Şimdi Ara

NBA LİVE 2006 OYUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
3.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence bu yıl nba live 2006 iyi olmuş gibi gözüküyor.

• abicim 2004 neydi ööle bea ben hep 03 oynuorum ama 04' ten resmen iğrendim 05' ide daha oynamak nasip olmadı ama videosuna hayran kalmıştım eh artık alırız 06' yı :D
  • Belli olmaz davulun sesi uzaktan hoş gelir. 2006'nın videosunu gördüm iyi olacak gibi bakacaz artık.
  • Evet bende videosunu gördüm bu yıl güzel olmuş baya
  • işhallah güzeldir??
  • ben 20ye yakın videosunu izledim, bikaçşeyi deişmemiş yine kötü ama yeni gelen özellikler oynamayı zorlaştırsa da alışınca bayaa eğlenceli olcak gibi duruo...
  • Evet bazı şeyler değişmiş
  • sabırsızlanıyorum valla
  • Nba 2005 i oynayamamıştım.Benim ekran kartım biraz eski.Fiifa 2005 i 16 bitte 800-600 çözünürlükte oynayabiliyordum.AMA nba 2005 te 16 bitte oynama şansı yoktu.Umudum yok açıkçası ama umarım 16 it seçeneği nba 2006 da vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savanam -- 28 Eylül 2005, 16:34:30 >
  • Bu akşam oynıycam yarın yorum yaparım.(Yaşasın PS2 ve torrent.)
  • en 99 oynuyordum 2006 ne zaman çıktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiperX

en 99 oynuyordum 2006 ne zaman çıktı

• basket bizi bozar abi
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiperX

en 99 oynuyordum 2006 ne zaman çıktı

Valla ben de 99'dan sonra oynamadım..

99 iyiydi ama alıyodum Glen Rice'ı bütün üçlükleri sokuyodu adam..
  • 99 boşverinde 2006 alın
  • Nba 2006 yı netten indiriyorum ama dosyaya kaynak yok emule de.Sanırım hala dağıtımı bitmedi dosyanın çok uzun sürecek galiba bu indirme işi
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.Raikkonen

Evet bende videosunu gördüm bu yıl güzel olmuş baya

Bana da öyle geldi ama videolara bazen inanmamak lazım. Umarım kötü bir sürpriz olmaz...
  • inş güzel olur ama nba de ne kadar iyi olursa olsun fazla sarmıyo
  • Oyun güzel arkadaşlar tavsiye ederim

Takımdaki yıldızlar farklı hareketler yapıyo.Mesela Steve Nash'e top geçtiği zaman solda yukarda L1+üçgen,kare,yuvarlak,çarpı çıkıyo L1 le beraber bu tuşlardan birine bastığınız zaman güzel paslar veriyo.Aynı durum highflyer,stopper,power şeklinde oyuncuların özelliklerine göre değişiklik gösteriyo.Mesela Bryant la pota altında L1 artı bi tuş yaparsanız deli smaçlar yapıyo.Onun dışında grafikler biraz daha iyileşmiş.Menüler filan oyun modları aynı...Nba işte seven alır oynar....
  • NBA 2006 gerçekten güzel olmuş.NBA 2005den oldukça farklı.EA SPORTS'un rakipsiz olduğu tek konu NBA.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.