Şimdi Ara

NBA Playgrounds (ÇIKTI) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
5.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyun nasıl? Eski atari salonlarındaki street hoop ve şuan mobildeki nba jam oyunun hayranıydım. Online falan da güzelse kesin alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    onları oynamadım ama çok zevkli playground.. basket attıkça bar doluyor sonra özel güç veriyor random olarak .. online lag da olmadı 5 mb internetimle. ben direktmen ana hesabıma aldım , satılacak tarzda bir oyun değil devamlı oynanır çok zevkli her kuruşuna değer
  • Atılan her üçlük giriyor diyorlar doğru mu? Eğer öyleyse patch gelmeden oynamayı düşünmüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman alayım hemen bu tarz oyunları severim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Atılan her üçlük giriyor diyorlar doğru mu? Eğer öyleyse patch gelmeden oynamayı düşünmüyorum.

oyuncuların 2 lik atma 3 lük atma gibi özellikleri var. 1-10 arasında bu özellikler ve eğer oyuncunun 3 lük atma gücü 8 veya 9 ise genelde giriyor doğru pozisyonda atınca. ama rakip biraz iyi defans yaparsa çoğunu blokluyor 3 lüklerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

O zaman alayım hemen bu tarz oyunları severim.

türü seviyorsanız kaçırmayın. keşke aynı firma bu tarz birde futbol oyunu çıkarsa .. gözüm kapalı alırım
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl mantık kardeşim oyun zaten adı üstünde arcade tarzı oyun herhalde atılıcak mesela bende Curry var 10 point 3 point özelliği tutturursan ayarını tabi ki giriyor ama gel gelelim 1 veya 2 puan olan kişiyle 3 point atmaya çalışırsan tabi ki zorlar o zaman adam 5 metre zıplayıp smaç atabiliyor böyle de oynanmaz dimi?
  • Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Emre abi oyunu şöyle anlatayım smaç basınca gülme geliyor saçlamalıyorsun kendi kendine çok zevkli alacaksan eğer mahoonur alacaktı ben ana hesaptan aldığım için sec hesap veremedim yoksa verirdim

Çok keyifli ama online a hiç girmedim turnuvaları bitirip oyuncu açtıktan sonra inş nba jam ve street hoop seviyorsan tam isabet olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 19 Mayıs 2017; 2:57:12 >
  • off tam zaman geçirmelik diye başlayıp başından kalkılmayacak oyun
  • oyun bana çok zor geldi, bastığım smaçların bile yüzde sekseni basket olmuyorEğlenceden çok sinir bozucu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker7777

oyun bana çok zor geldi, bastığım smaçların bile yüzde sekseni basket olmuyorEğlenceden çok sinir bozucu.

+1 ben de biraz oynadım baktım hiçbiri girmiyor çıktım sinirden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Emre abi oyunu şöyle anlatayım smaç basınca gülme geliyor saçlamalıyorsun kendi kendine çok zevkli alacaksan eğer mahoonur alacaktı ben ana hesaptan aldığım için sec hesap veremedim yoksa verirdim

Çok keyifli ama online a hiç girmedim turnuvaları bitirip oyuncu açtıktan sonra inş nba jam ve street hoop seviyorsan tam isabet olur

O zaman hemen alayım serhatçığım. Beğenmezsem satarım. Ama beğeneceğimi sanıyorum. Videolarını izledim tam benlik.

• Online da rakip bağlanmıyor. Bu sorunla karşılaşan varmı acaba?

Turnuvaların 4 ünü açtım . Ama online girip oynayamıyorum?

• Oyunda, psndeki arkadaşımızla aynı takımda olabiliyor muyuz?Yani 2vs2 co up var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 20 Mayıs 2017; 19:41:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Oyunda, psndeki arkadaşımızla aynı takımda olabiliyor muyuz?Yani 2vs2 co up var mı?

Şu anda yok maalesef ama ilerde gelecekmiş.

• Ds4 yöntemi bunda işe yariyor mu acaba secondary hesabı alan kişi kendi hesabıyla online oynayabilir mi ?

• arkadaslar

21 mayıs yeni güncelleme yayınlamıs yanı onlıne
    arkadaslarına meydan okuya biliyorsun ve yeni oyuncular eklenmiş

Dennis Rodman
    Devin Booker
    Gary Payton
    Giannis Antetokoumnpo
    John Starks
    Isaiah Thomas
    Kemba Walker
    Kenny Smith
    Klay Thompson
    Larry Bird
    Pete Maravich
    Seth Curry
    Tiny Archibald
    Tony Parker
    Tracy McGrady
  • togi_7 kullanıcısına yanıt
    t-mac nerde diyordum gelmiş meydan okuma da cuk olmuş
  • togi_7 kullanıcısına yanıt
    çok iyi , umarım bu şekilde devam ederler oyuncu eklemeye
  • konsollara gelmemiş daha ama benimde oyun arkadasımda var ondan takip ediyorum gelsin hemen alıcam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.