Şimdi Ara

NDS Sezon 3 Ranked Günlüğü || EUW || (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
10
Favori
14.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NeonTiger

quote:

Orijinalden alıntı: RebornTengu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RebornTengu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

takip..
    bu arada rank maçlarından en çok verim aldığın lane ve champ ?

Mid/Chogath 8win/1lose şuan

@xdragonero oyundan ekle, her zaman giremiyorum oyuna ama denk gelirsek olabilir.

başarılar şu aralar giremiyorum önceki çarda perma girdi neden diye sorma son zamanlarda ranklarda acemilere çok küfür edip hakaret etmişim paso reportlamışlar haklılar aslında ama kendimi tutamadım işte TR de takılıyorum bazen burda küfür edince karşılık küfür olarak geri geliyor report falan demiyorlar en azından içim rahat

Bende trde smurf oynuyorum senin gibi seviyesizler küfür ettiğinde ingore basıp oyun sonunda uzun açıklamalı bir report gönderiyorum.Tabi yararı oluyor mu diye sorarsan bilmiyorum.

Adama diyorum ki arkadaşım geri gel yeni oyuncusun sadece geri gel biraz dinle diyorum '' Sanane gerizekalı'' gibi cümleler ediyor kendimi tutamıyorum tabi ( başta onlar hakaret ediyor ) tabi ben seviyesizimde karşımdaki insan olunca bende insan oluyorum inan bana kimseyi tanımadığım halde yalakalık falan yapmadığım halde 100-200 civarı oyunda tanıştığım insanlar var ama bazen aptal aptal insanlar gelip beni uyuz ediyor (Şu reklamlardan sonra özellikle) bende kendimi tutamıyorum tek zafım bu kötü sözleri oyun içinde dile getirmem ama haklıyım durduk yere kimseye kötü birşey demem forumda da kısa süreliğine olsada yorumlarımı bilen bilir bilmeden de yorum yapmaya gerek yok başta bende öyledim ama aklım başıma geldi artık oyundan küfür yazmıyorum tabiki sinirlenince biraz hakaret ettiğim oluyor oda '' aklınımı yedin sen'' gibi sözler

Bak en iyisini yapmaya başlamışşın değmez abi bak bugün kaç defeat aldım,odanın içinde sövdüm chate dökmedim.Sabah oyun oynadım adam "acil işim çıktı ben afk" dedi buna sövsen ne fayda...

Hocam adam supp olcam dedi taric al dediler tamam aldı rengar oynuyorum benim oynayış tarzım tamamen early üzerine kuruludur yani early aldım aldım yoksa bitti Supp a diyorum ki ward koy bekle neyse bekledi gittim ashe yi harras' ladım ( çok zorlandım ) risk aldım sırf first blood için ashe girdim çalıdan heal basıp flas attı kuleye o sırada taric takip ediyordu tabiki ben de firs için kule dibi attım flas vurdum Q yaktım adamı o ara baktım tariç gidip adama skill atmasınmı 10 canlı adamı aldı bende kuleye öldüm naptın sen diyorum bana ''sus be gerizekalı oyunu bilmiyor''yazmasınmı çıldırıyorum ya ne diyeyim en iyisi Team oynucaksın ya vallahi forumda falan team varsa nerde olursa olsun yeni hesap açıp geleyim özledim oyunu

Haklısın ama flame yapmak işe yaramıyor bas ingore geç,asla muhatap olma kendini bilmez kişiliksizlerle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanerdogus21

chogatha çanak çıkacagınıa ilk rod of ages cıksan daha ıyı olur

Rod of Ages güzel item fakat sadece karşıma Gragas, Kassadin gibi rakipler gelince alıyorum artık. Health için Rylai al böylece düz vuruşların dahil (frozen mallet almış gibi) tüm skillerin slow atmış oluyor (Q'da zaten slow varda hızlı rakipleri W ile yavaşlatınca Q daha iyi tutturuluyor ) onun dışında athene almamın sebebi hem cho'nun earlyde hayvani mana problemi var, pasifi kurtarmıyor bu mana problemini, hemde cooldownları çok uzun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. Maç

Bizim takımın 2. pickiydim karşı first pick insta-lock twisted fate aldı kendi kendime dedim bu her yere gank atacak hızlı bir karakter alayım diye Kassadin'i aldım başta her şey iyiydi yine kendi hatamdan first blood verdim sonra twisted fate 6 oldu dikkat edin dememe rağmen hayvan gibi gank atıyordu ilk counter-gank denedim onun gittiği lane'e bende gittim baktım orda bile focus odağı benim o zaman sen git kardeş dedim ben senin kulelerini almazsam bu gank atıyor ben midden kule alıyorum midde inhibitor kulesinin yarı canını bıraktım sonra düzgün fightlar başladı draven kendini çok iyi koruyordu fightları birer birer alıyorduk dragonlar bizdeydi kazandık işte. Bu kolay değildi.

NDS Sezon 3 Ranked Günlüğü || EUW ||

https://store.donanimhaber.com/e2/6b/e7/e26be719ce2cb0fdc62342b5c7ebe175.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 9 Şubat 2013; 17:47:04 >
  • quote:

4. Maç

Bizim takımın 2. pickiydim karşı first pick insta-lock twisted fate aldı kendi kendime dedim bu her yere gank atacak hızlı bir karakter alayım diye Kassadin'i aldım başta her şey iyiydi yine kendi hatamdan first blood verdim sonra twisted fate 6 oldu dikkat edin dememe rağmen hayvan gibi gank atıyordu ilk counter-gank denedim onun gittiği lane'e bende gittim baktım orda bile focus odağı benim o zaman sen git kardeş dedim ben senin kulelerini almazsam bu gank atıyor ben midden kule alıyorum midde inhibitor kulesinin yarı canını bıraktım sonra düzgün fightlar başladı draven kendini çok iyi koruyordu fightları birer birer alıyorduk dragonlar bizdeydi kazandık işte. Bu kolay değildi.

harbiden zevkli maçmış 2 takımda heroları ve mevkileri iyi oynamış ama senden daha çok şeyler beklerdim
  • quote:

4. Maç

''o zaman sen git kardeş dedim ben senin kulelerini almazsam'' İyiymiş hocam takipteyiz
  • 5. Maç

Oyun normal normal başladı hatta ilk 3-4 kill bizdeydi 4-0 giderken ne olduysa beyinlerini kaybettiler ilk elise sürekli ölmeye başladı, sonra mundo bizim jungle'da ward olduğunu bildiği yerlerde (%99 biliyor olmalı warda atak bile yaptı) 200 canla gezmeye başladı lux midden onun sayesinde feedlendi ezreal iyi oynuyordu (bu adam yükselmeli) ama alistar sürekli tüm takıma flame yapıyordu ama 5 kişi arasına atlayıp ulti açamadan ölüyordu vs fightlarda 3k can 100küsür magic resist olmasına rağmen evelynn, rumble (skor op), lux dehşet damage yapıyordu. Kaybettik Cho 8/2 ile %80 win rate'e düştü

Chat fazla küfür doluydu (ez'in haklı küfürleri) o yüzden komple kapattım.

https://store.donanimhaber.com/d4/cf/ed/d4cfed87e5c7b7557d9f35eca956982b.jpg
  • 6. Maç

Maça çok şanssız başladım dakika 1.10 gibi oyun dondu sonra pc dondu oyunu tekrar açana kadar akali 9 level olmuştu karşımda kayle mid'i benim yerime tutmuştu neyseki bu sefer takım iyiydi ben geldikten 1-1.30 dakika sonra first blood aldık sonra midde 4 levelken akali ulti + flash + ulti ile teeee çok uzaktan uça uça gelip beni öldürdü bende sinirlendim adama "disconnette saygı göster" vs yazdım gülmeye başladı "free-win hahaha" vs yazdı sonra bizim takım diamond 1 miş gibi benim yeteri düzeyde exp+gold'a ulaşmamı bekledi sakince def yaparak. Dedim "ben hazırım" bir başladık fight yapmaya dehşetiz zaten karşıda 2 team-fight useless champ vardı (akali, nida) verdiğim shieldlar sayesinde kazandık biraz support gibi kaldım bu oyun kendimi hiç ap carry hissetmedim Bu oyun benim için zor oldu (ter aktı ter 1-9 level arası ölmemek için) ama takım için kolaydı WP team

https://store.donanimhaber.com/52/f0/4f/52f04f5141b4b6771822820048c53537.jpg

5 Mayıs Edit: imageshack kafayı yemiş, link ölmüş yeniden uploadladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 5 Mayıs 2013; 14:11:26 >
  • quote:

6. Maç

Maça çok şanssız başladım dakika 1.10 gibi oyun dondu sonra pc dondu oyunu tekrar açana kadar akali 9 level olmuştu karşımda kayle mid'i benim yerime tutmuştu neyseki bu sefer takım iyiydi ben geldikten 1-1.30 dakika sonra first blood aldık sonra midde 4 levelken akali ulti + flash + ulti ile teeee çok uzaktan uça uça gelip beni öldürdü bende sinirlendim adama "disconnette saygı göster" vs yazdım gülmeye başladı "free-win hahaha" vs yazdı sonra bizim takım diamond 1 miş gibi benim yeteri düzeyde exp+gold'a ulaşmamı bekledi sakince def yaparak. Dedim "ben hazırım" bir başladık fight yapmaya dehşetiz zaten karşıda 2 team-fight useless champ vardı (akali, nida) verdiğim shieldlar sayesinde kazandık biraz support gibi kaldım bu oyun kendimi hiç ap carry hissetmedim Bu oyun benim için zor oldu (ter aktı ter 1-9 level arası ölmemek için) ama takım için kolaydı WP team

https://store.donanimhaber.com/5a/10/f8/5a10f8b0b75e4366adc0628d90dc2cb0.jpg

PM bak
  • quote:

6. Maç

Get Carried
  • best of 5 için takipteyiz
  • Güzel günlük takipteyim
  • Takip mesajı konsun.Güzel maçlar dönüyor
  • updullah güzele benziyor takip
  • 7. Maç

Traktör ile premade girdik karşı first pick sivir pickledi bende ona karşı Draven aldım. Hem biz aşırı agresif oynadık hemde onlar aşırı agresif oynadığı için iki tarafında farm'ı düşük. Middeki khazix earlyde iki kez double kill aldı xinzhaoyla beraber ve yine xinzhao'yla aynı anda bot'a attığı gankler (3-4 kez geldiler) oyunun kaderini çizdi, zaten kimse kule mule dinlemedi dive üstüne dive Kha çok fena snowball karakteri burdan tekrar bunu anlıyoruz Yine WP team oldu her zaman böyle takımlar gelse 1 haftada challenger olunur Kolaydı.
    Oyunun bitmesine 1-2 dakika kala benim bilgisayarım gene dondu çabuk bittiği için neyseki leave saymadı arkadaşıma dedim SS al, oda almış.

https://store.donanimhaber.com/ce/97/19/ce9719f835256e29b3402c69c35368b5.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 12 Şubat 2013; 17:27:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8. Maç

Oyuna takım olarak süper başladık ben 4-0-4 giderken ve fizz hayvani damage vururken herkes ayrı bir havada oynamaya başladı ben tanklarken ölüyordum bunlar geri kaçıyorlardı veya fighta girilmeyecek yerde fight başlatıp hepsi ölüyordu. Nidalee karşımda aşırı ezildi, 3-4 levelde 4 kere düz vuruşta öldürdüm , ama bizim takımda herkes nidaleenin mızraklarına kafa atma eğilimli olduğundan, her yer wardlı hala kafa attılar, karşı taraf iyi oynadı kazandı. Zor maçtı. Bu maçtan öğrenilen "Kimse çok kill aldım diye kendini rambo zannetmesin" (burda lafım Fizz'e)
    Birde herkesde fight'ı bırakıp az canı olan adamı kovalama merakı var bundan kurtulmazlarsa bu takımdaki takımdakilerin hepsi silver'a kazık çakacak

https://store.donanimhaber.com/57/de/ad/57dead2587b8371748c45c5ba8c6a85c.jpg
  • Gayet güzel oynuyorsun kardeş fakat bu tarzın ile en fazla gold 3 e çıkabilirsin söyleyeyim. Yani iyi oyuncusun ama tarzını değiştirmen gerekebilir bir süre sonra
  • Takip

• quote:

6. Maç

karşısı baya kötüymüş 13 level olanlar var :( iyi win almışsınız lux ta ignite sence iyi mi ben genelde ignite kullanmıyorum lux ta
  • Takipteyim kardeşim çok güzel konu .D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Gayet güzel oynuyorsun kardeş fakat bu tarzın ile en fazla gold 3 e çıkabilirsin söyleyeyim. Yani iyi oyuncusun ama tarzını değiştirmen gerekebilir bir süre sonra

Teşekkürler, bende ortalamanın üstünde oynadığı düşünüyorum , iyi diyelim, bana oyun tarzım hakkında yorum yaparsan sevinirim Her türlü yorum, görüş, eleştiriye açığım

@h3lldi3 Ignite early killerin vazgeçilmezi, onun yerine ne alacaksın ki? Clairvoyange olur önce aydınlatıp sonra snipe'larsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 13 Şubat 2013; 18:56:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.