Şimdi Ara

NBA Stock Exchange

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,bu yıl ESPN Fastbreak'i açmadığı için ona benzer bir oyun olan NBA Stock Exchange için ligi kuruyorum.Hayırlı olsun.

Lig İsmi:donanimhaber
    ID:112149
    Şifre:nasri

Adres:http://nbase.nba.com/web/guest/home

NBA All-Access hesabınız olması gerekiyor.Yoksa buraya tıklayıp üye olabilirsiniz.

Ardından Member Login'e tıklayarak kadro menüsüne girip oyuncularınızı alabilirsiniz.

Eğer Member Login linki çalışmazsa (Vista'da sorun çıkabiliyor) buradan istediğiniz oyuncuları alabilirsiniz.

300 dolarınız var,PG,SG,G,SF,PF,F,FC,C,Utility,3 tane de bench oyuncusu alıyorsunuz.Fiyatlar borsa mantığıyla değişiyor ve oyuncular bitebiliyor.Yani bir oyuncuyu çok kişi alırsa o oyuncu "sold out" oluyor.(Türkçe nedeniyle yanlış anlaşılabilir, o yüzden sold out yazdım)

Lige girmek için My Leagues'e girip ID'yi ve şifreyi yazıyorsunuz.

Buradan da kuralları okuyabilirsiniz.Yalnız daha önce de belirttiğim gibi oyunun günlük mü haftalık mı olduğunu anlayamadım,anlayan biri söylerse iyi olur.

Geçen yılın konusu:

http://forum.donanimhaber.com/m_18219917/tm.htm

• Haftalık mı bu hacı?
  • bench'e oyuncu seçildiğine göre oyunun günlük olmadığı belli.

oyuncu fiyatlarının anlık değişimi hoş olmuş ama fiyatların neye göre artıp azaldığını çözemedim.

fast break'in yerini dolduracağını sanmıyorum ama şu an piyasada yahoo harici adam gibi oyun yok zaten.bu sene nba.com bu oyunu çıkarmasa boş geçecektik sezonu.onun için bunada şükür.
  • girdim bende. TeamBurzum
  • Fiyatların yükselip düşmesi arz-talebe göre değişiyor.Çok talep olursa artıyor,az olursa düşüyor.
  • bende girdim sabahtan beri site açılmıyordu yeni açıldı

takım adı : CleCavs
  • peki bu sold out oyuncular bir daha hiç gelmiyecekmi?
  • Caner sınırlama varmı? Herkese yetecekmi yer?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaLibRé

peki bu sold out oyuncular bir daha hiç gelmiyecekmi?

Oyuncular ellerindeki sold out oyuncuları satınca gelecek.

quote:

Caner sınırlama varmı? Herkese yetecekmi yer?

Takım sayısına baktım, "10 min" yazıyor.Minimum 10 takım gerekiyor yani,maksimum sınırlama yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 26 Ekim 2008; 10:14:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: temizchannel

quote:

Orjinalden alıntı: CaLibRé

peki bu sold out oyuncular bir daha hiç gelmiyecekmi?

Oyuncular ellerindeki sold out oyuncuları satınca gelecek.

quote:

Caner sınırlama varmı? Herkese yetecekmi yer?

Takım sayısına baktım, "10 min" yazıyor.Minimum 10 takım gerekiyor yani,maksimum sınırlama yok sanırım.

dün gece 3 saat bekledim Lebron sold out dan çıksın diye çıkmadı kaçırdık galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampec -- 26 Ekim 2008; 13:09:36 >

• Caner aslında herkese pm atsan katılım artar. Konuyu görüpte bu ne diyip geçiştiren olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Alp. -- 26 Ekim 2008; 13:10:56 >
  • benim bench e oyuncu alacak param kalmadı büyük bir dezavantaj olurmu bu durum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Alp.

Caner aslında herkese pm atsan katılım artar. Konuyu görüpte bu ne diyip geçiştiren olabilir.

Toplu PM atılıyor mu?Yoksa herkese teker teker mi atacağım?
  • toplu pm hiç denemedm ama sorun olabiliyor bildigim kadarıyla
  • Caner bana atma ben konuyu gördüm. Bi ara kaydolucam...
  • pm atmışsın ama ben takip edemeyeceğim için yokum bu ligde. günlük veya haftalık değil de şöyle 6aylık bir lig olsaydı girebilirdim. :P
    bu arada şifreyi oldukça begendiğimi söylemek isterim. :D
  • drexler22,RccP,slam+TÜRKİYE ve MALTERDUNKER hariç(PM alamıyorlar) Yahoo Fantasy oynayan herkese PM attım.(Üye olanlara ve istemeyenlere de atmadım.)

quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

pm atmışsın ama ben takip edemeyeceğim için yokum bu ligde. günlük veya haftalık değil de şöyle 6aylık bir lig olsaydı girebilirdim. :P
    bu arada şifreyi oldukça begendiğimi söylemek isterim. :D

Sağlık olsun.Hayırlı tezkereler.Bir de teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 27 Ekim 2008; 17:44:40 >
  • Selam , pm atıp bilgilendirdiğiniz için teşekürler

Bu ligde 300dolar ile her gün veya her hafta mı oyuncu alıyoruz?Veya oyuncuyu aldık bir defa sezon boyu kalıyormu bizde (alıp satma haricinde) , hergün kadro kurma zorunluluğu varmı?Ben çok takip edemem haftalık kadro kuruluyorsa girebilirim lige.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaypcnet

Selam , pm atıp bilgilendirdiğiniz için teşekürler

Bu ligde 300dolar ile her gün veya her hafta mı oyuncu alıyoruz?Veya oyuncuyu aldık bir defa sezon boyu kalıyormu bizde (alıp satma haricinde) , hergün kadro kurma zorunluluğu varmı?Ben çok takip edemem haftalık kadro kuruluyorsa girebilirim lige.

Oyun haftalık ancak oyuncular silinmiyor.
  • ben de girdim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.