Şimdi Ara

Ne biçim insanlar var.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün her zamanki gibi bir arkadaşımla bisiklet sürüyorduk. İzmirde oturanlar bilir o sahil yolundan sağa girince güzelyalı tarafından asansöre doğru gidiyoruz. Bir anda en az 4-5 tane köpek havlayarak bize doğru koşmaya başladı,ben hemen pedala abandım hızlı hızlı geçeyim nasıl olsa bırakırlar peşimizi diye, ama bir tane köpek baya hızlıydı ve önüme atladı bende hemen fren yaptım.Freni ani yapınca arkadaki arkadaşım bana çarptı ordan ikimizde bisikletlerin kontrolünü kaybedip park halindeki arabaya sürterek durduk. Durunca köpekler susup dağıldı arkadaşın kolunda kanama vardı biraz bende bacağımı sürttürdüm hafif kanıyordu bisikletin direksiyonu falan ters dönmüştü vs. Neyseki önemli bir şeyimiz yoktu. Bu arada karşıda kafede oturan orta yaşlı bir kadın koşa koşa bize doğru geldi biz zannettik ki yardım edicek bir geldi delirmiş gibi arabaa arabaa diye bağırıyor meğersen araba onlarınmış. Öyle deyince arabaya bir baktım cidden arka tamponda sadece 2 tane ufacık çizik var yakından dikkatlice bakmak lazım görünmesi için. Ama kadın adeta deliye döndü trafikte giden araç olsa biz belkide altında kalıcaz ölümden dönmüşüz kadın bir de dönüp bir şeyiniz varmı demedi. Kocamı çağırıcam bekleyin dedi. Kocası geldi neyseki normal insan gençler bir şeyiniz varmı dedi yok abi dedik. Şöyle bir arabaya baktı iyi bari size bir şey olmamış,Tamam hadi gidin yolunuza dikkatli sürün dedi bizde gittik. Kadın hala araba diye ağlayıp bizden para koparma derdindeydi muhtemelen kocasıylada kavga etmiştir. Gerçekten yazık kimse kimsenin umrunda değil arkadaşlar kocasıda o tip bi insan olsa akşam akşam resmen soyacaklardı bizi o halimizle. Gelse kocası gibi dese gençler varmı bir şeyiniz ucuz kurtuldunuz falan arabaya bakıp cebimdeki son parayı ben verirdim zaten. Ama öyle bi tavır görünce hem şok hemde sinir oldum. Siz ne düşünüyorsunuz,ben mi abartıyorum acaba?

• boyle insanlara karsi cukume sniper durbunu takarak gozlerine isiyorum sende yap.
  • Ustteki paragrafta Zebani/zindan kelimesi bulunamamistir

MALWAREBYTES® ANTI-Zebani™ V2.3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.