Şimdi Ara

NBA Transfer Haberleri - Offseason 2013

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.887
Cevap
12
Favori
162.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar @fuatturkrap'in de önerisiyle Off-Season için ayrı bir konu açıyorum.Vatana millete hayırlı olsun
    dedikten sonra,çok merak edilen bir konuyla başlayalım:

Gilbert Arenas,opt out yaptı.1 Temmuz'da serbest kalıyor.

http://www.cbc.ca/sports/basketball/story/2008/06/09/nba-wizards-arenas.html?ref=rss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 8 Temmuz 2013; 15:52:00 >

• ilk mesaj benden olsun

Bulls çok riskli bi karar vermiş diğer konuda Sergen'in de söylediği gibi. anlamıyorum boşta o kadar tecrübeli coach varken hiç Head Coach'luk tecrübesi bulunmayan Del Negro'yu takımın başına getirmenin ne anlamı var
    umarım başarılı olur belki yeni bi soluk getirir NBA'e bunlar kesin şeyler değil ama Bulls yönetimi artık ayaklarını daha sağlam basmalı yere,10 yıldır final yüzü görmüyoruz

Arenas serbest kalmış,Serhat ister misin Portland'a gelip sizin takımın içine etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

Arenas serbest kalmış,Serhat ister misin Portland'a gelip sizin takımın içine etsin

Bulls'a gelsin

Süper olurdu gelmesi.ama zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weresth -- 12 Haziran 2008; 19:17:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: weresth

quote:

Bulls'a gelsin

Şaşırdım. Ben Arenas'ı çok seven bi adamım ama uzaktan. Şahsen Knicks'e gelmesini istemem. Ama Bulls'a gelmesini çok isterim...

• quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

Orjinalden alıntı: weresth

quote:

Bulls'a gelsin

Şaşırdım. Ben Arenas'ı çok seven bi adamım ama uzaktan. Şahsen Knicks'e gelmesini istemem. Ama Bulls'a gelmesini çok isterim...

Bulls'un sahibi yok hacı.bu takımın en önemli oyuncusu kim belli değil.yani lakers'ın kobe,cavs'ın lebron gibi.arenas da bizim takımda iyi işler yapar bence.zaten gelip bozabileceği bi uyum da yok bulls'ta

• ben istemem Arenas'ı,aldığı her topu potaya yollamaktan çekinmeyen bi oyuncu özellikle karşısında rakip olarak gördüğü bi oyuncu varsa takım,maç,play off falan hikaye Arenas için,tek derdi rakibinden çok sayı atmak

bizde iyi oyuncular var ama bi türlü uygun kimyayı oturtamadılar,elindeki parçaları kendi kafasına uygun oynatan bi coach değilde elindeki parçaları en uygun şekilde oynatacak bi coach lazım

son cümleyi çözün çözebilirseniz
  • basketbolseverler diyor ki ; arenas önce magic sonra da lakers ile görüşücekmiş.
    Eger bize gelirse kafayı yerim sevinçden
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Hakan-

basketbolseverler diyor ki ; arenas önce magic sonra da lakers ile görüşücekmiş.
    Eger bize gelirse kafayı yerim sevinçden

lakers işi olmaz bence.salary leri bilmiyorum ama kobe+pau+arenas+diğerleri aşar heralde.
  • Arenas lakersta tüm dengeleri bozar bence zero falan takılıyor ama kobe ile top paylaşma sorunu çıkabilir aralarında.Orlando içinde fazla gelir bence orlando arenasa bir çuval para vereceğine adam akıllı oyun kuracak bir oyuncu bulsun.
  • salary'i bi kenara bırakırsak Kobe Arenas aynı takımda olmaz,Kobe Shaq gibi bi adamla bile geçinemedi Arenas gibi bi oyuncuyla hiç geçinemez
    Orlando'ya giderse Howard için hiç iyi olmaz,Hido içinde

Arenas bence Denver'a gitsin,AI-Melo-Arenas artık hücumda top ilk hangisinin eline değerse o şut atar

böyle konuşuyorum ama haksızda sayılmam,Arenas top kullanmayı çok seven bi oyuncu,gideceği takımda top kullanmama konusunda sıkıntı yaşamayacak oyuncular olması lazım

öyle veya böyle,off season'ın en büyük transferini Arenas'ı kapan takım yapacaktır

ekleme:

quote:

Orjinalden alıntı: drgladius

orlando arenasa bir çuval para vereceğine adam akıllı oyun kuracak bir oyuncu bulsun.

evet,bence çok güzel bi noktaya temas ettin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 12 Haziran 2008; 20:53:21 >

• Memphis bassın parayı alsın işte adamı.ya da miami

nasıl yorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weresth -- 12 Haziran 2008; 20:59:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: drgladius

orlando arenasa bir çuval para vereceğine adam akıllı oyun kuracak bir oyuncu bulsun.

Bence de öyle yapmalı.Hatta Darrell Armstrong bile bize yeter diyen taraftarlar da varHoward'a da para gerekecek zaten,Gil de gelirse Orlando Agent Zero+Dwight+Lewis ile salary sınırlarını zorlar.

Memphis de Arenas'a hayır demez ancak takviyeye en az ihtiyacı olan bölgeleri PG,Conley+Lowry+Crittenton orayı idare ediyor.Bence Arenas'ın Minnesota'ya gitmesi daha iyi olur ancak Gil Wolves'ü tercih etmez,yüzük kazanabileceği bir takıma gitmek ister.Seattle da bence uygun olabilir ancak Watson ve/veya Ridnour Agent Zero Sonics'e gelirse isyan çıkarır

Bu da Slam yazarı(bkz.İnsanlar Çift Yaratılır) Sam Rubenstein'ın yazısı:

http://slamonline.com/online/2008/06/gilbert-arenas-opts-out/

Yorumları okumayı unutmayın(aslında onlar için koyuyorum)

• quote:

yok hacı Allah'a yakın bize uzak olsun
    aslında agent zero en has adamlarımdandır ama bizim takıma uymaz.. elimizde gelecek vadeden genç bir kadro ve oden gibi bir cevher varken atmaktan çok attırmayı (yanlış anlamayın bu keilmeyi ) düşünen bir oyun kurucu lazım bize

• bi haberde l.a clipperslı Corey Maggette'nin, kontratındaki opsiyonu kullanmayarak free-agent olacağı...

bence bu adam underrated oyuncuların başında geliyor içeriye çok iyi penetre ediyor ve çoğu zaman foul çıkarıyor yine pozisyonuna göre çok kuvettli bir oyuncu

birden aklıma geldi ntv şu ana kadar hiç clippers maçı yayınladı mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: go_spurs_go

birden aklıma geldi ntv şu ana kadar hiç clippers maçı yayınladı mı?

Bu sezon NBA TV 14 maçını vermiş,ama NTV vermemiş.
  • cleveland a gelsin arenas
  • Bence arenas otursun oturduğu yerde nereye giderse sorun yaratıcak
  • Dedikodular başladı her zamanki gibi...

-Monta Ellis'in ismi Knicks'le sıkça anılıyor ama Crawford'la beraber oynama ihtimalleri pek yok. Bu nedenle biraz havada kalıyor...

-Aynı dedikodular Artest için de gündemde hem de Espn imzasıyla bu kez. Ancak burada da Artest'in karakteri soru işareti...

-Alan Houston geri dönse süper olur diyen bi Knicks taraftarı var bugün bunu gördüm. Güzel bi cevap gelmiş kendisine yalnız... "- Shit, I hope not!"

Bir çok hayali senaryo da var ama onları koymaya gerek görmedim. Şimdilik bunlarla idare edelim...

• Golden State Arenas için Baron'dan vazgeçecekmiş(miş)...
  • çok ilginç off sezon hamleleri görebiliriz . Oden takas olabilir bence . Portlant iddalı bir duruma gelecek .
    Sanırım Arenas Golden State'e gidecek . Jason'un yokluğunda bir atıcı gerekiyordu , Baron' da takasla sanırım oynatan PG eksiği olan Nets'e gidebilir . Sizce ?

edit : New Jersey Carter'ı paketlemek istiyor onun için yazdım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSt3am -- 14 Haziran 2008; 13:54:38 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.