Şimdi Ara

NBA LİVE 2006 OYUNU (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
3.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bitirenadam

PM den download linki pls????

banada
  • quote:

Orjinalden alıntı: musty17

quote:

Orjinalden alıntı: berksarp

quote:

2006 yı hiç beğenmedim...o kadar bekledim fos çıktı

niye ya herkes beğenmiş ben daha almadım ona göre güzelse alcam şimdi alıp kötü çıkarsa.....

yaw bilmiyorum oynanış acayip kötü olmuş

replayler yok backdown tuşu yok ki bu 2si çok önemli benim için

sadece grafikler ve spiker güzel başka bi ilerleme göremedim ben

4 ay bekledim ss lere baktım videoları izledim sonunda 1 saat oynayıp sıkıldığım bi oyunla karşılaştım

Oyunda hem Replay hem de Backdown tuşu var. Sadece yerleri değişmiş. Ben PS2'den oynadığım için size direk tuşları söyleyemem ama replay tuşu PS2'de rebound tuşu ile aynı. Bi deneyin isterseniz. Pivot yüklenmesi de var. Arayın bulursunuz...

Oyunu almakda kararsız kalan arkadaşlar kesin alın bence benden söylemesi.En iyi NBA live bu olmuş Hele 2004-2005 den sonra ilaç gibi gelecek...

Bu arada All-star'da detroite karşı oynanmıyo kardeşim yaw. Ne yao'ya ne de t-mac'e içerden adam gibi sayı attıramadım. Her atağım bloklanıyo... Bir de hamilton'ı durdurmak imkansız gibi. Attığı ya basket oluyo ya da atarken girmezse hakem hemen foul çalıyo. Foul'leri biraz ayarlardan azaltsam mı ne?...

• quote:

Orjinalden alıntı: safaksaylam

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: berksarp

quote:

2006 yı hiç beğenmedim...o kadar bekledim fos çıktı

niye ya herkes beğenmiş ben daha almadım ona göre güzelse alcam şimdi alıp kötü çıkarsa.....

yaw bilmiyorum oynanış acayip kötü olmuş

replayler yok backdown tuşu yok ki bu 2si çok önemli benim için

sadece grafikler ve spiker güzel başka bi ilerleme göremedim ben

4 ay bekledim ss lere baktım videoları izledim sonunda 1 saat oynayıp sıkıldığım bi oyunla karşılaştım

Oyunda hem Replay hem de Backdown tuşu var. Sadece yerleri değişmiş. Ben PS2'den oynadığım için size direk tuşları söyleyemem ama replay tuşu PS2'de rebound tuşu ile aynı. Bi deneyin isterseniz. Pivot yüklenmesi de var. Arayın bulursunuz...

Oyunu almakda kararsız kalan arkadaşlar kesin alın bence benden söylemesi.En iyi NBA live bu olmuş Hele 2004-2005 den sonra ilaç gibi gelecek...

Bu arada All-star'da detroite karşı oynanmıyo kardeşim yaw. Ne yao'ya ne de t-mac'e içerden adam gibi sayı attıramadım. Her atağım bloklanıyo... Bir de hamilton'ı durdurmak imkansız gibi. Attığı ya basket oluyo ya da atarken girmezse hakem hemen foul çalıyo. Foul'leri biraz ayarlardan azaltsam mı ne?...

evt biliyorum analog joystikte var ama analog joystikte oynamak istemeyenler back down kullanamayacak

ayrıca replay var ama sadece star oyuncuların yaptığı özel hareketlerde bi tuş çıkıo ona basınca replay oluyo maç da 2-3 kere oluyo en fazla

hamilton konusunda haklısın ben de stojakovic ve rasheed wallace dan şikayetçiyim

• Bence 2006 gayet güzel olmuş özellikle süperstar oyuncular maçta kendilerini çok fazla belli ediyo o açıdan çok iyi bi de atmosfer harika olmuş oyunda
  • açanlardan birisi ayrıntılı olarak anlatsa sabhtan beri deniyorum olmuyor
  • oyunu yüklüyorsun normal.sonra deamon tools u yüklüyorsun.blgisayarı yeniden başklatıorsun.sonra sol altköşedeki deamon tools simgesine sag tıklayıp options bölümünde 'analog audio 'hariç hepsini işaretle ve emulation bölümünde de all options on u tıkla.sonra cd yi tak.deamon simgesine sag tıklayarak sırasıyla virtual cd/dvd rom,device0... ve mount image yi tıklıyorsun.ordan nba cdsine girip çıkan dosyayı ac diyosn.oyun acılıyo.
  • online oynanıyormu?
  • ben de pek sevemedim grafikleri oyunu kuşa çevirmişler bence kamera açıları oyunun oynanabilirliği açısında çok önemli bir yer teşkil etmektedirler.pressboxta bile istediğim açıyı yakalayamadım en iyisi şüphesiz 2005 kim ne derse desin estetik pek yok gerçi ama sizler ne dersiniz oyunun heyecanı gitmişya 2006da bu arada benle maç yapmak isteyenleri bekliyorum sıkıyımdır baştan söleyim bu oyunda mehmeterol662@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: matrıxdodo

oyunu yüklüyorsun normal.sonra deamon tools u yüklüyorsun.blgisayarı yeniden başklatıorsun.sonra sol altköşedeki deamon tools simgesine sag tıklayıp options bölümünde 'analog audio 'hariç hepsini işaretle ve emulation bölümünde de all options on u tıkla.sonra cd yi tak.deamon simgesine sag tıklayarak sırasıyla virtual cd/dvd rom,device0... ve mount image yi tıklıyorsun.ordan nba cdsine girip çıkan dosyayı ac diyosn.oyun acılıyo.

çok sağol bu yöntemle oldu
  • arkadaşlar buyöntemle en son açılacak dosya .mir uzantılı dosya mı..bende bi türlü olmuyo..bi yardım edermisiniz
  • Şu ana kadar pek saran çıkmadı..benimle oynayanlardan..@drexler22 hoja sana atıcam yarın pm..
  • Online da donuyor oyun.kafayı yicem ya

3-5 sn lik feci lag sonra 4-5 sn düzgün sonra gene böle gidiyor

Bağlantıdan olmaması lazım çünkü diğe hiçbir oyunda yapmıyor,Ekran kartı 6800 gt ondanda olamaz peki neden
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Online da donuyor oyun.kafayı yicem ya

3-5 sn lik feci lag sonra 4-5 sn düzgün sonra gene böle gidiyor

Bağlantıdan olmaması lazım çünkü diğe hiçbir oyunda yapmıyor,Ekran kartı 6800 gt ondanda olamaz peki neden

bende de aynı sorun var adam akıllı oynanmıo
  • ya beyler ben bu oyunu çalıştıramadım..deamon tools kullanıyorum ama benim cd'lerde .mdf ve .mds uzantılı dosyalar yok..napıcaz şimdi..başka bi yöntemi yok mu bunun

(matrixdodo tekrar teşekkürler yardım çabaların için)
  • arkadaslar atılan basketlerin tekrarını göstermiyor ya..ya da ben acamadım...yardımcı olursanız seviniirm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sociolog

arkadaslar atılan basketlerin tekrarını göstermiyor ya..ya da ben acamadım...yardımcı olursanız seviniirm.

rebaund tuşuna basman gerekir. zaten sağ üst köşede bir işaret çıkıyor o zaman bascan. o da süperstar hareketlerinde çıkıyor.
  • oyunu oynayamanlar (cd/dvd emulation hatası alanlar - mini image mount etmesine rağmen) , guest (ziyaretçi) hesabı aktif edip ordan oynayabilirler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaLiL_oZT

2005 i oynamıştım çok pisoynarım 2005 ona göre bakalım 2006 sınınıda alırım fazla bi confirigasyon istemez heralde istermi yoksa

gerek yok ark oyun almana benim imzama bi göz at oyun ftp de indirebilirsin pc ne tabi adsl varsa :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanosman100

quote:

Orjinalden alıntı: sociolog

arkadaslar atılan basketlerin tekrarını göstermiyor ya..ya da ben acamadım...yardımcı olursanız seviniirm.

rebaund tuşuna basman gerekir. zaten sağ üst köşede bir işaret çıkıyor o zaman bascan. o da süperstar hareketlerinde çıkıyor.

eyvallah arkadasım..
  • ee yeni yetenekler arıyorum..warmı kendine güvenen çıkıp şu Lakerslıya bi dersini veririm diyen
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.