Şimdi Ara

Ne Biçim Taraftarsınız Siz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha şimdiden yenilgiyi kabul edenler, fark yiyeceğini düşünenler var sizden iyi gün taraftarı bile olmaz. İşin kötü tarafı kaybetmek veya kazanmak değil vazgeçmek, daha şimdiden vazgeçenler akşam eğer kazanırsak gelip burda sevinmesin. Maç sonu burdayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kendi sahamızda defans ve orta saha yakın oynayacak defans yapacak kaptığımız toplarla kontra yapmalıyız ilk yarı
    ikinci yarı topu dortmunda verip tüm saha pres yapıp pas kanallarını kesip gol bulursak kazanırız

• Yav he he...
  • top falan oynamıyoruz ne diyeyim fark atarız mı diyeyim? veysel-selçuk-burak gibi üçüncü ligde bile ilk 11'e giremeyecek adamlar bizim bankomuz.

dortmund, aubameyang reus mhkitaryan ilkay immobile gibi adamlarla oynuyor.

umudumuz yok değil ama buraya gelip hayalcilik yapamam.
  • Taraftar mı sahaya çıkıp oynayacak ki böyle bir eleştiride bulunmuşsunuz.Oyuncular için deseniz haklısınız ama televizyon başındaki taraftarın düşüncesinin takıma olumlu/olumsuz bir katkısının olacağını sanmıyorum.Oyuncuların inanması önemli,taraftarın ne düşündüğü değil.
  • arsenal ve letonya maçlarıyla ligimizin ve takımlarımızın kalitesizliği bir tokat gibi hepimizin yüzüne çarptı. stsl karma takımı olsa yine aynı duygu olurdu bende.
  • bu taraftar madridi eleyebilecegimizi düşünen,inanan taraftardır. Şimdi tam tersi düşünülüyorsa sorun gerçekten taraftar mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

bu taraftar madridi eleyebilecegimizi düşünen,inanan taraftardır. Şimdi tam tersi düşünülüyorsa sorun gerçekten taraftar mıdır?

kim inandi ona?

ben realistim, umudum yok degil var sonucta yeni bir derbi kazandik moraller yuksek ama umut etmek ayri sey kendimizi kandirmak ayri sey.

10 kisi kalmis fenerbahce'yi bile sneijderin iki muhtesem golu olmasa yenemeyecektik, dortmund'a fark mi atariz diyelim?

bir wellbeck bir emenike bile tek basina bizi darma duman ederken, reus immobile aubemeyang'a top gostermeyiz mi diyelim?

macin favorisi dortmund ama akilli oynarsak belki beraberlik koparabiliriz.

• Yoo dortmund'dan fark yemeyiz çünkü beceriksiz forvetleri var. Defanslarinda ligte olduğu gibi saçma sapan bireysel hatalar yapabilirseler belki gol atabiliriz :d . Geçiniz efenim saçma duygusalliklari.

• Takımım kazandığında yada kaybettiğinde sevinmek için senden mi izin alacağım?
  • Ortalarda mal mal 'biz bu dortmund u yeneriz' diye dola?maktan iyidir. Hayalci olmayyn, mantykly dü?ünün. Takymynyzy sevin ama abartmayyn.
    Futbol adyna biz yüzde yüzümüzle hatasyz, dortmundsa kendi ?ampiyonlar ligi standartynyn altynda -ligdeki durumuna yakyn- oynarsa bu maçy alyryz.
  • Beamer kullanıcısına yanıt
    dostum sanırım yanlış anladın seninle aynı şeyleri düşünüyorum aslında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taraftarlık nasıl olur dün roma taraftarları gösterdi. 5-0dan sonra hala mars söylüyordu italyanlar. bizde olsa sadece küfür olurdu
  • Biz vazgeçsek ne olur. Sanki forumdan 11 çıkartacaz.

• biz top falan oynamıyoruz
    maalesef maçın favorisi Dortmund

• Fark yemezsek iyidir.(Evet,taraftar değilim ben)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

bu taraftar madridi eleyebilecegimizi düşünen,inanan taraftardır. Şimdi tam tersi düşünülüyorsa sorun gerçekten taraftar mıdır?

Evet, her FM oynayan futbol bilgini kesilirse her sene TD istifa diye bağırıyorsa sorun taraftardır, taraftarın içindeki böceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigiter Blaszczykowski

Takımım kazandığında yada kaybettiğinde sevinmek için senden mi izin alacağım?

Takımına sahip çıkana kadar, evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Daha şimdiden yenilgiyi kabul edenler, fark yiyeceğini düşünenler var sizden iyi gün taraftarı bile olmaz. İşin kötü tarafı kaybetmek veya kazanmak değil vazgeçmek, daha şimdiden vazgeçenler akşam eğer kazanırsak gelip burda sevinmesin. Maç sonu burdayım.

Akıl var mantık var al maçın 15 dksi 0-2 oldu bile. Prandelliyle bu iş olmazzzz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.