Şimdi Ara

NBA LİVE MOBİLE ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
3
Favori
25.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun bu gece benim içinde bitmiştir. Sildim gitti.İlk 5 im P.G - 91 ovr. Bledsoe, S.G - 92 ovr. Booker , S.F - 91 ovr. Wiggins, P.F - 92 ovr. Nowitzki Pivot - 90 ovr. Bogut 2 tane 89 2 tane 90 lık yedeğim var. Coach ta elit Steve Kerr hemen hemen buna yakın Popovich yönetiminde de klasik takımım var 2 tane Manute Bol lu. Ve ben 15 gündür düşük ovr. lı her rakibe kaybediyorum zaten kazanma şansı tanımıor oyun. Bide son saniye atıcısı diye bişey uydurmuş son 2 günde 5-6 maçı son saniyede nerdeyse potadan potaya 82-83 lük sürüngenlerden attım havaya ... sana modunda basketlerle kaybedince xperia ultra yı sinirle duvara vurdum Allah'tan kasa sağlam sildim oyunu rahatladım.
  • satış olayı bitti arkadaşlar, artık anca hesap satılabilir yeni sistemde
  • Hesap nası satıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UCLA'den kötü oyuncu çıkmıyor
  • collector2 kullanıcısına yanıt
    ayarlarda hesap baglama kısmı var. oradan bağlanan mail ile bağ koparılıp yeni maile veya facebooka bağlanabiliyor.
  • Beyler bı sorum olcak yenıyım.

2 tane kırmızı cerceve oyuncu cıkardım setlerden fakat nba dızılısınde koyamıyorum onları. Klasık dızılıste gozukuyorlar halıylen maclarda onlarla oynayamıyorum nba dızılısıne bı turlu katamıyorum nedendır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Beyler bı sorum olcak yenıyım.

2 tane kırmızı cerceve oyuncu cıkardım setlerden fakat nba dızılısınde koyamıyorum onları. Klasık dızılıste gozukuyorlar halıylen maclarda onlarla oynayamıyorum nba dızılısıne bı turlu katamıyorum nedendır ?
    nba dizilişi ayrı klasik dizilişi ayrıdır haliyle oyuncuları da ayrıdır. Senin buldukların klasik oyuncular olduğu için nba dizilişine geçiremezsin oyunun sistemi bu şekilde
  • Up, hala oynayan var mı? 2 hafta kadar önce can sıkıntısından indirmiştim, iyi kötü bir kadro kurdum ama sorularım var birazcık.
  • Canlı etkinlikler bitti sanırım

• Merhaba arkadaşlar eskiden çok oynardım lakin bir yıldan fazladır bırakmıştım, tekrar yükledim şimdi ve bütün oyuncularım silinmiş. Oyuna reset mi geldi acaba?

Önceki sayfalarda ilk 5lerin silinmeyeceği ile ilgili bir şeyler yazılmış öyle de mi olmadı komple mi silindi?

Çok yazık olmuş clutch özellikli T-Mac'lerim, double clutch özellikli Jeremy Lin ve şimdi hatırlamadığım başka iyi oyuncularım vardı.

• Lepanto kullanıcısına yanıt
    Her nba normal sezonu başında sıfırlanıyor nbalm'deki takımlarımız. Ligler oyuncular vs hepsi. Önceki sezondan yeni sezona aktarılan tek şey yeşil para oluyormuş. Yeniden başlanıyor bir nevi. O eski sezondan kalma takımıysa bazı etkinliklerde tekrar kullanabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ape1281

Her nba normal sezonu başında sıfırlanıyor nbalm'deki takımlarımız. Ligler oyuncular vs hepsi. Önceki sezondan yeni sezona aktarılan tek şey yeşil para oluyormuş. Yeniden başlanıyor bir nevi. O eski sezondan kalma takımıysa bazı etkinliklerde tekrar kullanabiliyorsunuz.
    Oyunun içinden o eski takımı görme şansımız var mı peki hocam, nereden görebiliriz? İlk 5ler kalacak dedikleri bu bahsettiğiniz olay sanırım.

Oyunun müşteri hizmetleri hala rezalet bu arada.

O konuda fikrim yok maalesef, ben de oyuna bu sezon başladım size aktardıklarım yabancı forumlardan okuduklarımdı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ape1281

O konuda fikrim yok maalesef, ben de oyuna bu sezon başladım size aktardıklarım yabancı forumlardan okuduklarımdı :)
    Anladım hocam teşekkür ederim :)

Dönmek kötü fikirmiş, EA bensiz takılsın artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Anladım hocam teşekkür ederim :)

Dönmek kötü fikirmiş, EA bensiz takılsın artık

Alıntıları Göster
    Gecen sezonun kadrosunu bu sezon sadece Dirk Nowitzki legacy eventlarinda kullanabildik. Ben gecen sene yazin baslamistim oyuna. Yaz ligi eventi sirasinda. Bu sezon oyun ciktigi andan itibaren hergun oyuna girip oynadim. Ama bu sene eventlar leş gibiydi. Klasik EA. Klasik pay to win oyunu. Gelen bütün eventlarda alinabilecek maksimum oyuncuya paket satin almadan ulasmak mumkun degil. 24 saat oynasan da durum bu. Ya paket alacaksin ya da AH dan oyuncu alacaksin ki ona da para lazim. Onumuzdeki sezon daha az oynayacagim muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Gecen sezonun kadrosunu bu sezon sadece Dirk Nowitzki legacy eventlarinda kullanabildik. Ben gecen sene yazin baslamistim oyuna. Yaz ligi eventi sirasinda. Bu sezon oyun ciktigi andan itibaren hergun oyuna girip oynadim. Ama bu sene eventlar leş gibiydi. Klasik EA. Klasik pay to win oyunu. Gelen bütün eventlarda alinabilecek maksimum oyuncuya paket satin almadan ulasmak mumkun degil. 24 saat oynasan da durum bu. Ya paket alacaksin ya da AH dan oyuncu alacaksin ki ona da para lazim. Onumuzdeki sezon daha az oynayacagim muhtemelen.

Alıntıları Göster
    O zaman şov yapmışlar ilk 5leriniz kalacak derken, reseti yumuşatma yolu yani. Peki geçen yılın kadrolarını görebildiğimiz bir ekran var mı hocam?

Ben oynarken de zordu ama para vermeden de yapılabiliyordu hocam tabi normal oyun parası desteği gerekebiliyordu. Sağlam kasmıştım çok yazık olmuş, komple reset büyük sıkıntı.

Pes mobile ile mutluyum şuan, reset atmazlarsa da mutlu mesut devam ederim uzun süre, öneririm hocam.

Logosunda 41 yazan bir event var. TR saatiyle hergün 16:00'da yenileniyor. Ona girip oyna dersen eski kadronu görebiliyorsun. Tabi event hangi 5 için gelirse onu görebiliyorsun. Bazen Kısa Top bazen Şutör vs.. Hergün değişiyor o.
  • Selam arkadaslar bende bu oyuna basladim iyi kadrom var ama bazilari silinecek demis kimileride kilit yap demis kadro silinme olayi gercekten var mi yeni sezonda

• 3. Sezonda EA daha önce aldığı Altın B.k ödülünü sonuna kadar hak ettiğini kanıtlıyor. Ben hayatımda bu kadar paragöz bir firma görmedim. Her şey para ile satılır olmuş. 4 farklı para birimi var oyunda;

1- Gerçek para
    2- Oyun parası (sağdan soldan gelen 5-10 gibi küçük birimleri saymazsak gerçek parayla satın alıyorsunuz)
    3- Oyun kredisi ( yeterince yok mu? artık oyun parası ile satın alabilirsiniz)
    4- Rep puanı (PvP maçlarda kazanıyorsunuz, o da momentumdan maçı kazanabilirseniz.)

Set tamamlayacaksın mesela 2 öğeyi tamamladın, 3. Öğeyi git satın al diyor.

PvP maçlarda momentumu dibine kadar hissediyorsunuz. Senden 3 overal düşük adama boş pozisyonda şut kaçırıyorsunuz ya da ribaund alamıyorsunuz. (5 kere üst üste rakibin hücum ribandu aldığına şahit oldum) Blok yapıyorsunuz top dönüp rakibe gidiyor. İlla o basketi yedirecek sana oyun çünkü.

Büyük bir sabırla oynama devam etmeye çalışıyorum. Sağdan soldan oyunu duyup bakalım hakkında ne yazılmış diye buraya geldiysen kardeşim, bulaşma bu oyuna. Zira yer yer sinir krizi geçirmeniz mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 14 Eylül 2018; 13:2:27 >

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    oyun artik bir sekilde elini cüzdana atacaksin diyor. bu yuzden bende sildim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.