Şimdi Ara

Ne Alırsan 1 Lira ( PSU - Kasa - Mouse - Klavye) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
10
Favori
14.781
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yuusuuf

quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

beyler yukarıdaki caddede dükkanın biri kapıyı açık unutmuş koşuuunnn...

Kardeşim bu çok iyiydi ya ,durumu özetledin :)

Keşke ancak TV' den seyredebildiğimiz "Kara Cuma" indirimletinin aynısı bu memlekette de olsaydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonuçta gönderilmeyeceği için uğraşmaya değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Sonuçta gönderilmeyeceği için uğraşmaya değmez

Göndermezlerse de canları sağolsun akşam akşam eğlendiğimiz yanımıza kar kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Sadece merak ediyorum, %90 ihtimal hatalı olma ihtimali olan ve alınan ürünleri göndermeyecekleri %90 bir siteye kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi nasıl girebiliyorsunuz? Ben beceremiyorum bir türlü de.

Hep kapıda ödeme siparişi verdim, kart bilgisi gerekmediği gibi sadece 2 lira fatk alıyorlar

Hmm, ilginçmiş. :)
    Gerçe kliksa'dan 2,54 TL'ye "GIGASET A400 DUO DECT TELEFON" almışlığım var. Olur mu olur yani. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gungorm

quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Sonuçta gönderilmeyeceği için uğraşmaya değmez

Göndermezlerse de canları sağolsun akşam akşam eğlendiğimiz yanımıza kar kalır

Sıcak Fısat ruhu budur işte

• adres bilgilerini girerken ülke şehir seçimi pasif oluyo bnde :)
    sonra normalden adres girincede onayladığımda ltfen ülke şehir girin diyo :)))
  • grupanya paraları iade etti sanırım en son
  • quote:

quote:

quote:

Sadece merak ediyorum, %90 ihtimal hatalı olma ihtimali olan ve alınan ürünleri göndermeyecekleri %90 bir siteye kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi nasıl girebiliyorsunuz? Ben beceremiyorum bir türlü de.

Hep kapıda ödeme siparişi verdim, kart bilgisi gerekmediği gibi sadece 2 lira fatk alıyorlar

Gerçe kliksa'dan 2,54 TL'ye "GIGASET A400 DUO DECT TELEFON" almışlığım var. Olur mu olur yani. :)

2012 Ramazan Bereketi mi?
    Olaydan ben de 4 kalem sipariş geçmiştim.
    Ama işin ilginç yanı tüm gün o fiyat hatası olduğu ve bunu farkeden sıcak fırsatçı olduğu halde son yarım saat kale hayırsever bir forumdaşın konu açmasıyla millet alabilmişti.

• quote:

quote:

quote:

bahsettiğin kliksa 130 küsürlük indirim yapmıştı farkında olmadan :) ve karşılayacak bütçesi de var, admbilişim bildiğin merdivenaltı bilgisayarcısı gibi, 1 lirayane gönderebilir tartışılır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 1 Aralık 2013; 23:24:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bycankaya

adres bilgilerini girerken ülke şehir seçimi pasif oluyo bnde :)
    sonra normalden adres girincede onayladığımda ltfen ülke şehir girin diyo :)))

Aynısı Safaride oldu ben de
    Mutlaka Chrome kullanın

• dhequel kullanıcısına yanıt
    hangi site bu
  • bi ara açılır gibi oldu bende sonra gitti yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

quote:

quote:

bahsettiğin kliksa 130 küsürlük indirim yapmıştı farkında olmadan :) ve karşılayacak bütçesi de var, admbilişim bildiğin merdivenaltı bilgisayarcısı gibi, 1 lirayane gönderebilir tartışılır :)

2 gb usb bellek gönderir belki.

• _Pulse_ kullanıcısına yanıt
    chrome kullnıyorm zaten
  • konu açıldığından beri 5 farklı tarayıcıdan deniyorum ama bi türlü siteyi açamadım.
  • bence çöp mallar değmez

• kargo parası nasıl hesaplanıyorrr
  • bidaha baktım da siteye, hadron, platoon frisby vs şeklinde dandik markalar. gönderilme ihtimali var gibi geldi bi anda

şimdi madem fantazi peşindeyiz,

bunu alıphttp://www.n11.com/frisby-fhp-700-mikrofonlu-kulaklik-P13903307

bunu referans gösteriphttp://www.admbilisim.com/urun/frisby-fhp-700-mikrofonlu-kulaklik_380.aspx?CatId=111

17*11 tl de çek kazanabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 1 Aralık 2013; 23:36:34 >

• Yağmacilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesajım dursun
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.