Şimdi Ara

NDS Sezon 3 Ranked Günlüğü || EUW || (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
10
Favori
14.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Gayet güzel oynuyorsun kardeş fakat bu tarzın ile en fazla gold 3 e çıkabilirsin söyleyeyim. Yani iyi oyuncusun ama tarzını değiştirmen gerekebilir bir süre sonra

Teşekkürler, bende ortalamanın üstünde oynadığı düşünüyorum , iyi diyelim, bana oyun tarzım hakkında yorum yaparsan sevinirim Her türlü yorum, görüş, eleştiriye açığım

@h3lldi3 Ignite early killerin vazgeçilmezi, onun yerine ne alacaksın ki? Clairvoyange olur önce aydınlatıp sonra snipe'larsın

Yani tabi daha nasıl oynadığını bilmiyorum fakat takımına, rakip takıma ve buildine bakarak genel bakamıyorsun olaya. veya karşı AD kastıysa armor gidiyorsun, fakat senin armor bitmeden rakip aplar çok fena kasıyor sen hala armoru bitiriyorsun

• 9. Maç

Yine arkadaşımla premade girdik. Genel olarak lane eşitlik içinde geçerken volibear ve akalide hiç teamplay yoktu. Karşı xin gayet iyi oynadı, hak etti o adam adına sevindim.

NDS Sezon 3 Ranked Günlüğü || EUW ||

https://store.donanimhaber.com/fa/ab/ff/faabfffdf0a25bb270183091a8cc4556.jpg

10. Maç

Baktık bot lane kurtuluş değil mid/jungle girdik benim bot lane'i arkadaşımın top'u kamplaması üzerine kolay win geldi. SS'de sıkıntı oldu yarısı kayboldu merak edenler lolkingten bakabilir. Karşımda zed vardı farmı benden 40-50 yüksek olması lazım.

https://store.donanimhaber.com/03/f8/59/03f8593da5edd0394d80fb087f4fb759.jpg

-20+20=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 15 Şubat 2013; 18:21:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başarılarınızın devamını dilerim aslında ilk mesaja edit yapsanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

Başarılarınızın devamını dilerim aslında ilk mesaja edit yapsanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum

Teşekkür ederim.

Sürekli ilk mesaja eklemek ilk mesajı çok uzun yapacaktır, böyle zamana göre değişimler daha iyi görünecek kanaatindeyim

Birde bazı barzolar ilk mesajı alıntılayabilir düşünsene 50 maç var adam onu alıntılıyor, konu ölür yemin ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

Başarılarınızın devamını dilerim aslında ilk mesaja edit yapsanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum

Teşekkür ederim.

Sürekli ilk mesaja eklemek ilk mesajı çok uzun yapacaktır, böyle zamana göre değişimler daha iyi görünecek kanaatindeyim

Birde bazı barzolar ilk mesajı alıntılayabilir düşünsene 50 maç var adam onu alıntılıyor, konu ölür yemin ediyorum

Alıntı yapana söverik

• Taşınmışsın gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

Taşınmışsın gibi geldi bana.

Anlamadım?

• bu mesaji ingilizce klavyeden yaziyorum o yuzden yazim hatalarini hos gorun lutfen

11. Mac

Yine arkadasimla premade girmeye devam ediyoruz, genel olarak oyundaki herkes iyi oynadi denilebilir zaten iki takiminda kill/death/assist sayilari ayni Butun dragonlar bizdeydi gold yonunden iyiydik ve 2 defa fazla kayip vermeden aldigimiz fightlar sayesinde guzel pushladik kazandik. Uzerime atlayan, ucan, arkamda beliren 3 tane karakter vardi Renekton-Shaco-Katarina benim icin oldukca zor bir macti. Zevkli oyundu.

https://store.donanimhaber.com/66/af/61/66af610d8dff451b5f57f6f1a4a4a5ea.jpg

12. Mac

Pick ekraninda taric: "beni counterlarlar sizin icin support picklicem siz ap carry picklersiniz degisiriz" vs dedi sonra trade'i yapmadi gerci tradei yapsaydi pek bir sey degismeyecekmis olaf 1 levelda warwick'e olup 'omg jungler noob' yazdi sonra iyice poka sardi oyun zaten. Easy Lose. NEYSEKI 6 LP GITTI...

https://store.donanimhaber.com/ff/2e/54/ff2e546e88b551ec36543b641afbeae9.jpg

13. Mac

Yine dedik boyle olmuyor benim mid gitmem lazim diye, yine gank atmak icin Twisted Fate aldim. Basarilida oldum. Pek iyi bir tf oyuncusu degilim bazen kartlarda sikinti yasiyorum kamilligimden cok fazla oldum, creep kacirdim vs ama twisted cok guclu oyun kazanmakta sikinti cekenlere oneriyorum. Ne kolay ne zor Win.

Ayrica Vi'nin ulti range'i nedir oyle en kisa zamanda kisalmasi gerekiyor.

https://store.donanimhaber.com/64/3a/56/643a56dc2a548b23b0a3798373659ade.jpg

14. Mac

Yine twisted fate yine kendi kamilligimden olmem vs anlatilacak pek bir sey yok, sadece... +4 LP NEDIR RIOT DALGAMI GECIYORSUN?

https://store.donanimhaber.com/e4/c5/14/e4c5142ed89cf4346d8dfbeaaaa3ec58.jpg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• -6 düşerken neyse ki +4 gelirken omg riot
  • ayni ligte uzun sure kalinc lp dusuyormus bana da oyle oldu,bo ya kalmana fazla kalmamis hayirli olsun bakalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

ayni ligte uzun sure kalinc lp dusuyormus bana da oyle oldu,bo ya kalmana fazla kalmamis hayirli olsun bakalim.

Yapma beee gerçi arkadaşım silver 2 birazı ondanda kaynaklıyor olabilir

@canberk88 ilk sevinmiştim "çok az gitti zaaaa xD" diye sonra sıkıntı oldu

• Ranked günlükleri takiplerim devam ediyor,sıra sana geldi haco
  • 15. Maç

Pick ekranında mid gitmek istediğimi belirttiğim halde Lux ısrarla mid dedi banada jungle kaldı. Supportumuz lee ile güzel sup'luk yaptığını vs yazdı (bende daha önce lee sup oynamıştım 5-6 kez ) dedik tamam. Vladimir sadece pick ekranında "top" yazdı onun dışında 1 kelime bile konuşmadı %100 başarılı 2 tane gank'i minion sevdasına çöpe attı vs. Karşı taraf için kolay maçtı. 5 LP

https://store.donanimhaber.com/8d/e4/32/8de43238b9f02de267c15f6d614cf008.jpg

16. Maç

Bu sefer dedim mid gitmezsem yakarım burayı pickledim cho'mu baktım keyfime Diana bir daha cho görmek istemez herhalde bütün deathlerim kulelerin hepsini benim tanklamam yüzünden oldu Kolay maçtı. 6 LP geldi.

https://store.donanimhaber.com/a8/b2/c0/a8b2c0708ee6e08db4e7095c3d150ef1.jpg

14 Temmuz Edit: 16. Maç silinmiş tekrar upload.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 14 Temmuz 2013; 12:43:48 >

• Bi 100 puan olamadın
  • Gold olda sevinelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vez IX -- 21 Şubat 2013; 17:18:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PikacuTR

Takip Gold olda sevinelim

Daha önce de takip mesajın vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yudmud

quote:

Diğer takip başka rehber içindi buraya atmışım neyse editlerim

• quote:

quote:

quote:

Takip iyidir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Takip iyidir

Maksat zaman geçsin

• Bende S1 dim 2ye düşmüştüm şimdi S1 çıktım tekrar.Fazla oynamıyorum oynasam gold olmuştum heralde sanada başarılar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.