Şimdi Ara

NBA Live 18 [PS4 ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
7.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar oyunun kariyer modunu oynayan varsa nasıl acaba? Bugün temin ettim oyunu 2k nın bu seneki kariyer modunu beğenmediğim için. Çok ciddi basket tutkunu olmadığım için oynanış vs. çok gözüme batmaz. Kariyer modu detaylı mı? İstediğimiz kadar sezon oynayabiliyor muyuz?
  • Bu seri neden bu kadar kötüleniyor anlamış değilim 2k oynadım ama Live hiç oynamadım 2018'in oynanış videolarını izliyorum hatta daha gerçekçi gibime geldi sizin görüşünüz nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağır çöp arkadaşlar fantezi aramayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Görüyorum ki bir çok arkadaş Nba Live 18 e ön yargı ile yaklaşmış ve 2K18 varken alınır mı gibi subjektif yorumlarda bulunanlar var ama fanboyluğa da lüzum yok ön yargılarınızı kırmalısınız bana kalırsa zira para tuzağı ve aynı oyunu ısıtıp piyasaya süren 2K den eksiği yok fazlası var. Deneyin görün hak vereceksiniz bir çoğunuz.

Frosbite oyun motorundan ötürü grafikler ve yüz modellemeleri foto realistik düzeyde adeta ve bu konuda kesinlikle 2K18 den çok daha başarılı.

Fizikler arena atmosferi oyuncu animasyonları ve yapay zekayı da gayet tatmin edici buldum.

Şu sıralar oyun indirimde 30 lira bedava bu oyun için denemek isteyenleriniz var ise kaçırmayın derim.
    Hocam ben bu oyunu aldım yalnız bişey dikkatimi çekti size sormak istiyorum şöyleki kyrie irvingin overali normal quick maç yaptığımda 92 gözüküyor fakat feanchise yani lig modunda 91 gözüküyor bunun sebebi nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 13 Nisan 2018; 19:8:33 >

• Çöp diyenlere aldırmayın. Öyle bir durum yok fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor.
  • Oyun çok gerçekçi geldi bana,en son 2k 16 yı oynamıştım basket olarak.2k yı geçmiş gibi geldi bana,ben yaniliyorum acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Oyun çok gerçekçi geldi bana,en son 2k 16 yı oynamıştım basket olarak.2k yı geçmiş gibi geldi bana,ben yaniliyorum acaba
    evet yanılıyorsun
  • Şu guarded sıkıntısını bi türlü çözemedim ya..
    Önümde durması bile yetiyor guarded yazıp atışım ne kadar iyi olursa olsun %100 başarısız olmama.
    Zorluğu düşürdüm, atış yüzdelerini fulledim onu bunu denedim karakter fulledim gene yemiyor gene yemiyor..
    İlla karakterin önü bomboş olacak, öyle isabetli atış yapabileceğiz

Varsa çözen bi yardım etsin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.