmemiş olmuyor ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbayediagne10 -- 2 Aralık 2020; 18:59:52 >
  • Daha sınava 6.5 ay varken konular hafiflerse herkes evde fazladan fazlaya çalışacak...
    Konular kalksa ve şimdi başlansa Mart ayında tüm konular bitmiş olur. 3 ay da deneme çözüldüğünü düşün...
    Bu yığılmanın önüne nasıl geçilebilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Paradoks gibi kimin yerine koysam kendimi o haklı oluyor
  • Ayrıca öğrenci tayfası mağdur edebiyatı sever.
    "Bakın biz nelerle uğraşıyoruz." Demek ister her fırsatta. Twitter'da atılan tweetlerde bunu görebilirsiniz. Herkes fav peşinde, kimsenin umurunda değil esasında konuların kalkmamış olması.

Birde Türev-İntegral kadar abartılan başka bir konu daha var mı bilmiyorum. Kavranması daha zor trilyon tane konu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obivankenobi04 -- 2 Aralık 2020; 19:2:50 >
  • Bence herkes adına en doğrusu bu.
  • obivankenobi04 o kullanıcısına yanıt

türev integralin neden bu kadar abartıldığını GERÇEKTEN anlamıyorum kazanımlar zaten kırpılacağı kadar kırpılmış adamın öğreneceği üç beş tane formül ve ezber var bitti mis gibi 10 net. mağdur edebiyatı yapmak için herrrr fırsatı değerlendiriyorlar matematikte bi konuya ağlayacaksak pkob’a ağlayabiliriz

• kafayı yemişiz biz kullanıcısına yanıt
    Sadece lti değil ki adamların görmediği konular 10.5. sınıftan mezunlar

e kardeşim 2 aydır hibritle mibritle okula gitmedi mi bunlar vampir köylü oynamaya mı gittiler

• quote:

Orijinalden alıntı: kafayı yemişiz biz

hocam bu arada hazır lafı açılmışken ben pkobun buradan ta an*sını

Kanka 03 lü biri tyt den 100 yapsan mezuna kalmazdın dedi geçen ay adama ana avrat küfür ettim perma banlandım giremiyom xd yükselişte bile vardım 2017 den beri
  • Gereksiz yere duyar kasmış arkadaş. Tüm konuların olması daha iyi çünkü çalışanla çalışmayan daha da belli olacak(insanlar 2020 senesinde ne olduğunu hakikaten çok hızlı unutmuş). Bu arkadaşlar öğrenci olduklarını hatırlamalı acilen. Sınav sisteminin içi boşaltıla boşaltıla bir hal olduk artık, utanmaz adamlar bir de 12.sınıf da olmasın diyor. Zaten böyle ağlayacak arkadaşların sınavda iyi bir şey yapması da çok olası değil.

Acaba bundan sonra gelecek nesil ne isteyecek? "Ayt kaldırılsın" falan mı Ne düşünüyorsunuz? 

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.